: 20 kwie 2009, 20:44
Spokojnie...
Te testy są dosyć proste,a fizyki bynajmniej na moim było tak 1/5 calego matematyczno-przyrodnieczego.Najgorzej to chyba z tym angielskim.Co... ?
Powodzenia.
Powodzenia.
Dzięki. Ja w sumie nawet nie wiem, czy można wybierać.Grzesiek pisze:Powodzenia życzę! Jeśli chodzi o język obcy - wybraliście angielski?
RacjaPiotrekP pisze:To pół biedy - fizyka!radeom pisze: napisał/a:
powtórzyć wzory na matmę
Szacun. Matma to mój wróg.jajcys pisze:z tej części miałem 50 pkt.
nie no proszę cię! ja tu już luzik że mam wybraną szkołę a ty takie rzeczy mi mówisz...jajcys pisze:Zapraszam wszystkich którzy chcą iść do Mickiewicza do Prusa. Stosunek ludzi zniewiescialych do normalnych o wiele wiekszy w mickiewiczu
nie mam więcej pytań. odnośnie średniej również (jak narazie) mam 5.0, ale na tym teście tak różowo może nie być - wystarczy że ci nie podpasuje temat i już punkty lecą - to chyba jest najgorsze.jajcys pisze:169 pointow mialem.
ofkors! tego się w ogóle nie obawiam.Grzesiek pisze:wybraliście angielski
Tak, a to przede wszystkim dlatego, że mój drugi język w szkole jest na świetnym poziomie, dzięki czem po 4 latach nauki języka niemieckiego umiem powiedzieć, jak się nazywam i wiem, jak jest "przystanek autobusowy" po niemiecku.Grzesiek pisze:Jeśli chodzi o język obcy - wybraliście angielski?
Walas uprawia czilałt i nie przejmuje się egzaminemPiotrekP pisze:Jest jeszcze Walas!
E tam, w fizyce przynajmniej wszystko da się wyprowadzić z 4-6 wzorów, a matematyka ma tyle zasad, reguł, twierdzeń, wzorów i wszelakich innych tricków, że lepiej się nawet do niej nie zabieraćPiotrekP pisze:To pół biedy - fizyka!
U mnie część humanistyczna oscyluje wokół 45 pkt, natomiast matematyczno-przyrodnicza - 25-30radeom pisze:Robię sobie teraz testy próbne i muszę powtórzyć wzory na matmę. A tak to z próbnych szkolnych średnio miałem coś około 40 pkt. z każdego. I też punktów będę miał tyle co ty pewnie.
Ja od 4 klasy podstawówki staczam się po równi pochyłej.radeom pisze:Ale to i tak dobrze, bo od zakończenia podstawówki rozleniwiam się coraz bardziej.
Technikum nr 7radeom pisze:Już pojutrze zaczynają się egzaminy gimnazjalne. W związku z tym mam pytanie do rocznika '93. Do jakich szkół się wybieracie i ile zamierzacie mieć punktów?
Grzesiek pisze:A czy może ktoś jeszcze?
Jeśli tylko będzie dobre nagłośnienie na sali, co w mojej szkole było problemem w przypadku obu egzaminów próbnych, to nie ma się czego obawiać. Z pierwszego miałem bodajże 43 pkt, a z drugiego 47PiotrS pisze:Najgorzej to chyba z tym angielskim.Co... ?
4 - 4.33, 5 - 4.9, 6 - 4.5BJ.2052 pisze:Średnia w klasie 4 - 5.0, w klasie 5 - 4.8, w klasie 6 - 4.4.
1 - 3.9, 2 - 3,64, 3 - pewnie tak samoBJ.2052 pisze: 1 klasa gimnazjum - średnia 3.9, 2 klasa - 3.7, a w 3 nie spodziewam się więcej niż 3.7.
No nie mogę! Zupełnie jak ja.BJ.2052 pisze:W gimnazjum odkryłem komunikację oraz wiele innych ciekawych zajęć
wystarczy tzw. open mind. egzamin gimnazjalny to głównie inteligencja i dlatego mi się udało.PiotrekP pisze:nie mam więcej pytań. odnośnie średniej również (jak narazie) mam 5.0, ale na tym teście tak różowo może nie być - wystarczy że ci nie podpasuje temat i już punkty lecą - to chyba jest najgorsze.
Rzecz jasna do komunikacji dołączyło spuszczenie ze smyczy przez mamusię, dzięki czemu zamiast przekraczać kolejne "granice" stopniowo, w miesiąc przekroczyłem wszystkie na raz.radeom pisze:No nie mogę! Zupełnie jak ja.
Po co o tej porze wychodzisz z domu?BJ.2052 pisze:wychodzić z domu o 3.30.
Przyznam, że przeciętnie raz na miesiąc w ciągu roku szkolnego zdarza mi się o tej porze wybyć do znajomego na wyjazd, jeśli ma coś ciekawegoradeom pisze:Po co o tej porze wychodzisz z domu?
Tylko, że TAXI jak ruszę z Ursynowa o 2, to będę w domu o 2.20, a jak wbiję do nocnego, to nie zdążę na ostatnie N83 i dopiero o 4.20 bede w domujajcys pisze:mówisz starym że wbijasz w takse a tu w konspiracji do nocnego
w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.BJ.2052 pisze:Tylko, że TAXI jak ruszę z Ursynowa o 2, to będę w domu o 2.20, a jak wbiję do nocnego, to nie zdążę na ostatnie N83 i dopiero o 4.20 bede w domujajcys pisze:mówisz starym że wbijasz w takse a tu w konspiracji do nocnego![]()
Zresztą ja za tą TAXI nie płace, nie?