Strona 4 z 89
: 07 kwie 2006, 0:00
autor: MeWa
7 IV '06 r.:
Uwaga:
Uprzejmie informujemy, iż temat "Konkurs na nazwę tematu!" - po wydzieleniu z niego postu dotyczącego rozstrzygniecia konkursu, który następnie włączony został do tematu "Sprawy administracyjne forum MiK" - został przeniesiony do ZSYPU. Ponadto z tematu "Metro będzie jeździło przez całą noc?" wydzielono posty zbędne, które również umieszczone zostały w ZSYPIE.
Za utrudnienia przepraszamy.
: 08 kwie 2006, 18:51
autor: MeWa
8 IV '06 r.:
Uwaga:
Uprzejmie informujemy, iż w związku z koniecznością dostosowania nazwy tematu do tematyki poruszanej w temacie "Uszkodzone wejście do stacji metra na placu Wilsona", temat ten z chwilą ogłoszenia komunikatu zmienia nazwę na "stacja metra A-18 Plac Wilsona". Ponadto z tematu "O Kolejach Mazowieckich - KM" usunięto część zbędnych postów na temat bipogrodów. Zasadnicze porządki w tym temacie dokonane będą w późniejszym terminie, o czym użytkownicy zostaną poinformowani w stosownych komunikatach.
Za utrudnienia przepraszamy.
: 09 kwie 2006, 16:23
autor: MeWa
9 IV '06 r.:
Uwaga:
Uprzejmie informujemy, iż treść postów dotyczących funkcjonowania metra w sytuacjach awaryjnych, dotychczas znajdujących się w temacie "Metro będzie jeździło przez całą noc?", umieszczono w temacie "Metro - eksploatacja, frekwencja itp.". Ponadto z tematów "Metro będzie jeździło przez całą noc?" i "Metro - eksploatacja, frekwencja itp." wydzielono posty zbędne, które następnie przeniesione zostały do ZSYPU.
Za utrudnienia przepraszamy.
: 10 kwie 2006, 19:03
autor: MeWa
10 IV '06 r.:
Uwaga:
Uprzejmie informujemy, iż z tematu "Metro będzie jeździło przez całą noc?" wydzielona została dyskusja dotycząca poprawnej pisowni, która po przeniesieniu na forum WOLNE CHWILE została włączona do tematu "Zmagania z językiem polskim".
Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
: 10 kwie 2006, 20:32
autor: bohunu
Wybrane posty dotyczące przenoszenia i scalania od strony technicznej trafiły tam gdzie ich miejsce.
: 10 kwie 2006, 22:58
autor: MeWa
10 IV '06 r.:
ZAWIADOMIENIE WSTĘPNE
Uwaga - uprzejmie informujemy, iż w dniu jutrzejszym od ok. godz. 16:30 wystąpić mogą czasowe utrudnienia w dostępie do wybranych tematów na forum KOLEJ I METRO. O szczegółach użytkownicy zostaną poinformowani w stosownych komunikatach, które umieszczone zostaną w tym temacie w dniu jutrzejszym.
Za utrudnienia przepraszamy.
: 11 kwie 2006, 19:30
autor: MeWa
11 IV '06 r.:
UWAGA:
Uprzejmie informujemy, iż na forum METRO I KOLEJ przeprowadzane zostały porządki wedle niżej przedstawionego planu.
TEMATY OCZYSZCZONE
"Sprawy administracyjne forum MiK"
"Budowa I linii metra"
"Stacja metra A-18 Plac Wilsona"
"Metro - eksploatacja, frekwencja itp."
"Metro będzie jeździło przez całą noc?"
"Druga linia metra i dalsze plany rozbudowy"
"[GW] Zbudują dwie zapomniane stacje metra"
"Wspólny bilet"
TEMATY PRZEJRZANE
(tematy bez wydzielania postów z przeznaczeniem do przeniesienia do ZSYPU)
"Parkingi Park&Ride przy stacjach metra"
"Policjanci udają turystów"
WYDZIELONE DYSKUSJE
Z tematu "Budowa I linii metra" wydzielono wątek "Stacja A-19 Marymont - w budowie".
Z tematu "Stacja metra A-18 Plac Wilsona" wydzielono wątek "Zasięg sieci komórkowych w metrze".
Z tematu "Metro będzie jeździło przez całą noc?" wydzielono dyskusję dotyczącą finansowania kursowania pociągów metra, która następnie włączona została do tematu "Metro - eksploatacja, frekwencja itp.".
INNE ZMIANY
Temat "[GW] Zbudują dwie zapomniane stacje metra" zmienił nazwę na "Miasto chce zbudować stacje Muranów i Plac Konstytucji".
Temat "Policjanci udają turystów" zmienił nazwę na "Bezpieczeństwo w metrze".
W związku z małym odzewem użytkowników, temat "Linki" został w całości przeniesiony do ZSYPU. W razie konieczności temat może zostać przywrócony.
W związku z małym zainteresowaniem użytkowników oraz dezaktualizacją problemu, temat "Rz: Przeciek" został w całości przeniesiony do ZSYPU.
