Strona 4 z 30
: 24 mar 2006, 17:39
autor: Bastian
A ja kończę za 20 minut i jadę do Warszawy...
: 24 mar 2006, 23:18
autor: bohunu
Filip własnie zamierza się do pisania sprawozdania z tego laboratorium pijaństwa

: 24 mar 2006, 23:28
autor: Bastian
Z tym pijaństwem to znowuż nie przesadzajmy...

: 24 mar 2006, 23:29
autor: Gronostaj
A ja późno przyszłam i wcześnie poszłam i bardzo żałuję, bo było miło

(pomijając tą taką rozmowę, której nie rozumiałam i uciekłam na drugi koniec stolika

). Więcej spotkań...

!!!
: 24 mar 2006, 23:30
autor: bohunu
moją i spana?
: 24 mar 2006, 23:46
autor: Gronostaj
boh. pisze:moją i spana?
Że tak powiem... nie zaprzeczę. I jeszcze mnie od TMa, Filipka, Bastiana i Chamotte' a odizolowałeś

. A oni takie radosne rzeczy mówili

: 24 mar 2006, 23:47
autor: bohunu
a to przepraszam... ale i tak się przesiadłaś

: 24 mar 2006, 23:52
autor: Gronostaj
no się przesiadłam, bo nie chcieliście ze mną konwersować

: 25 mar 2006, 0:16
autor: MeWa
boh. pisze:Filip własnie zamierza się do pisania sprawozdania z tego laboratorium pijaństwa

coś długo mu to zajmuje

: 25 mar 2006, 0:16
autor: bohunu
zobaczysz dlaczego....

: 25 mar 2006, 0:19
autor: MeWa
a ile mam czekać??

: 25 mar 2006, 0:23
autor: Gronostaj
no to kiedy następne spotkanie

? takie z dyktafonem

? niedługo nowy miesiąc--> przypływ gotówki

większy zapał do spożycia i ożywienie towarzyskie

: 25 mar 2006, 0:23
autor: bohunu
mówi, że nie wie. Przepisał już +/- połowę...
: 25 mar 2006, 0:24
autor: MeWa
echhh co to za elaborat. TO ja idę spać.
: 25 mar 2006, 0:25
autor: Gronostaj
wszystko przepisuje? wszyściutko?