Strona 30 z 136
: 13 paź 2010, 16:41
autor: Dariusz
19WE-302 odstawiony na... uszkodzone urzadzenia klimatyzacyjne, po zerwaniu pantografu"B"
: 19 paź 2010, 13:44
autor: MeWa
Pragnę zauważyć, że temat dotyczy taboru, a nie rozkładów linii SKM.
: 03 lis 2010, 12:53
autor: marcin89
Coś na temat 19we. 301 z 304 łączą się i jakoś jeżdżą, a 302 z 303 nie tyle co się gryzą a po prostu nie chcą się ze sobą połączyć... Niby wszystkie 4 sztuki są identyczne a tu takie problemy. Dlaczego?
: 05 lis 2010, 5:17
autor: Dariusz
usterki montażowe.... nie tak połączone kabelki w sprzęgu wielokrotnym, zwarcie któregoś kabelka do masy przy łączeniu(zbyt duży luz lub tzw. zimny lut)
: 05 lis 2010, 7:27
autor: Glonojad
No dobrze, ale dlaczego to nie wyszło przy odbiorze? 301 już był, jak 302 przyjechał...
: 05 lis 2010, 17:30
autor: alojz
301 z 302 śmigały razem bez problemów.
: 05 lis 2010, 17:34
autor: Glonojad
No dobrze, a 303?
: 05 lis 2010, 17:39
autor: alojz
Glonojad pisze:No dobrze, a 303?
Trójskład 301, 302, 303 też dawał radę.
: 05 lis 2010, 17:42
autor: Glonojad
Podstacje też dawały?
No to czemu 302 z 303 nie daje rady?
: 05 lis 2010, 18:46
autor: przewoz
Jak problem jest w okablowaniu po jednej stronie sprzęgu, to przy pewnej konfiguracji (zwalony sprzęg - wolny, na końcu) powinien pojechać

Chyba, że zwalili w środku. No ale - dlaczego nie wyszło na odbiorach? Może właśnie dlatego

: 05 lis 2010, 19:35
autor: rufio198
alojz pisze:Glonojad pisze:No dobrze, a 303?
Trójskład 301, 302, 303 też dawał radę.
Byłem świadkiem właśnie jazdy 3x 19WE do Tłuszcza. po zmianie kierunku jazdy na WWO stał od ok 3 rano do ok 5-5:30. Przy okazji widziałem jak cały serwis NEWAGU i maszyniści latali i po łbach się drapali co nie działa.
Stało to to na torze 21 na WWO - całe szczęście że była to sobota. W DP niezłego bigosu by narobili
: 16 lis 2010, 19:52
autor: alojz
: 16 lis 2010, 20:02
autor: SławekM
Chwila moment. Wcześniej został ogłoszony przetarg na dzierżawę 7 sztuk EZT EN57 . To na co im kolejne 6 sztuk?
: 16 lis 2010, 20:05
autor: alojz
Nówki sztuki kupują, a kolega jeszcze narzeka

: 16 lis 2010, 20:07
autor: SławekM
alojz pisze:Nówki sztuki kupują, a ten jeszcze narzeka

A to nie zauważyłem, sorki.