Strona 30 z 37

: 21 kwie 2009, 17:10
autor: Maybach
JKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia :)
A ja mam dzięki Wam dodatkowe trzy dni wolnego. :zlosliwa_cholera:
Ja też, hyhy :D dzięki wam 3-gimnazjaliści :D

: 21 kwie 2009, 17:31
autor: jajcys
Solaris U10 pisze:
jajcys pisze:A co do wyboru liceów : nie polecam iść do tych "renomowanych" szkół, chyba że nie macie pomysłu na życie i chcecie 3 lata zapieprzać i potem wpisać sobie w zamian za to w CV "byłem w Batorym"
To jakiś dziwny stereotyp (przynajmniej u mnie tak nie jest)!
dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodzą ;] w porównaniu do Was mam porównanie. I wy wszyscy uczniowie zajebistych szkół będą mówić, że jest wszystko fajnie pięknie, a nie macie nawet porównania do szkół z przedziału 25-50 w rankingach. sram na szkoły z rozszerzonym mat-pol-ang-bio-chem-fiz-geo w jednej klasie :D

: 21 kwie 2009, 17:47
autor: BJ
m72 pisze:Twój też, taki męski, Bidżejku
Starałem się :keke:
radeom pisze:Do tego dochodzą wycieczki jednodniowe i spływy kajakowe. Na wycieczki ogólnie nie narzekam. Pani wie, że nudzą nas muzea itp., dlatego zwiedzaliśmy np. elektrociepłownię na Żeraniu, śluzę nad Kanałkiem Żerańskim, Instytut Badań Jądrowych w Świerku (łącznie ze zwiedzaniem reaktora).
Wycieczki gdziekolwiek są po prostu zajebiste. To zawsze najlepsza okazja i pretekst do urlopu na żądanie, popularniej zwanego wagarami :razz:

Zresztą te egzaminy gimnazjalne to świetna sprawa. Od czwartku nie byłem w szkole, ponieważ "uczę się", a teraz jeszcze trzy dni tylko po 2h w szkole. No i w poniedziałek też będę tak wykończony egzaminami i ryciem dniami i nocami, że pewnie nie zawitam do szkoły :razz:

: 21 kwie 2009, 17:48
autor: reserved
A ja dziękuję wszystkim maturzystom za dni wolne po majówce!

: 21 kwie 2009, 18:14
autor: MeWa
gemba pisze:nie. 2 lata temu do wszystkich klas chcieli takie same przedmioty - mat, pol, bio i chyba hist.
ciekawe, już nie pamiętam jak to było wcześniej :)
radeom pisze:No nie no, ja was proszę... Moja wychowawczyni od września mówi, że nie ma czasu na takie rzeczy i nigdzie nie jedziemy (klasowo).
my tam mieliśmy dwie wyczieczki kilkudniowe na rok :) ale to była kwestia zorganizowania się klasy.

[ Dodano: Wto 21 Kwi, 2009 18:15 ]
jajcys pisze:dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodzą
a właśnie się stereotypami posługujesz, fakt, o Batorym różne rzeczy się mówiło, ale akurat nie można uogólniać i na postawie Batorego tworzyć opinie o innych renomowanych szkołach (pytanie jeszcze które za takowe uznajemy)

: 21 kwie 2009, 18:33
autor: Paweł_K
radeom pisze:Ja wybieram się do Lisa-Luli i Barbosy. Głównie dlatego, że stosunkowo blisko i dobry dojazd. Lis-Kula na miejscu pierwszym. Znam dużo uczniów/absolwentów tej szkoły i ich opinie są pozytywne.
Masz ode mnie +1 do Lisa-Kuli - też jestem absolwentem tego LO. Jeszcze żeby lepszą salę gimnastyczną mieli :roll:

: 21 kwie 2009, 18:43
autor: radeom
Taaa, byłem na dniu otwartym i rzeczywiście sala wygląda nieciekawie. Brat ukończył te liceum z najlepszym wynikiem matury z matmy i poleca je, więc chyba tam pójdę.

Przy okazji to może warto zmienić nazwę tego tematu na "O szkole", czy jakoś tak.
:razz:

: 21 kwie 2009, 20:48
autor: PiotrekP
JKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia :)
Nie dziękuję i pozostałym powodzenia życzę... ;-)
radeom pisze:Hmmm... Około 30 osób
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.

: 21 kwie 2009, 21:04
autor: radeom
PiotrekP pisze:Hmmm... Około 30 osób
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.
Ściema. Cała klasa weszła.

: 21 kwie 2009, 22:37
autor: reserved
Wybiera się ktoś do Baczyńskiego? Albo ma takie plany?

: 21 kwie 2009, 22:53
autor: BJ
reserved pisze:Wybiera się ktoś do Baczyńskiego? Albo ma takie plany?
Ja zapewne ostatecznie tam wyląduję =P~

: 22 kwie 2009, 11:29
autor: radeom
I jak poszło? :) Wg mnie całkiem dobrze.

: 22 kwie 2009, 12:28
autor: PiotrekP
Z*****em podanie, reszta luuuuuuuuuz. O-)

: 22 kwie 2009, 16:16
autor: Grzesiek
Jaki fajny temat rozprawki mieliście... Serio, szczególnie w porównaniu z ogrodami rocznika '91 ;-)

: 22 kwie 2009, 16:25
autor: reserved
Jaki temat?
Trudny?
Na ile siebie oceniacie?
Jutro matma?
Angielski macie też?