Egzaminy gimnazjalne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Poc Vocem
(volviak)
Posty: 3481
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej

Post autor: Poc Vocem » 27 cze 2008, 14:11

Krótko i zwięźle: tam gdzie chciałem (patrz parę postów wyżej) :dance:
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1813
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 27 cze 2008, 17:36

Niezupełnie tam gdzie chciałem.
Szkoła ok. (Kołłątaj)
Klasa nie ok.
W mat-hist-geo jestem 2 pod kreską, więc trafiłem do pol-hist-wos. Może to i lepiej jednak (matma =P~ )
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

Tm
Posty: 7492
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 27 cze 2008, 17:41

Tyrystor 8401 pisze:mat-hist-geo
A cóż to za wynalazek?
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1813
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 27 cze 2008, 17:59

Tzw. klasa społeczna.
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 27 cze 2008, 22:19

A cóż to za wynalazek?
novum, teraz modne
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 2898
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 27 cze 2008, 22:42

Nie takie novum, trzy lata temu taką klasę skończyłem, a były takie i wcześniej ;)
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 28 cze 2008, 8:16

Siecool pisze:Nie takie novum, trzy lata temu taką klasę skończyłem, a były takie i wcześniej ;)
:D
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

reserved
Posty: 13913
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 28 cze 2008, 8:45

7 lipca piszę test kwalifikacyjny z języka angielskiego. :-s

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 19:17

Już pojutrze zaczynają się egzaminy gimnazjalne. W związku z tym mam pytanie do rocznika '93. Do jakich szkół się wybieracie i ile zamierzacie mieć punktów? :)

reserved
Posty: 13913
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 20 kwie 2009, 19:22

Pojutrze? Myślałem że już jutro...
Ja chciałem życzyć tegorocznym gimnazjalistom powodzenia!

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 19:59

radeom pisze:Już pojutrze zaczynają się egzaminy gimnazjalne.
Dziś uświadomiłem sobie, że to całkiem niedługo! :D
radeom pisze:W związku z tym mam pytanie do rocznika '93. Do jakich szkół się wybieracie i ile zamierzacie mieć punktów?
Jako, że punktów będę miał całe "zatrzęsienie", czyli między 110 a 130, obstawiam Słowackiego i Baczyńskiego (odpowiednio 1 i 2 miejsce).
Na trzecie miejsce nie mam jeszcze pomysłu, ale to formalność.

BTW uczyłeś się do egzaminu, Radeomie? :razz:

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 20:27

Ja wybieram się do Lisa-Luli i Barbosy. Głównie dlatego, że stosunkowo blisko i dobry dojazd. Lis-Kula na miejscu pierwszym. Znam dużo uczniów/absolwentów tej szkoły i ich opinie są pozytywne.
BJ.2052 pisze: Dziś uświadomiłem sobie, że to całkiem niedługo!
Ja uświadomiłem sobie to już wczoraj. :cool2:
BJ.2052 pisze:BTW uczyłeś się do egzaminu, Radeomie? :razz:
Oczywiście, dzień i noc siedzę przy książkach zważywszy, że taka ładna pogoda jest. :D Robię sobie teraz testy próbne i muszę powtórzyć wzory na matmę. A tak to z próbnych szkolnych średnio miałem coś około 40 pkt. z każdego. I też punktów będę miał tyle co ty pewnie. Ale to i tak dobrze, bo od zakończenia podstawówki rozleniwiam się coraz bardziej. :)

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 20 kwie 2009, 20:29

A dzień dobry, dzień dobry... Zamierzam mieć powyżej 100, a do szkoły to do Mickiewicza (Saska - mat-geo-ang/ros) jak dla mnie odpowiednio - 113 pkt ztcp. Jako drugą wybieram Wyspiańskiego a trzecie to... może lepiej się nie przyznawać. :oops:
radeom pisze:Już pojutrze zaczynają się egzaminy gimnazjalne.
:neutral:
BJ.2052 pisze:BTW uczyłeś się do egzaminu, Radeomie?
Haloooo, nie tylko Radeom jest '93. :smutny: Jest jeszcze Walas!

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 20:30 ]
radeom pisze:powtórzyć wzory na matmę
To pół biedy - fizyka!

Grzesiek
Posty: 423
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grzesiek » 20 kwie 2009, 20:34

PiotrekP pisze:
BJ.2052 pisze:BTW uczyłeś się do egzaminu, Radeomie?
Haloooo, nie tylko Radeom jest '93. :smutny: Jest jeszcze Walas!
A czy może ktoś jeszcze? :>

Powodzenia życzę! Jeśli chodzi o język obcy - wybraliście angielski?
Obrazek

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 20 kwie 2009, 20:42

Zapraszam wszystkich którzy chcą iść do Mickiewicza do Prusa. Stosunek ludzi zniewiescialych do normalnych o wiele wiekszy w mickiewiczu :D

Z egzaminu razem 98 pkt miałem, do tego doszło 2x4 i 2x5 z ocen, średnia 5.0, konkurs fotograficzny i cos jeszcze i razem 169 pointow mialem.

Ogólnie dla wszystkich piszących za dwa dni : NIE SPIESZCIE SIĘ Z ODDAWANIEM MAT-PRZYR :!: sprawdzcie wszystkie zadania, tylko w taki sposób, jakbyście mieli je robić od nowa a nie po prostu czytać i ufać bezgranicznie swoim poprzednim obliczeniom. Ja właśnie w ten sposób poprawiłem kilka błędów i z tej części miałem 50 pkt.

A co do wyboru liceów : nie polecam iść do tych "renomowanych" szkół, chyba że nie macie pomysłu na życie i chcecie 3 lata zapieprzać i potem wpisać sobie w zamian za to w CV "byłem w Batorym" :D
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

ODPOWIEDZ