Strona 297 z 411

: 07 lip 2012, 21:04
autor: Szeregowy_Równoległy
Będzie, na ten Młynów przez Karolkową bym to puścił. A Wałowicka wydaje się sensownym krańcem dla linii, która z PKP Ursus, przez Skorosze, ma dostarczyć ludzi (nie jest ich jakoś strasznie dużo) do 191 i reszty.

: 07 lip 2012, 21:53
autor: Georg
A kto by jechał na Młynów przez Karolkową. Poza tym, żeby tam coś dać, trzeba coś innego stamtąd zabrać. Nie da się żeby były 3 linie na Młynowie + 103.

: 09 lip 2012, 17:08
autor: Radko
Można by 178 skrócić na Okopową. Albo skierować na Znaną, 197 wydłużyć ponownie do cm. Wolskiego, i skrócić 129 na cm. Wolski. I wtedy połączyć Ursus przez Gierdziejewskiego bez korków z Centrum.

: 09 lip 2012, 17:27
autor: Mong
Ja bym to 178 w cholerę skasował, a 206 od skrzyżowania Potrzebnej z Sympatyczną puścił Wałowicką, Globusową i dalej na Ursus jak 178.

: 09 lip 2012, 17:51
autor: Georg
Radko pisze:Można by 178 skrócić na Okopową.
Ten pomysł jest dobry, ale nie wiem, czy jest możliwy przejazd Karolkową dla autobusów od przystanku SIEDMIOGRODZKA do Wolskiej oraz czy jest możliwość lewoskrętu z Wolskiej w Karolkową przy powrocie. Poza tym przystanek krańcowy musiałby być: OKOPOWA 05, żeby ktoś z tego korzystał.

[ Dodano: |9 Lip 2012|, 2012 17:52 ]
ZEA_R-0 pisze:Ja bym to 178 w cholerę skasował, a 206 od skrzyżowania Potrzebnej z Sympatyczną puścił Wałowicką, Globusową i dalej na Ursus jak 178.
206 musi mieć połączenie z przystankiem PKP WŁOCHY. Nie jest możliwa modyfikacja trasy, chyba, że jej wydłużenie (tylko po co?).

: 09 lip 2012, 20:36
autor: Vilén
ZEA_R-0 pisze:Ja bym to 178 w cholerę skasował, a 206 od skrzyżowania Potrzebnej z Sympatyczną puścił Wałowicką, Globusową i dalej na Ursus jak 178.
Tylko czy wtedy nie pogorszymy komunikacji na południowych rubieżach
Ursusa zamieniając linię o częstotliwości „śmieciowej” na linię o częstotliwości „całkowicie żenującej”? No, chyba żeby skierować 177 cały czas przez Spisaka i pętlę PKP Ursus (o ile dałoby się…) i skoordynować, ale założę się że ona pewnie pełni na Pużaka i Boh. Warszawy jakieś ważne funkcje dowozu do czegośtam…

: 09 lip 2012, 21:30
autor: Radko
Myślałem o takiej możliwości: PKP Ursus - ..., Kasprzaka, Karolkowa, Grzybowska, Towarowa, Wolska - OKOPOWA - Wolska, Karolkowa, Kasprzaka, ... - PKP Ursus

: 09 lip 2012, 21:31
autor: Bastian
Radko pisze:Towarowa, Wolska - OKOPOWA - Wolska, Karolkowa
Tego nie rozumiem :niewiem:

: 09 lip 2012, 21:46
autor: Radko

: 09 lip 2012, 21:58
autor: Georg
Nie o tym myślałem. To zajęłoby zbyt dużo czasu. Chodziło mi o:
Karolkowa - Al. Solidarności - Okopowa - OKOPOWA 05 (powrót: Okopowa - Grzybowska-Karolkowa).

: 09 lip 2012, 22:00
autor: Radko
Też można ;) Ważne, żeby ZTM coś zrobiło z tym potworkiem, bo dubel na Grzybowskiej ze 105 i 109 jest na grzyba? :P

: 09 lip 2012, 22:39
autor: Mong
Vilén pisze:Tylko czy wtedy nie pogorszymy komunikacji na południowych rubieżach
Ursusa zamieniając linię o częstotliwości „śmieciowej” na linię o częstotliwości „całkowicie żenującej”? No, chyba żeby skierować 177 cały czas przez Spisaka i pętlę PKP Ursus (o ile dałoby się…) i skoordynować, ale założę się że ona pewnie pełni na Pużaka i Boh. Warszawy jakieś ważne funkcje dowozu do czegośtam…
Wtedy wozy z 178 skierowałoby się na 206 zagęszczając częstotliwość.

: 09 lip 2012, 22:46
autor: Vilén
ZEA_R-0 pisze:Wtedy wozy z 178 skierowałoby się na 206 zagęszczając częstotliwość.
No nie wiem, czy to było sensowne... 206 między PKP Włochy a Odolanami to całkiem spory muchenwagen, i raczej nie wiem czy tam byłby sens jeszcze bardziej go podbijać...

: 09 lip 2012, 22:56
autor: Mong
Że on pusty tam jeździ to ja wiem, ale brygadowo chyba to wychodzi lepiej, bo mniej brygad pójdzie na takie wzmocnione i wydłużone 206 niż na jednobrygadowe + obecne 178. Chyba.

: 10 lip 2012, 1:42
autor: Vilén
ZEA_R-0 pisze:Że on pusty tam jeździ to ja wiem, ale brygadowo chyba to wychodzi lepiej, bo mniej brygad pójdzie na takie wzmocnione i wydłużone 206 niż na jednobrygadowe + obecne 178. Chyba.
No tu już lepiej chyba skrócić 178 do odcinka PKP Ursus – Wałowicka, i nic nie kombinować z 206… Tak, wiem, mnożenie linii. Ale bez dogłębnej reformy we Włochach i Ursusie raczej nic lepszego nie da się wymyślić…