: 20 kwie 2009, 21:30
Z Metra nie korzystamjajcys pisze:w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
Z Metra nie korzystamjajcys pisze:w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
tez bym nie korzystal jakbym mial wybor nocny/metro, ale juz jak miasto placi za to tyle hajsu to czemu nieBJ.2052 pisze:Z Metra nie korzystamjajcys pisze:w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
Coś czuję, że po egzaminie na imprezie wszyscy się tak "zrelaksują" łącznie ze mną, że już mi nie będzie robiło żadnej różnicy, czym wracamjajcys pisze:tez bym nie korzystal jakbym mial wybor nocny/metro, ale juz jak miasto placi za to tyle hajsu to czemu nie
coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczyjajcys pisze:bycie szkolnym pupilkiem przez 3 lata tu nie daje, jestes kujonem, wychodzi to na egzamie.
Wbrew pozorom większość nauczycieli jest na tyle tępych, że jeśli przez trzy lekcje u nich pod koniec roku będziesz zachowywał się jak anioł, to nawet najgorszego ucznia będą oceniać jak pupilka, jeśli tylko się uspokoi na trzy czy cztery ostatnie lekcjegemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
jak masz z egzamu circa 100 pkt to 2x5 i 2x4 i konkurs plastyczny daje ci wejscie do kazdego LO oprocz matexu w staszicu. a dwie piątki i dwie czwórki to w 3 klasie naciągane na luzie.gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
U mnie z różnych powodów ocena z zachowania poleciała z wyjściowej dobrej na nieodpowiednią, ale na koniec powinna być ocena dobraradeom pisze:Zgadzam się, ja już powoli zaczynam uważać na lekcjach i czasami nawet się zgłaszam. I pod koniec roku nie będzie problemu z podwyższeniem oceny.
to w takim razie ja miałem w szkole wydry jakieś zakompleksione, które za nic w świecie nie chciały normalnym osobnikom postawić 5BJ.2052 pisze:Wbrew pozorom większość nauczycieli jest na tyle tępych, że jeśli przez trzy lekcje u nich pod koniec roku będziesz zachowywał się jak anioł, to nawet najgorszego ucznia będą oceniać jak pupilka, jeśli tylko się uspokoi na trzy czy cztery ostatnie lekcjegemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
doskonale, gorzej jak masz ca. 80 2x5 i 2x4... a taki Kopernik życzy sobie biologię, z której masz 4. Ale od czego jest rekrutacja uzupełniającajajcys pisze:jak masz z egzamu circa 100 pkt to 2x5 i 2x4 i konkurs plastyczny daje ci wejscie do kazdego LO oprocz matexu w staszicu. a dwie piątki i dwie czwórki to w 3 klasie naciągane na luzie.gemba pisze:coś tam jednak daje... tzw. pupilki zawsze mają lepsze oceny, a to się również w dalszej rekrutacji liczy
Daj spokój. U mnie to jest właśnie największy problem.radeom pisze:Na zielonej szkole postaram się nie robić przypałów i powinno się udać.
a tam, i tak to wszystko wyjdzie w praniu w LO i potem w życiuto w takim razie ja miałem w szkole wydry jakieś zakompleksione, które za nic w świecie nie chciały normalnym osobnikom postawić 5...no ale zakuwające dziewczynki(które egzamin gorzej ode mnie napisały) same 6
Zwłaszcza na wypracowaniu, super open mindjajcys pisze:wystarczy tzw. open mind. egzamin gimnazjalny to głównie inteligencja i dlatego mi się udało.
Ja do Berlina, ale niestety autokarem, a nie ciapongiemradeom pisze:Ja 11 maja na Mazury, a Ty gdzie?
dziękireserved pisze:a chciałem życzyć tegorocznym gimnazjalistom powodzenia!
_