MAN Lion's 2010

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Abacab
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2009, 8:05

Post autor: Abacab » 31 mar 2012, 11:37

Desert pisze:Wszystko to samo. (3470)
Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 31 mar 2012, 11:42

Boże! Nie widziałem =P~
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Awatar użytkownika
MJ
(Jachim)
Posty: 1400
Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57

Post autor: MJ » 31 mar 2012, 12:23

Abacab pisze:
Desert pisze:Wszystko to samo. (3470)
Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169
Ale zostaje na stałe :?:

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 31 mar 2012, 12:27

Jachim pisze:Ale zostaje na stałe :?:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." #-o
Jeden z 70 MANów uległ poważniejszej awarii i firma przysłała zastępczego na czas naprawy.

Abacab
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2009, 8:05

Post autor: Abacab » 31 mar 2012, 13:05

Jachim pisze:
Abacab pisze: Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169
Ale zostaje na stałe :?:
@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.

Awatar użytkownika
MJ
(Jachim)
Posty: 1400
Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57

Post autor: MJ » 31 mar 2012, 13:08

Abacab pisze:@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.
Eh szkoda i wiem, że nr testowe to tylko tymczasowo, ale myślałem, że z 921 przerobia go na 3470.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 31 mar 2012, 15:15

Jachim pisze:
Abacab pisze:@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.
Eh szkoda i wiem, że nr testowe to tylko tymczasowo, ale myślałem, że z 921 przerobia go na 3470.
Rzeczywiście wielka szkoda, że nie będziemy mieć 71 (takiego samego) MANa. 8-(

webtom
Posty: 105
Rejestracja: 29 cze 2009, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: webtom » 31 mar 2012, 15:44

Szkoda, bo ma znikomy przebieg. ;]

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 31 mar 2012, 15:47

webtom pisze:Szkoda, bo ma znikomy przebieg. ;]
To fakt, jak do niego wsiadłem to czułem jeszcze powiew świeżości. :smile:

5556
Posty: 443
Rejestracja: 24 sie 2006, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5556 » 31 mar 2012, 17:55

A wiadomo za ktorego Lionsa pelni zastepstwo?
185 - najlepsza linia w mieście!

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 01 kwie 2012, 10:02

Dzisiaj 921 jest na 11/114 9:56 Łojewska :arrow: B.Podgrodzie
Swoją drogą to nie tylko jeden musi stać z awarią bo chyba za jednego nie przyjeżdżał był testowy co takie braki mają na Stalowej?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 01 kwie 2012, 10:33

A w jakim celu ma stać bezczynnie?
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Michał J
Posty: 287
Rejestracja: 29 gru 2007, 1:08

Post autor: Michał J » 01 kwie 2012, 23:49

ManiKMAN pisze: MAN! To jest skrót, a nie nazwa własna... ](*,)
Taaa? I może jeszcze powinniśmy nazwę mana za każdym razem wyboldowac i dać na czerwono, żeby było wiadomo, że nie w kij pierdział. Wszak to man.

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 01 kwie 2012, 23:53

Michał J pisze:żeby było wiadomo, że nie w kij pierdział
Ależ musisz mieć ciekawe doświadczenia!
BP, NMSP :D
noidea

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 19 kwie 2012, 10:49

Wczoraj w 3400 ktoś na zakładzie włączył działanie fotokomórek, przez co jazda tym wozem na takiej linii jaką jest E-2 była bardzo ciężka, bo trzeba było trzymać cały czas wciśnięty przycisk przy zamykaniu. ](*,)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

ODPOWIEDZ