: 21 kwie 2009, 17:10
Ja też, hyhyJKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia
A ja mam dzięki Wam dodatkowe trzy dni wolnego.
Ja też, hyhyJKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia
A ja mam dzięki Wam dodatkowe trzy dni wolnego.
dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodząSolaris U10 pisze:To jakiś dziwny stereotyp (przynajmniej u mnie tak nie jest)!jajcys pisze:A co do wyboru liceów : nie polecam iść do tych "renomowanych" szkół, chyba że nie macie pomysłu na życie i chcecie 3 lata zapieprzać i potem wpisać sobie w zamian za to w CV "byłem w Batorym"
Starałem sięm72 pisze:Twój też, taki męski, Bidżejku
Wycieczki gdziekolwiek są po prostu zajebiste. To zawsze najlepsza okazja i pretekst do urlopu na żądanie, popularniej zwanego wagaramiradeom pisze:Do tego dochodzą wycieczki jednodniowe i spływy kajakowe. Na wycieczki ogólnie nie narzekam. Pani wie, że nudzą nas muzea itp., dlatego zwiedzaliśmy np. elektrociepłownię na Żeraniu, śluzę nad Kanałkiem Żerańskim, Instytut Badań Jądrowych w Świerku (łącznie ze zwiedzaniem reaktora).
ciekawe, już nie pamiętam jak to było wcześniejgemba pisze:nie. 2 lata temu do wszystkich klas chcieli takie same przedmioty - mat, pol, bio i chyba hist.
my tam mieliśmy dwie wyczieczki kilkudniowe na rokradeom pisze:No nie no, ja was proszę... Moja wychowawczyni od września mówi, że nie ma czasu na takie rzeczy i nigdzie nie jedziemy (klasowo).
a właśnie się stereotypami posługujesz, fakt, o Batorym różne rzeczy się mówiło, ale akurat nie można uogólniać i na postawie Batorego tworzyć opinie o innych renomowanych szkołach (pytanie jeszcze które za takowe uznajemy)jajcys pisze:dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodzą
Masz ode mnie +1 do Lisa-Kuli - też jestem absolwentem tego LO. Jeszcze żeby lepszą salę gimnastyczną mieliradeom pisze:Ja wybieram się do Lisa-Luli i Barbosy. Głównie dlatego, że stosunkowo blisko i dobry dojazd. Lis-Kula na miejscu pierwszym. Znam dużo uczniów/absolwentów tej szkoły i ich opinie są pozytywne.
Nie dziękuję i pozostałym powodzenia życzę...JKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.radeom pisze:Hmmm... Około 30 osób
Ściema. Cała klasa weszła.PiotrekP pisze:Hmmm... Około 30 osób
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.
Ja zapewne ostatecznie tam wylądujęreserved pisze:Wybiera się ktoś do Baczyńskiego? Albo ma takie plany?