Strona 4 z 28

: 22 lis 2006, 17:47
autor: Flash8222
Mam nadzieję, że budowa nie będzie się ciągnąć tak jak budowa mostu PŁN. [-o<
Albo z moim kompem jest coś nie tak, albo linki zamieszone, do tych pdf-ów są uszkodzone gdyż wieszają mi przeglądarkę (MyIE2 oraz FF2)

: 22 lis 2006, 18:53
autor: jacek
Flash8222 pisze:Mam nadzieję, że budowa nie będzie się ciągnąć tak jak budowa mostu PŁN
A co ta się długo ciągnie :?:
Na mój gust to jeszcze nie ruszyła :-k

: 22 lis 2006, 19:36
autor: Bastian
Jeśli liczyć całość procesu inwestycyjnego, to ruszyła już dawno. Tym gorzej, że jeszcze nic nie widać w terenie.

: 22 lis 2006, 20:12
autor: Piotrek
Jeśli oni teraz mówią o 2010, czyli pewnie najwcześniej 2012... A w PŁN to ja już wierzyć przestałem... =;

: 22 lis 2006, 21:13
autor: jacek
Bastian pisze:Jeśli liczyć całość procesu inwestycyjnego, to ruszyła już dawno. Tym gorzej, że jeszcze nic nie widać w terenie.
To własnie miałem na mysli.

: 23 lis 2006, 10:18
autor: Bastian
jacek pisze:
Bastian pisze:Jeśli liczyć całość procesu inwestycyjnego, to ruszyła już dawno. Tym gorzej, że jeszcze nic nie widać w terenie.
To własnie miałem na mysli.


Wobec tego nie rozumiem :-s
jacek pisze:Na mój gust to jeszcze nie ruszyła :-k

: 23 lis 2006, 10:25
autor: Kleszczu
Ja tylko boję się sporych korków przed światłami przy Jagiellońskiej- chyba, że po jakimś czasi ktoś wymysli żeby Jagiellońską schować w tunelu :]

: 23 lis 2006, 14:43
autor: PiotrekP
Krzysiek pisze:
Petuś pisze: :> Odkąd będą dokąd?
Od Placu Wilsona do Budowlanej.
A od placu Wilsona jak dalej?

: 23 lis 2006, 15:24
autor: Bastian
Przez most... :twisted:

: 23 lis 2006, 16:05
autor: jacek
Bastian pisze:Wobec tego nie rozumiem
Skoro nie widać żadnego efektu, bo w zasadzie fizycznie budowa nie ruszyła, to tak jakby jej nie zaczeli.

: 23 lis 2006, 16:11
autor: ziomal
Kolejny most na planach... ](*,)

: 23 lis 2006, 16:29
autor: Piotrek
A od placu Wilsona jak dalej?
Jak to jak dalej? Jeśli nie przez most, to Krasińskiego, Mickiewicza, bądź Słowackiego :-k

: 23 lis 2006, 21:56
autor: Kleszczu
ziomal pisze:Kolejny most na planach... ](*,)
....i to na dodatek przedwyborczych :roll:

: 25 lis 2006, 0:47
autor: tarantula01
Piotrek pisze:Jak to jak dalej?
Krasińskiego aż do Prymasa Tysiąclecia (w rejonie Cm. Powązkowskiego/Lasku na Kole)

: 25 lis 2006, 10:26
autor: Piotrek
Krasińskiego aż do Prymasa Tysiąclecia (w rejonie Cm. Powązkowskiego/Lasku na Kole)
Ten łącznik jak już wcześniej pisaliśmy to jeszcze melodia dalekiej przyszłości...