Modernizacja autobusĂłw

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 04 sty 2007, 18:26

Ach, racja. O-)
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 sty 2007, 18:50

solaris8315 pisze:Widzę rozumowanie, "byle do oporu, bez NG nawet dla rupieci" ](*,)
Nie, po prostu jeżeli częśc kwadratów mamy skasować, a drugą część posłać do modernizacji to ja się pytam, po co gorsze wozy modernizować, a lepsze kasować?
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 04 sty 2007, 18:52

To w takim razie po co są wykonywane moderny "superowskie", dla tych gorszych jelczy 120m, a te starsze wiekiem (te lepsze) sobie jeźdżą bez NG w najlepsze.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 sty 2007, 18:55

zarówno 42xx, jak i 44xx są po NG, więc nie wiem o co ci chodzi...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 04 sty 2007, 19:00

R-9 Chełmska pisze:zarówno 42xx, jak i 44xx są po NG, więc nie wiem o co ci chodzi...
Fakt :oops: Tylko szkoda, ze nie widać po nich tego NG za bardzo.....

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 sty 2007, 19:04

solaris8315 pisze:
Fakt :oops: Tylko szkoda, ze nie widać po nich tego NG za bardzo.....
po 44xx nie widać, na redutowej nieźle je katują, 42xx są w lepszym stanie, wyroki MZA są niezbadane...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 04 sty 2007, 20:40

po 44xx nie widać, na redutowej nieźle je katują, 42xx są w lepszym stanie,
42xx w lepszym stanie pod względem czego?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 04 sty 2007, 21:07

Podejrzewam, że przy kasacjach Jelczy bardziej będzie się patrzeć na stan wozów niż na jego rocznik.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 sty 2007, 21:11

Piotrek pisze:
po 44xx nie widać, na redutowej nieźle je katują, 42xx są w lepszym stanie,
42xx w lepszym stanie pod względem czego?
1) np. lepszy silnik, osiągi
2) NIEZAWODNOŚĆ
3) znacznie mniejsza awaryjność
4) Mam gdzieś kopię raportu sporządzego przez mechaników z Chełmskiej dla ludzi z Redutowej odnośnie kwadratów, z którego wynika, że jeśli chodzi o ogólny stan, to seria 42xx jest lepsza od 43xx, pismo podpisał kierownik Pyzel.
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

beni
Posty: 2364
Rejestracja: 16 kwie 2006, 14:53

Post autor: beni » 04 sty 2007, 21:31

Jaki Pyzel ?

A na dniach wrzuce wykaz wozów serii 120mm w które się już nie inwestuje bo są kaput w tym roku ale to chyba w innym temacie .
Chłopaki wróćmy do tematu .
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.

Jožin z bažin
Posty: 1207
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 04 sty 2007, 22:11

beni pisze:Jaki Pyzel ?
Zbigniew zapewne.
xxx

Filozof
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2006, 9:35

Post autor: Filozof » 05 sty 2007, 19:40

Klamka zapadła : w styczniu do Jelcza na "pierestrojkę",obok 3 kwadratów,pojedzie 7862.
Szczęść im Boże w drodze,bo większość wycieczki ma tam dotrzeć o własnych siłach...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 05 sty 2007, 19:41

Filozof pisze:pojedzie 7862.
Tantus? :>
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 05 sty 2007, 20:56

Piotrek pisze:
Filozof pisze:pojedzie 7862.
Tantus? :>
A cóż by innego :P Niedługo ma być przetarg na odbudowę Jelczy M181M, niestety nie wiem ilu.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 05 sty 2007, 21:09

Flash8222 pisze:Niedługo ma być przetarg na odbudowę Jelczy M181M, niestety nie wiem ilu.
No i piknie. Choć to oznacza, że jeszcze tymi wozami się długo będziemy w stolicy bawić :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