Dojazd 3xx z M.Wilanowska do Konstruktorskiej zajmie do 12 min. a do Wołoskiej jeszcze mniej.Fikander pisze: (no bo chyba nie mówisz o tym przy Wilanowskiej, jechać z dworca Płd na Służewiec przez Woronicza)
SĹuĹźewiec i jego problemy
Moderator: Wiliam
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
A dlaczego chcecie uwalić połączenie realizowane przez 182 na odcinku 17 Stycznia - Postępu i na TŁ i wywalić całość w DS? (nie mówiąc już o al. Niepodległości od Woronicza do Odyńca, bo tam jest jakże luźne metro)dzidek pisze:3xxgroov pisze:Prosiłbym o komentarze do projektu 182 i 3xx. Niby wiadukty są z tym powiązane, ale trochę dyskusja odbiegła od tematu.
Czyli:
182OKĘCIE - po trasie 301 - Most Łazienkowski - po trasie 182 - OS OSTROBRAMSKA
3xxBOKSERSKA - Bokserska - Postępu - Konstruktorska - Racjonalizacji - Woronicza - Puławska - <M> WILANOWSKA
141Likwidacja trasy wariantowej
BOKSERSKA - Bokserska - Postępu - Konstruktorska - Racjonalizacji - Woronicza - Niepodległości- <M> WILANOWSKA
Jedyny istotny minus to pokrycie się części trasy 141 z 182 a poza tym same plusy o których wspomniałem kilka postów wyżej
Z 17 Stycznia jest rzut beretem do Sasanek gdzie jest więcej autobusów. Poza tym jadąc z Okęcia obecną trasą 301 jest szybciej niż 182 (liczę rozkładowy czas przelotu) na Trasę Łazienkowską (Torwar). Do tego dochodzą korki na Marynarskiej. Na TŁ jest jeszcze 188 z ŻiW. Wyrzucając 182 z Marynarskiej pozbywamy się jednej słabo wykorzystywanej linii obsługiwanej taborem wielkopojemnym stojącej w gigantycznych korkach.
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Dokładniej to mi chodziło o odcinek od skrzyżowania al. Krakowskiej z 17 Stycznia.dzidek pisze:Z 17 Stycznia jest rzut beretem do Sasanek gdzie jest więcej autobusów. Poza tym jadąc z Okęcia obecną trasą 301 jest szybciej niż 182 (liczę rozkładowy czas przelotu) na Trasę Łazienkowską (Torwar). Do tego dochodzą korki na Marynarskiej. Na TŁ jest jeszcze 188 z ŻiW. Wyrzucając 182 z Marynarskiej pozbywamy się jednej słabo wykorzystywanej linii obsługiwanej taborem wielkopojemnym stojącej w gigantycznych korkach.
Z przystanku Radarowa mamy 301 na Torwar i 189 do ŻiW gdzie przesiadamy się w 188. Poza tym mamy tramwaje , które dowiozą nas do Wawelskiej i tam spory wybór linii do TŁ. Wszystkie te opcje będą lepsze od jazdy 182 przez Marynarską. Od 17 Stycznia do Hynka przez Radarową nie jest daleko. Często z buta maszerowałem między tymi ulicami. Poza tym jest tam wyjątkowo niewiele domów (chyba żadnego bloku) więc zapotrzebowanie na autobus jest niewielkie.
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Jak już pisałem, raczej nie znajdzie się. Zabiłoby to tranzyt.pawcio pisze:w momencie, gdy 504 znajdzie sie na lotnisku i nowym wiadukcie nad torami linii radomskiej
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Skoro się nie znajdzie, to dlaczego tak ułożono nowy rozkład 136, ze w DS zestadził się z 504 na odcinku Gotarda-Banacha Szpital i to w obydwie strony. Stało się tak, ponieważ skoordynowano te dwie linie na przystanku przy Centrum Onkologii pomimo, że na Ursynowie mają tylko 3 wspólne przystanki. Podczas gdy na odcinku gdzie mają 8 wspólnych przystanków jadą jeden za drugim. Widziałem na forum nawet opinię, że ta ursynowska koordynacja podobno jest ważniejsza!? Ja jednak uważam, że jeżeli 504 ma zostać to ważniejsza jest koordynacja mokotowsko-ochocka i powinna być zrobiona np. wg przystanku Sasanki lub Taśmowa.Bastian pisze:Jak już pisałem, raczej nie znajdzie się. Zabiłoby to tranzyt.pawcio pisze:w momencie, gdy 504 znajdzie sie na lotnisku i nowym wiadukcie nad torami linii radomskiej
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Ani to, ani to. Na razie jest tak, że najpierw otwierają przejazd Kłobucka - Poleczki, a dopiero później wiadukt, więc zmiany rozłożą się na dwa etapy.
A co do 504: tu jest problem, że szkoda tranzytu w DP, ale z kolei w DŚ trochę podobno pustawe. Ech, może trzeba było przekierować 436 na DWC i wzmocnić 175 w DS. Tylko znowu problem z Krakowskim...
A 192 to już zarezerwowane jest![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
A co do 504: tu jest problem, że szkoda tranzytu w DP, ale z kolei w DŚ trochę podobno pustawe. Ech, może trzeba było przekierować 436 na DWC i wzmocnić 175 w DS. Tylko znowu problem z Krakowskim...
A 192 to już zarezerwowane jest
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
To nie niespodzianka, bo trasa jest planowana i ogłaszana od dawien dawna. Dowozówka z Wilanowskiej na Kabaty po trasie 504/505. Kiedyś miało to być 114, teraz się zwolniło 192... ![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow