Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
Abacab
- Posty: 110
- Rejestracja: 18 lut 2009, 8:05
Post
autor: Abacab » 31 mar 2012, 11:37
Desert pisze:Wszystko to samo. (3470)
Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169
-
Desert
- Zbanowany
- Posty: 2154
- Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
- Lokalizacja: 100-(L)ica
Post
autor: Desert » 31 mar 2012, 11:42
Boże! Nie widziałem


"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1400
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » 31 mar 2012, 12:23
Abacab pisze:Desert pisze:Wszystko to samo. (3470)
Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169
Ale zostaje na stałe

-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 31 mar 2012, 12:27
Jachim pisze:Ale zostaje na stałe

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Jeden z 70 MANów uległ poważniejszej awarii i firma przysłała zastępczego na czas naprawy.
-
Abacab
- Posty: 110
- Rejestracja: 18 lut 2009, 8:05
Post
autor: Abacab » 31 mar 2012, 13:05
Jachim pisze:Abacab pisze:
Nie 3470 tylko 921 dziś pomyka na 169
Ale zostaje na stałe

@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1400
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » 31 mar 2012, 13:08
Abacab pisze:@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.
Eh szkoda i wiem, że nr testowe to tylko tymczasowo, ale myślałem, że z 921 przerobia go na 3470.
-
ashir
- Posty: 19911
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 31 mar 2012, 15:15
Jachim pisze:Abacab pisze:@Jachim: Gdyby miał zostać na stałe to dostał by numer 3470. Jako że dostał numer z zakresu testowców wiadomo że jest tylko na pewien czas na czas remontu paru Manów w Sadach.
Eh szkoda i wiem, że nr testowe to tylko tymczasowo, ale myślałem, że z 921 przerobia go na 3470.
Rzeczywiście wielka szkoda, że nie będziemy mieć 71 (takiego samego) MANa.

-
webtom
- Posty: 105
- Rejestracja: 29 cze 2009, 21:10
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: webtom » 31 mar 2012, 15:44
Szkoda, bo ma znikomy przebieg.
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
-
ashir
- Posty: 19911
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 31 mar 2012, 15:47
webtom pisze:Szkoda, bo ma znikomy przebieg.
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
To fakt, jak do niego wsiadłem to czułem jeszcze powiew świeżości.

-
5556
- Posty: 443
- Rejestracja: 24 sie 2006, 11:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: 5556 » 31 mar 2012, 17:55
A wiadomo za ktorego Lionsa pelni zastepstwo?
185 - najlepsza linia w mieście!
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 01 kwie 2012, 10:02
Dzisiaj 921 jest na 11/114 9:56 Łojewska

B.Podgrodzie
Swoją drogą to nie tylko jeden musi stać z awarią bo chyba za jednego nie przyjeżdżał był testowy co takie braki mają na Stalowej?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo

-
Desert
- Zbanowany
- Posty: 2154
- Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
- Lokalizacja: 100-(L)ica
Post
autor: Desert » 01 kwie 2012, 10:33
A w jakim celu ma stać bezczynnie?

"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."
-
Michał J
- Posty: 287
- Rejestracja: 29 gru 2007, 1:08
Post
autor: Michał J » 01 kwie 2012, 23:49
ManiKMAN pisze:
MAN! To jest skrót, a nie nazwa własna...
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Taaa? I może jeszcze powinniśmy nazwę mana za każdym razem wyboldowac i dać na czerwono, żeby było wiadomo, że nie w kij pierdział. Wszak to man.
-
Adam G.
- Posty: 4878
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: Adam G. » 01 kwie 2012, 23:53
Michał J pisze:żeby było wiadomo, że nie w kij pierdział
Ależ musisz mieć ciekawe doświadczenia!
BP, NMSP

noidea
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 19 kwie 2012, 10:49
Wczoraj w 3400 ktoś na zakładzie włączył działanie fotokomórek, przez co jazda tym wozem na takiej linii jaką jest
E-2 była bardzo ciężka, bo trzeba było trzymać cały czas wciśnięty przycisk przy zamykaniu.
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1