O spółce PKP Intercity

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 12 mar 2018, 19:18

Czy ktoś mi powie, dlaczego gdy chcę kupić bilet do Lublina, to w wagonie 22 (jedzie do Chełmu) niezależnie od wyboru system internetowy upiera się "nieprawidłowa klasa, miejsce i tak dalej"? Czy to blokada, by najpierw sprzedać miejsca w wagonie lubelskim?

Kombinuję, bo wg vagonwebu część chełmska ma przedziały sześciomiejscowe, a część lubelska nie jest opisana... co prawda na razie system sprzedaje miejsca w wagonie 17 więc zakładam że pociąg jest pusty, no ale...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1853
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 12 mar 2018, 20:35

Glonojad pisze:Czy ktoś mi powie, dlaczego gdy chcę kupić bilet do Lublina, to w wagonie 22 (jedzie do Chełmu) niezależnie od wyboru system internetowy upiera się "nieprawidłowa klasa, miejsce i tak dalej"? Czy to blokada, by najpierw sprzedać miejsca w wagonie lubelskim?

Kombinuję, bo wg vagonwebu część chełmska ma przedziały sześciomiejscowe, a część lubelska nie jest opisana... co prawda na razie system sprzedaje miejsca w wagonie 17 więc zakładam że pociąg jest pusty, no ale...
Pytanie pomocnicze: o który pociąg chodzi?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 12 mar 2018, 21:01

Uznam.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 12 mar 2018, 21:15

A nie chcesz bezprzedziałówki z pojedynczym fotelem? :)

Łukasz
Posty: 10695
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 13 mar 2018, 7:00

Skoro pociąg jest pusty, to pewnie miejsca można sobie wybierać będzie już w pociągu jak się będzie chciało (zwłaszcza ten wagon 22 powinien być pusty, skoro nie można w nim kupić).

A spróbuj kupić bilet do Chełma w tym wagonie, może jest jakaś blokada relacyjna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2018, 8:48

Próbowałem do Świdnika kupić, ale nie ma wówczas taniomiastowego. No ale da się 22/23.

Bezprzedziałówka z pojedynczym fotelem? Tam jeździ ten konkretny wagon, co akurat ma jeden pojedynczy fotel (któraś mutacja rowerówki)? Niestety nie ma tego pociągu na vagonwebie (w ogóle w tym roku vagonweb marny jakiś).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 mar 2018, 9:00

Tak, stara modernizacja PRów, z częścią dla palących, niepalących i z rowerami oraz z drzwiami odskokowo-przesuwnymi. Wagon 21 do Lublina, a z Lublina wagon 12. Taki wagon jest wpisany w zestawieniu PIC i takim wagonem niedawno jechałem na Uznamie. Ba, nawet w jedną stronę bez specjalnego proszenia kasjerka "wylosowała" mi taki pojedynczy fotel. :)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2018, 9:09

Ha. Tylko trzeba znać konkretny numer. A nie wiesz, na czym w zeszłym roku takie wagony chodziły?

To był ten:

http://www.vagonweb.cz/popisy/mista/PKP ... bnopuz.png

?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 mar 2018, 9:23

Nie (taką modernizacją (111Ainw?) jechałem kiedyś na Gałczyńskim). To jest chyba najstarsza modernizacja 111Arow z jeszcze opuszczanymi oknami, z czasów PR. Takim cudem jechałem w zeszłym roku na TLK Żuławy. :)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2018, 11:46

http://www.vagonweb.cz/popisy/mista/PKP ... _ex-PR.png to?

Musi być to, bo nawet mi chciał miejsce przy stole sprzedać a w ICkowych 111ARow takich niestety nie ma wcale. Dzięki!
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 mar 2018, 12:05

Dokładnie to. :)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 13 mar 2018, 12:34

SOA #1

(datę wylosowałem, więc tu może tkwić jakiś problem, ale nie powinien)
Załączniki
glon.png
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2018, 13:14

Ja próbowałem rezerwować na 82172 :]
bilet.png
Ale pojadę ashirowagonem :)

Gorzej że nie bardzo wiem, czym wracać na tym całym Flisaku.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 mar 2018, 20:27

A w jaki dzień tygodnia chcesz jechać Flisakiem? :)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 13 mar 2018, 23:53

To bez większego znaczenia, wszystkie dwójki (poza wagonem 13) z przedziałami sześciomiejscowymi. Wagon 16 deklas 9x6, czyli 112A, reszta 10x6 czyli pewnie 141A.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

ODPOWIEDZ