: 20 kwie 2009, 23:31
Jeszcze ja.Grzesiek pisze:A czy może ktoś jeszcze?
To podobnie jak u mnie. U większości na podwyższenie oceny nie ma co liczyć - zapowiedziały to nam już na początku. W tej chwili wypada mi średnia ok. 4.7. Ogólnie w tym roku zmienili mi się nauczyciele łącznie z 7 przedmiotów, w tym już po raz drugi w ciągu trzech lat wychowawca. Oczywiście wszyscy na gorsze. Zresztą sama wychowawczyni mówi, że nie ma z nami dobrego kontaktu i nas kompletnie nie rozumie.gemba pisze:to w takim razie ja miałem w szkole wydry jakieś zakompleksione, które za nic w świecie nie chciały normalnym osobnikom postawić 5
Z tym to się całkowicie zgadzam. Dostaniesz temat, który zawiera pytania o jakichkolwiek tkankach, chroloplastach, mitozach, komórkach i praktycznie leżysz.PiotrekP pisze:ale na tym teście tak różowo może nie być - wystarczy że ci nie podpasuje temat i już punkty lecą - to chyba jest najgorsze.
Taki był projekt - miałeś mieć możliwość wybierania. Jednak okazało się, że masz możliwość wybrania tylko tego języka, z którego został wyrobiony limit godzin. Niestety, w moim przypadku jest to niemiecki, który nie do końca pojmuję. Angielskiego nie mogłem wybrać, czego bardzo żałuję. Zresztą nie wiem, dlaczego się tym tak przejmujecie. Egzamin z języka nie ma wpływu na przyjęcie ucznia do szkoły ponadgimnazjalnej, a decyduje jedynie o dobraniu odpowiedniej grupy językowej.radeom pisze:Dzięki. Ja w sumie nawet nie wiem, czy można wybierać.
Oo! Fajnie, że coś takiego macie.radeom pisze:Na zielonej szkole (...)