Forum warszawskiego transportu publicznegohttps://wawkom.waw.pl/
https://wawkom.waw.pl/viewtopic.php?t=2033
SU89 pisze: ↑wczoraj, 19:04 Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.