Zmiany obsługowe - marzec 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lut 2007, 18:32

dzidek pisze:Na 154 powraca R6 na dodatek (całe szczęście bo to co się teraz dzieje z opóźnieniami dodatków to przechodzi ludzkie pojęcie)
chociaż pojawiały sie cywilizowane U15,a nie szrotowe kwadraty =P~

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 18:35

dzidek pisze:Na 154 powraca R6 na dodatek :) (całe szczęście bo to co się teraz dzieje z opóźnieniami dodatków to przechodzi ludzkie pojęcie)
Nic się nie dzieje. Często jeżdże 154 i Woronicza jest punktualna na tej linii czego nie można powiedzieć o Redutowej. Ale cóż...niedługo 154 będzie w 100% obsługiwana przez R7. Nie chcę mówić tak sobie więc podam przykłady. Jechałem 06/154 woroniczańskim wozem ostatnim popołudniowym kursem. Przy Dw. Zachodnim w stronę Okęcia kierowca przyjechał raptem -1. Przy 17 Stycznia miał już +3. Natomiast jechałem w środę 2/154 #4444 kursem który przy 17 Stycznia powinien być o 9:45 i kierman z R6 w stronę Okęcia na 17 Stycznia miał -5 gdy dodatek z R7 był punktualnie. O czym to świadczy ? Nie mówie że R6 jest do niczego bo tak nie uważam ale co do linii takich jak 154 czy 136 to nie pasuje. 154 powinna być obsługiwana przez R7 i R11.

A które brygady na 186 bierze ITS ? W DP 3 i 8 a w DS 2 i 11 ?
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 23 lut 2007, 18:37

8205 pisze:niedługo 154 będzie w 100% obsługiwana przez R7
nie będzie
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 18:39

Skoro Woronicza weszła już na 154 i ma "nowe" dechy zjzazdowe (z koralikami) to wiadomo że będzie na 154 na stałe i że będzie tylko powiększać swoje udziały. Jak jakiś zakład wchodzi na linię na krótki czas to nie robią nowych dech zjazdowych tylko te zwykłe bez koralików. Przynajmniej ja zauważyłem taki fakt.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 23 lut 2007, 18:44

8205 pisze:Skoro Woronicza weszła już na 154 i ma "nowe" dechy zjzazdowe (z koralikami) to wiadomo że będzie na 154 na stałe i że będzie tylko powiększać swoje udziały. Jak jakiś zakład wchodzi na linię na krótki czas to nie robią nowych dech zjazdowych tylko te zwykłe bez koralików. Przynajmniej ja zauważyłem taki fakt.
Dobry Joke :lol: Zabrać dechy na inny zakład to nie jest wielki problem.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 23 lut 2007, 18:48

Santos pisze:
dzidek pisze:Na 154 powraca R6 na dodatek (całe szczęście bo to co się teraz dzieje z opóźnieniami dodatków to przechodzi ludzkie pojęcie)
chociaż pojawiały sie cywilizowane U15,a nie szrotowe kwadraty =P~
o takkkk jeden raz pojawił się Solaris. Tylko wytłumacz to pasażerom , którzy dziś czekali na 05/154 wóz 444. Przyjechał na Os. Górczewska na -25 mimo, że pozostałe brygady przyjeżdżały o 5 min w plecy. Cały czas za nim jechał gniot z R6. Później z Os. Górczewska ruszył na -10 a 5 min. po nim odjechał gniot , który już przy BTW1920 dogonił ślimaczącego się Ikarusa.

[ Dodano: 2007-02-23, 18:50 ]
8205 pisze:Skoro Woronicza weszła już na 154 i ma "nowe" dechy zjzazdowe (z koralikami) to wiadomo że będzie na 154 na stałe i że będzie tylko powiększać swoje udziały. Jak jakiś zakład wchodzi na linię na krótki czas to nie robią nowych dech zjazdowych tylko te zwykłe bez koralików. Przynajmniej ja zauważyłem taki fakt.
faktycznie :D Niecały miesiąc po wejściu 2 brygadami Woronicza zostanie już tylko z jedną =D> Jakby nie patrzeć powiększy się jej udział w obsłudze linii :lol: :spoko:

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 18:56

8205 pisze:cóż...niedługo 154 będzie w 100% obsługiwana przez R7.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz, bo dechy z koralikami mnie nie przekonują ](*,)
Czemu twierdzisz że Redutowa na 154 nie pasuje?
Czyżby trasa przez Wole i ul.Redutową nie była w zasiegu tego zakładu :-k

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 19:01

Wybacz, ale MDL Cargo jest bliżej R7 niż R6 więc wszystkie zjazdy z tego krańca powinny jechać na R7 a z Górczewskiej ewentualnie na R6 albo do zakładu PKSu Grodziska Mazowieckiego.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 23 lut 2007, 19:01

Man nadzieję, że niskie brygady na 186 nadal będzie posiadać R13 a ITS wejdzie na brygady wysokie [-o<

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lut 2007, 19:06

dzidek pisze:Man nadzieję, że niskie brygady na 186 nadal będzie posiadać R13 a ITS wejdzie na brygady wysokie [-o<
też mam taką nadzieje [-o< żę ITS przejmie brygady Redutowej :smile: R6 ma nadal probelmy taborowe,więc zapewne R6 pożegna 186 :smile:

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 19:07

O, tu się z Tobą dzidku zgadzam. Dobrze by było.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lut 2007, 19:09

TOMEK pisze:Wreszcie urbinetki znikną ze 178 - obsługa tej linii przez najmniejsze autobusy było delikatnie mówiąc nieporozumieniem podyktowane chyba tylko tym, żeby mieli blisko do bazy :boohoo:
btw,Linia 178 straci na komforcie :-" Urbinetta zastąpią szroty :D

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 19:11

Ja wole szroty z Kleszczowej niż Urbinetta.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 23 lut 2007, 19:12

Santos pisze:
dzidek pisze:Man nadzieję, że niskie brygady na 186 nadal będzie posiadać R13 a ITS wejdzie na brygady wysokie [-o<
też mam taką nadzieje [-o< żę ITS przejmie brygady Redutowej :smile:
przecież wiesz, że lepiej wysłać Jelcze przegubowe lub Ikarusy 280 na 186 niż SU15 a jeśli tego nie wiesz to przejedz się wkońcu tą linią ](*,)

[ Dodano: 2007-02-23, 19:12 ]
Santos pisze:
TOMEK pisze:Wreszcie urbinetki znikną ze 178 - obsługa tej linii przez najmniejsze autobusy było delikatnie mówiąc nieporozumieniem podyktowane chyba tylko tym, żeby mieli blisko do bazy :boohoo:
btw,Linia 178 straci na komforcie :-" Urbinetta zastąpią szroty :D
naszczęście niebawem te szroty zostaną zamienione na SU12 :)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lut 2007, 19:15

dzidek pisze:naszczęście niebawem te szroty zostaną zamienione na SU12
tylko czekałem jak to napiszesz ;-) otóż dzidku będziesz musiał niestety zadowolić się tymi swoimi Kleszczowskimi szrotami solówkowymi O-) gdyż Kleszczowa nie dostanie żadnych U12 i U18 =P~

Zablokowany