: 26 wrz 2010, 8:49
A od kiedy zrobił się z Ciebie taki katol i patriota?BJ pisze:Nie dlatego, że jest nadzwyczajnie zajebisty, ale dlatego, że jest z PiS.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
A od kiedy zrobił się z Ciebie taki katol i patriota?BJ pisze:Nie dlatego, że jest nadzwyczajnie zajebisty, ale dlatego, że jest z PiS.
Wyborca PiS, wersja standard bez dodatków. Nówka sztuka, nieśmiganyBJ pisze:na cweli z PO.
Akurat to było potrzebne.Glonojad pisze:poszerzanie (...) Rosoła
Na pewno bardziej, niż poszerzanie i przedłużanie KEN, ale moim zdaniem i tak szkodliwe w kontekście np. braku dobrego połączenia Ursynowa z Wilanowem.kocur pisze:Akurat to było potrzebne.Glonojad pisze:poszerzanie (...) Rosoła
Na razie nie udało mi się znaleźć informacji nt. jego aktualnych poglądów, niestety. Zresztą to problem wszystkich kandydatów, Olejniczak na przykład nie ma strony z programem, a ma stronę ze zbieraniem pomysłów ludu. Nie ma to jak spójna wizja, chociaż populizm taki może się spodobać.zzz pisze:Jezeli chodzi o polityke komunikacyjna, to dosc interesujaca jest kandydatura bieleckiego. Mialem okazje z nim rozmawiac ok. 10 lat temu, stojac w korku w raszynie, co sprawilo, ze przedstawil mi swoja wizje komunikacji w miescie. I w duzym stopniu jego wizja komunikacji byla zbierzna z pogaldami jakie tu przedstawiasz.Glonojad pisze:Oczywiście pytanie, na kogo innego głosować - konkurencja mądrością bynajmniej nie rozpieszcza.
Co, biorąc pod uwagę, ilu PiSiorów wciąż w Urzędzie Miasta siedzi, każe powątpiewać w jego skuteczność w zreformowaniu działania miasta.Oczywiscie pomijam czyim jest oficjalnie kandydatem, a znajac poglady na lojalnosc tego "drobiu" watpie, aby po ewentualnej wygranej mial jakakolwiek swobode w doborze wspolpracownikow.
Od kiedy kobieta może być cwelem?BJ pisze: Spać po nocach bym nie mógł, gdybym zagłosował na cweli *)sz z PO.
Rzeczy należy nazywać po imieniu.BJ pisze:Tylko nie katol.
BJ pisze:Zagłosowałbym na kandydata PiS. Nie dlatego, że jest nadzwyczajnie zajebisty, ale dlatego, że jest z PiS.
Cóż, nie od dziś wiadomo, że tramwaj na Tarchomin wzbudza dużo większy entuzjazm u urzędników niż u samych mieszkańców uszczęśliwianych niejako "na siłę".MeWa pisze:Korwin-Mikke podkreślił, że jako prezydent Warszawy nie będzie budował nowych linii tramwajowych. - Będę likwidował też linie, które są zawalidrogą. Nie znam większego miasta amerykańskiego, gdzie byłyby tramwaje, to jest zabytek - dodał.