: 11 wrz 2007, 20:27
Bemowo Bemowem, a wrócę na chwilę do Obwodnicy przez Wesołą.
http://wesola.waw.pl/index.php?action=50&subaction=8
tutaj znajduje się już konkretny plan drogi w wykonaniu firmy Arcadis.
wzięto pod uwagę możliwą korektę dla wariantu WIIIA, polegającą na odsunięciu drogi od os. Grzybowa w pobliski las - dokładnie w środek lasu między osiedlami Grzybowa a Wesoła/Centrum (linia zielona przerywana). byłoby bardzo bardzo dobrze, logicznie, sprawiedliwie i zdrowo-rozsądkowo, gdyby to doszło do skutku.
wyraźnie widać w tym szczegółowym przebiegu trasy w Wesołej, które osiedle najwięcej straci w pierwotnym wariancie, mając trasę pod nosem i nie w tunelu.
są też zaznaczone przejścia dla zwięrząt, a jedno z nich - bardzo blisko miejsca gdzie postulowałem także w liście pozostawienie przejazdu dla ludzi... (połączenie ul. Długiej z Głowackiego i stacją PKP).
http://wesola.waw.pl/index.php?action=50&subaction=8
tutaj znajduje się już konkretny plan drogi w wykonaniu firmy Arcadis.
wzięto pod uwagę możliwą korektę dla wariantu WIIIA, polegającą na odsunięciu drogi od os. Grzybowa w pobliski las - dokładnie w środek lasu między osiedlami Grzybowa a Wesoła/Centrum (linia zielona przerywana). byłoby bardzo bardzo dobrze, logicznie, sprawiedliwie i zdrowo-rozsądkowo, gdyby to doszło do skutku.
wyraźnie widać w tym szczegółowym przebiegu trasy w Wesołej, które osiedle najwięcej straci w pierwotnym wariancie, mając trasę pod nosem i nie w tunelu.
są też zaznaczone przejścia dla zwięrząt, a jedno z nich - bardzo blisko miejsca gdzie postulowałem także w liście pozostawienie przejazdu dla ludzi... (połączenie ul. Długiej z Głowackiego i stacją PKP).