Wolfchen pisze:to dawanie ZTMowi "argumentu" do pocięcia 175, co i tak pewnie nastąpi.
nastąpi, ale raczej z poowodu kursów na lotnisko, a nie z powodu stacji przy alei Żwirki i Wigury.
Wolfchen pisze:Oficjalnego stanowiska ZTM na ten temat nie było...
a po co mają dawać oficjalny komunikat 2 lata przed uruchomieniem połączenia? Założenia w sprawie obsługi lotniska były jednak podawane.
Tm pisze:radomszczak co godzinę tym bardziej
oczywiście, że nie jest, ale kolej dowozi w bardziej atrakcyjne miejsca i częstotliwość ma być zwiększona wszak do obsługi lotniska. Myślałem, że o takich oczywistościach pisać nie trzeba.
Tm pisze:nikt na tym nie straci, a tak nie jest
każda inwestycja powoduje zyski dla jednego i straty dla drugiego. Bez tych stacji dotacja UE byłaby po prostu mniejsza, bo prace angażowałyby mniej kosztów, ale przecież nie oznacza to, że te pieniądze straciły inne inwestycje kolejowe.