W związku ze zbieżną tematyką, temat "[Teleexpres] Zakaz spożywania alkoholu w pociągach .." włączony został do tematu "Piwa w IC nie kupimy, ale książeczkę pożyczymy".
UWAGI KOŃCOWE
Do ZSYPU łącznie przeniesionych zostało 126 postów.
W związku z dzieleniem tematów i wydzielaniem postów z przeznaczeniem do przeniesienia do ZSYPU, w wybranych tematach przeprowadzono korekty i uzupełnienia postów, mające na celu przywrócenie sensu prowadzonych dyskusji.
Uwaga:
Przedstawione prace wchodzą w skład większego planu porządków, przewidzianego do przeprowadzenia w najbliższym okresie. Porządki polegają na wydzieleniu i następnie przeniesieniu postów zbędnych do ZSYPU. W przypadku, gdy w wątku, który podlegać będzie w danej chwili porządkom, znajduje się wartościowa dyskusja, niedotycząca jednak zasadniczej treści tematu, zostanie ona wydzielona, tworząc tym samym nowy temat, bądź włączona do innego tematu, jeśli na forum istnieje już wątek o zbieżnej tematyce, o czym użytkownicy zostaną poinformowani w stosownych ogłoszeniach. Plany porządków przewidziane do przeprowadzenia przez poszczególnych moderatorów forum METRO I KOLEJ, będą podawane w oddzielnych komunikatach w dniu zaplanowanej przez nich realizacji prac porządkowych. Mając na uwadze dobro forum, prosimy użytkowników o zachowanie cierpliwości, zważywszy na fakt, iż mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępnie do wybranych wątków zlokalizowanych na forum METRO I KOLEJ, wynikające z czasowych zamknięć tematów, spowodowanych realizacją przyjętego harmonogramu prac porządkowych, który przyczynić się ma do poprawy przejrzystości forum oraz uporządkowania istniejących dyskusji. Ponadto informujemy, iż w przypadku przedstawienia komunikatu o planowym przebiegu prac przed ich faktycznym przeprowadzeniem, przy założeniu zgodności pomiędzy realizacją a założonym planem porządków prezentowanym w tym komunikacie, kolejne ogłoszenia dotyczące postępów w pracach porządkowych, nie będą podawane.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
: 11 kwie 2006, 19:35
autor: bohunu
pod powyższym
podpisuje się także
bohun
: 14 kwie 2006, 14:50
autor: bohunu
Uprzejmie informujemy, iż na forum METRO I KOLEJ w dniu dzisiejszym rozpoczyna sie druga część porządków wiosennych, którą mamy nadzieje zakończyć jeszcze przed świętami. Informujemy także, ze informacje na temat porządków mogą być zamieszczane z opóźnieniem. Za wszelkie niedogodności z góry przepraszamy.
: 14 kwie 2006, 16:40
autor: bohunu
14 IV '06 r.:
UWAGA:
Uprzejmie informujemy, iż na forum METRO I KOLEJ przeprowadzane zostały porządki wedle niżej przedstawionego planu.
Przeniesipono do ZSYPU następujace tematy:
- Manewry
- CMK
- [GW][WarmMaz] Koniec ulg dla kolejarzy i ich rodzin.
- Czy Pesa kupi Cegielskiego?
- PKP Michalin
- [PLK] Techniczne zapytanie (D29:527)
- 75 lat Magistrali Węglowej
- Kolejny "złotousty" rzecznik...
Połaczono tematy:
- PKP PR, propozycje zmian rozkładowych od 1.06; A w lutym :) - korekta rozkładu; Rozkład jazdy z PKP.pl; Nowy rozkład w temat [RJ] O Rozkładzie Jazdy Pociągów 2006
- [IC] Muzyczne pociagi Intercity; Piwa w IC nie kupimy, ale ksiażeczke pożyczymy; Rozkład sieciowy IC; Na Mundial z Intercity; Kolej zimą [film ze strony intercity.pl]; [Wyborcza][PIC] Pasazerowie równi i równiejsi...w temat [IC] Produkty, promocje, potknięcia PKP Intercity
Ponadto oczyszczono część tematów ze zbędnych postów. Dalsze porzadki planowane są w najbliższym okresie.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
: 14 kwie 2006, 23:40
autor: Gacek
O jesuuu doczytałem do końca post Mewy. Generalnie składam swój podpis.
Pozdrawiam
Gacław
: 15 kwie 2006, 20:07
autor: bohunu
Uprzejmie informujemy, iż na forum METRO I KOLEJ w dniu dzisiejszym zostaje zablokowany temat Planujemy kółeczka... - czyli o pociągach w (G) do odwołania. Mamy nadzieje na jak najszybsze udrożnienie tematu. Za wszelkie niedogodności w związku z tym uprzejmie przepraszamy.
: 16 kwie 2006, 13:23
autor: bohunu
Temat Połączenie kolejowe Radom-Warszawa został przeniesiony do ZSYPU.
: 16 kwie 2006, 17:46
autor: bohunu
Uprzejmie informujemy, iż na forum METRO I KOLEJ w dniu dzisiejszym zostaje odblokowany temat Planujemy kółeczka... - czyli o pociągach w (G). Porządki w tym temacie nie zostały jeszcze zakończone.