Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » wczoraj, 16:35

Zabrać ze 158 - jakoś wątpię, żeby musiało co 7 minut jeździć aż na Witolin.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1698
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 18:49

Matt Cubis pisze:
wczoraj, 16:02
Podobno zabrakło autobusów.
Przecież ostatnio zabrali 10 brygad. Wyciągnąć wtyczki ze 158, gotowe
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Łukasz
Posty: 12127
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » dzisiaj, 7:59

Przecież zaraz będzie potrzeba trzech nowych zetek (2, 33, 26).

Na 33 i 26 kółko jest po pół godziny, to pewnie będzie jakoś plus minus 6+3d, więc te 10 wtyczek to 1 linia.
ŁK

Flash8222
Posty: 7268
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » dzisiaj, 8:01

Na Winnice wystarczy obecne 509, a nie jakaś zetka.

Łukasz
Posty: 12127
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » dzisiaj, 8:04

Ja jestem chyba ślepy, ale Z26 jeździ cały międzyszczyt IDEALNIE w godzinach 190.
ŁK

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » dzisiaj, 9:32

It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.

Łukasz
Posty: 12127
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » dzisiaj, 9:35

Emyl pisze:It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.
W sumie coś w tym jest, 308 jest w planie 3 minuty przed 218, a normalnie wychodzi 8-10.
ŁK

ODPOWIEDZ