Rozdysponowanie SwingĂłw

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Paweł D.
Posty: 5311
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 22 paź 2010, 11:11

Nawet niewpisane w rozkład brygady można sensownie ustawić.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 22 paź 2010, 11:25

Nie zawsze - to kwestia czasu ich pracy, obsady motorniczych itp.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 22 paź 2010, 12:05

Paweł D. pisze:Nawet niewpisane w rozkład brygady można sensownie ustawić.
Jak się ma kim jeździć.

Sęk w tym, że przy wpisywaniu w rozkład można się pobawić z ustawieniem czasu konkretnych brygad uwzględniając unikanie SWL (jest trochę miejsca na manewr odkąd dodatki pojechały na Żerań) a w najgorszym razie - przerzucenia praskiej stoszesnastki na przeciwległy biegun.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Paweł D.
Posty: 5311
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 22 paź 2010, 12:06

Bastian pisze:Nie zawsze - to kwestia czasu ich pracy, obsady motorniczych itp.
Zgoda, podobnie jak z koordynacją rozkładów. Zawsze coś się gdzieś zejdzie. Ale próbować można.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25408
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 22 paź 2010, 12:15

Glonojad pisze:3125 --> 042/1
Żoliborz? Coś niedokładnie patrzyłeś.
Glonojad pisze:w najgorszym razie - przerzucenia praskiej stoszesnastki na przeciwległy biegun.
Praga ma dwie brygady całodzienne. Życzę powodzenia.
Glonojad pisze:Sęk w tym, że przy wpisywaniu w rozkład można się pobawić z ustawieniem czasu konkretnych brygad uwzględniając unikanie SWL (jest trochę miejsca na manewr odkąd dodatki pojechały na Żerań)
ZTM się w to na pewno nie będzie bawił. Jak TW zgłoszą pierwsze Swingi do duchu, to wtedy będzie można to rozsądnie ogarnąć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 22 paź 2010, 12:20

pawcio pisze:
Glonojad pisze:3125 --> 042/1
Żoliborz? Coś niedokładnie patrzyłeś.
Możliwe, ale na bank 04*.
Glonojad pisze:w najgorszym razie - przerzucenia praskiej stoszesnastki na przeciwległy biegun.
Praga ma dwie brygady całodzienne. Życzę powodzenia.
Może je mieć w różnych miejscach.

Ale zgodzę się, że małe są szanse by się w to ZTM bawił przed zgłoszeniem gotowości LF.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

fraktal
Posty: 5491
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 24 paź 2010, 11:37

A któż to pisał, że Żoliborz będzie mógł wysyłać swojego Swinga, gdzie chce? To chyba Bastian. ;-) - jeśliby tak było to mógłby wysłać na 17 (jak się nauczą nim jeździć). Ale dużej poprawy bym się nie spodziewał na JPII na razie - w końcu na 41 jeździły parówki, a na 1 do Żerania Wschodniego nie mogą jeździć, bo sip, więc skończy się pewnie na tym, że wyląduje żoliborski swing także na 1.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 25 paź 2010, 18:47

fraktal pisze:A któż to pisał, że Żoliborz będzie mógł wysyłać swojego Swinga, gdzie chce? To chyba Bastian. ;-) - jeśliby tak było to mógłby wysłać na 17 (jak się nauczą nim jeździć). Ale dużej poprawy bym się nie spodziewał na JPII na razie - w końcu na 41 jeździły parówki, a na 1 do Żerania Wschodniego nie mogą jeździć, bo sip, więc skończy się pewnie na tym, że wyląduje żoliborski swing także na 1.
Nie wykluczałbym żoliborskich swingów na 1, ale nie z tej puli - tegorczne są z puli przeznaczonej na całe miasto.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 25 paź 2010, 18:50

Glonojad pisze:Nie wykluczałbym żoliborskich swingów na 1, ale nie z tej puli - tegorczne są z puli przeznaczonej na całe miasto.
Szczegółowo mówiąc z puli „Dostosowanie taboru Tramwajów Warszawskich do potrzeb osób niepełnosprawnych – zakup 40 tramwajów niskopodłogowych ” ;-) .

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25408
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 paź 2010, 19:43

Glonojad pisze:Nie wykluczałbym żoliborskich swingów na 1, ale nie z tej puli - tegorczne są z puli przeznaczonej na całe miasto.
To gdzie ma je Żoliborz puszczać? Gdzie im wygodnie?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 25 paź 2010, 19:46

Spodziewam się ich jednak na 33.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25408
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 paź 2010, 19:47

Na 33 są SWL-e. Biorąc pod uwagę, że pierwsi na szkolenia idą ludzie specjalni, to w ich grafiku na nic więcej niż 28 bym nie liczył.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 25 paź 2010, 19:47

No to będzie pewien problem. Albo dodatki.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 25 paź 2010, 22:52

Chyba się nie doczekam...

Michalk001
Posty: 1222
Rejestracja: 26 paź 2007, 20:18
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Michalk001 » 26 paź 2010, 18:06

No takiego kretyńskiego widoku dawno nie widziałem - po 15 Pl. Zawiszy, trzy jedynki bezpośrednio za sobą, 3120,3127 i jakieś akwarium już całkiem puste - i dziwić się że kasy nie ma przy takim marnotrastwie energii i taboru. Jedyne co chyba przebiło tą sytuację to linia zS2 w początkach funkcjonowania.

ODPOWIEDZ