Strona 4 z 4
: 22 maja 2012, 16:51
autor: rhemek
Legalny? W jaki sposób?
: 22 maja 2012, 17:35
autor: Adam G.
rhemek pisze:Legalny? W jaki sposób?
Zniżka 100% dla dziecka, ale nie wiem czy jakoś nie zablokują możliwości takiego kombinowania.
Zresztą - komu się będzie chciało? Szczególnie że to tylko na pierwszą strefę, więc oszczędność niewielka.
: 23 maja 2012, 16:04
autor: fik
Adam G. pisze:Zresztą - komu się będzie chciało?
Mnie

: 23 maja 2012, 18:13
autor: MichalJ
Dziecko uprawnione do 100% to chyba i ZTM ma za darmo?
: 23 maja 2012, 18:49
autor: fik
Tak, ale już na przykład uprawniony do zniżki 95% już niekoniecznie.
: 23 maja 2012, 19:29
autor: Glonojad
fik pisze:No to mamy legalny bilet 60minutowy za 3,60, super.

No jakby kosztował tyle, co zwykły 60-minutowy to chyba by nie miała sensu taka promocja?

: 23 maja 2012, 19:34
autor: fik
Miałaby niejaki sens - podróżny mógłby sobie bilet nabyć w Ełku albo innym Żaganiu i nie martwić się dostępnością ich w Warszawie.
: 23 maja 2012, 19:52
autor: Glonojad
Podejrzewam, że niejedna stacyjka (w sensie handlowym) ma niższą dostępność biletów PR niż warszawskie dworce biletów ZTM (biletomaty wszelkie przy dworcach ponadaglomeracyjnych ...).
: 23 maja 2012, 20:07
autor: fik
Pasażer nie musi wiedzieć, jaka jest dostępność biletów ZTM w Warszawie. Zresztą, powiedzmy sobie wprost - ja przy obecnych remontach nie wiem, gdzie i czy można kupić bilet ZTM na Zachodnim czy Wschodnim.
: 23 maja 2012, 20:23
autor: MichalJ
W hali od Lubelskiej biletomat jest.
: 24 maja 2012, 0:19
autor: Łukasz
Od Kijowskiej chyba ze 2 stoją przy budach.
: 24 maja 2012, 0:29
autor: Bernard
Jeden przy tymczasowych kasach, drugi przy wjeździe na ostatni peron pętli.
: 02 lip 2012, 13:32
autor: Bernard