Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Moderator: Wiliam
- ZielonyJamnik
- Posty: 1698
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Przecież ostatnio zabrali 10 brygad. Wyciągnąć wtyczki ze 158, gotowe
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Przecież zaraz będzie potrzeba trzech nowych zetek (2, 33, 26).
Na 33 i 26 kółko jest po pół godziny, to pewnie będzie jakoś plus minus 6+3d, więc te 10 wtyczek to 1 linia.
Na 33 i 26 kółko jest po pół godziny, to pewnie będzie jakoś plus minus 6+3d, więc te 10 wtyczek to 1 linia.
ŁK
Na Winnice wystarczy obecne 509, a nie jakaś zetka.
Ja jestem chyba ślepy, ale Z26 jeździ cały międzyszczyt IDEALNIE w godzinach 190.
ŁK
W sumie coś w tym jest, 308 jest w planie 3 minuty przed 218, a normalnie wychodzi 8-10.Emyl pisze:It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.
ŁK