Strona 28 z 37

: 20 kwie 2009, 21:30
autor: BJ
jajcys pisze:w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
Z Metra nie korzystam :kekeke:

: 20 kwie 2009, 21:31
autor: jajcys
BJ.2052 pisze:
jajcys pisze:w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
Z Metra nie korzystam :kekeke:
tez bym nie korzystal jakbym mial wybor nocny/metro, ale juz jak miasto placi za to tyle hajsu to czemu nie

: 20 kwie 2009, 21:37
autor: BJ
jajcys pisze:tez bym nie korzystal jakbym mial wybor nocny/metro, ale juz jak miasto placi za to tyle hajsu to czemu nie
Coś czuję, że po egzaminie na imprezie wszyscy się tak "zrelaksują" łącznie ze mną, że już mi nie będzie robiło żadnej różnicy, czym wracam :razz:

: 20 kwie 2009, 21:38
autor: interflug
jajcys pisze:bycie szkolnym pupilkiem przez 3 lata tu nie daje, jestes kujonem, wychodzi to na egzamie.
coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy

: 20 kwie 2009, 21:41
autor: BJ
gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
Wbrew pozorom większość nauczycieli jest na tyle tępych, że jeśli przez trzy lekcje u nich pod koniec roku będziesz zachowywał się jak anioł, to nawet najgorszego ucznia będą oceniać jak pupilka, jeśli tylko się uspokoi na trzy czy cztery ostatnie lekcje ;-)

: 20 kwie 2009, 21:44
autor: radeom
Zgadzam się, ja już powoli zaczynam uważać na lekcjach i czasami nawet się zgłaszam. I pod koniec roku nie będzie problemu z podwyższeniem oceny. O-)

: 20 kwie 2009, 21:45
autor: jajcys
gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
jak masz z egzamu circa 100 pkt to 2x5 i 2x4 i konkurs plastyczny daje ci wejscie do kazdego LO oprocz matexu w staszicu. a dwie piątki i dwie czwórki to w 3 klasie naciągane na luzie.

: 20 kwie 2009, 21:46
autor: BJ
radeom pisze:Zgadzam się, ja już powoli zaczynam uważać na lekcjach i czasami nawet się zgłaszam. I pod koniec roku nie będzie problemu z podwyższeniem oceny.
U mnie z różnych powodów ocena z zachowania poleciała z wyjściowej dobrej na nieodpowiednią, ale na koniec powinna być ocena dobra O-)

: 20 kwie 2009, 21:51
autor: interflug
BJ.2052 pisze:
gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
Wbrew pozorom większość nauczycieli jest na tyle tępych, że jeśli przez trzy lekcje u nich pod koniec roku będziesz zachowywał się jak anioł, to nawet najgorszego ucznia będą oceniać jak pupilka, jeśli tylko się uspokoi na trzy czy cztery ostatnie lekcje ;-)
to w takim razie ja miałem w szkole wydry jakieś zakompleksione, które za nic w świecie nie chciały normalnym osobnikom postawić 5 #-o ...no ale zakuwające dziewczynki(które egzamin gorzej ode mnie napisały) same 6
jajcys pisze:
gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
jak masz z egzamu circa 100 pkt to 2x5 i 2x4 i konkurs plastyczny daje ci wejscie do kazdego LO oprocz matexu w staszicu. a dwie piątki i dwie czwórki to w 3 klasie naciągane na luzie.
doskonale, gorzej jak masz ca. 80 2x5 i 2x4... a taki Kopernik życzy sobie biologię, z której masz 4. Ale od czego jest rekrutacja uzupełniająca :D

: 20 kwie 2009, 21:51
autor: radeom
Ja też spróbuję podciągnąć na dobrą. Na zielonej szkole postaram się nie robić przypałów i powinno się udać. Temat szybko przybiera na liczbie stron. :D

: 20 kwie 2009, 22:12
autor: BJ
radeom pisze:Na zielonej szkole postaram się nie robić przypałów i powinno się udać.
Daj spokój. U mnie to jest właśnie największy problem.
Na przełomie maja i czerwca jedziemy. Wszyscy już są nastawieni na jedno... I jak ja mam się oprzeć? :razz:

: 20 kwie 2009, 22:21
autor: radeom
Ja 11 maja na Mazury, a Ty gdzie? :)


W sumie to przydaje się taki luźny temat o szkole. :)

: 20 kwie 2009, 22:44
autor: JacekM
to w takim razie ja miałem w szkole wydry jakieś zakompleksione, które za nic w świecie nie chciały normalnym osobnikom postawić 5 #-o ...no ale zakuwające dziewczynki(które egzamin gorzej ode mnie napisały) same 6
a tam, i tak to wszystko wyjdzie w praniu w LO i potem w życiu
jajcys pisze:wystarczy tzw. open mind. egzamin gimnazjalny to głównie inteligencja i dlatego mi się udało.
Zwłaszcza na wypracowaniu, super open mind :>

: 20 kwie 2009, 22:48
autor: BJ
radeom pisze:Ja 11 maja na Mazury, a Ty gdzie?
Ja do Berlina, ale niestety autokarem, a nie ciapongiem :beczy:

: 20 kwie 2009, 22:49
autor: NR
reserved pisze:a chciałem życzyć tegorocznym gimnazjalistom powodzenia!
_
dzięki :!: