Egzaminy gimnazjalne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 22 kwie 2009, 16:29

reserved pisze: Jutro matma?
Angielski macie też?
AD1. Tak
D2. Tak.(w piątek)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Gacek
Posty: 1445
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 22 kwie 2009, 16:46

Hmm tak przejrzałem. Egzaminy są zdecydowanie prostsze niż te, które zdawałem po 8 klasie do liceum- co nie jest ich zaletą, ale i bardziej przystaja do rzeczywiśtości- co jest bardzo ważne.

W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał ;-)

A co do renomowanych liceów.... sam skończyłęm ŻMichowską,a le tylko ze względu na wykładowy francuski. Jakiejś szczególnej renomy na codzień nie odczuwałem ;-) Nawet nie wiem która NArcyza jest teraz ;-)
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 17:07

Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał ;-)
Zauważ, że do tego dochodzi stres...

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 22 kwie 2009, 18:27

reserved pisze:Jaki temat?
"Wyprawa, wędrówka, tułaczka - podróż niejedno ma imię”.
reserved pisze:Trudny?
Już wcześniej pisałem... ;-)
reserved pisze:Na ile siebie oceniacie?
Na pewno w granicach 40.
reserved pisze:Jutro matma?
Żeby tylko.
reserved pisze:Angielski macie też?
w piątek :drinkuje:

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 22 kwie 2009, 18:30

reserved pisze:
Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał ;-)
Zauważ, że do tego dochodzi stres...
haha powodzenia :D ja caly czas podczas obydwu egzaminow nucilem sobie piosenki, smialem sie do siebie, wyluzowany ogolnie i mialem dodatkowa polewe ze spietych ludzi ;d i gitara
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 18:38

Ta... a potem ci ludzie sprawdzając wyniki będą nucić sobie piosenki, śmiać się do siebie, wyluzowani ogólnie i będą mieli dodatkową polewę ze spiętego Ciebie. :D

Ja na szczęście rok temu nie pisałem angielskiego. ;-)

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 22 kwie 2009, 18:42

18/20 z zamkniętych. :razz:

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2390
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 22 kwie 2009, 19:04

Przeczytałem ten test, nic szczególnego - dla osoby która się tego aktualnie uczy nie powinien sprawić problemu.
Natomiast szczególnie zaciekawiła mnie seria pytań dotycząca obrazu. Szczególnie pytanie co wyraża mina postaci na obrazie, a także co oświetla światło słoneczne na obrazie wydaje się być dość dziwne - odpowiedz może zależeć od interpretacji. Chyba że to pytania na znajomość dzieł sztuki, i wiedzę co autor konkretnego obrazu miał na myśli go malując.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 22 kwie 2009, 19:19

reserved pisze:Ta... a potem ci ludzie sprawdzając wyniki będą nucić sobie piosenki, śmiać się do siebie, wyluzowani ogólnie i będą mieli dodatkową polewę ze spiętego Ciebie. :D

Ja na szczęście rok temu nie pisałem angielskiego. ;-)

ha, wyobraz sobie, przez caly okres nie miałem żadnej spiny, bo celowałem od początku w Prusa i byłem pewny, że tam zdam, a 98 pkt z egzaminu było tylko wisienką na torcie :D dzięki tej wisience mogłem pokazać figę wszystkim nauczycielom ktorzy mieli mnie za gamonia :D

i czytaj ze zrozumieniem, nie mam 16 lat ](*,)
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 22 kwie 2009, 19:21

reserved pisze:
Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał ;-)
Zauważ, że do tego dochodzi stres...
stres na egzaminie gimnazjalnym? no cóż, może niektórzy się stresują :)
Grzesiek pisze:Jaki fajny temat rozprawki mieliście... Serio, szczególnie w porównaniu z ogrodami rocznika '91 ;-)
no właśnie, sto razy bardziej wolałbym pisać o podróżowaniu niż o ogrodach...
noidea

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 19:23

Adam G. pisze:stres na egzaminie gimnazjalnym? no cóż, może niektórzy się stresują :)
No może u Ciebie nie, ale moja klasa rok temu była zestresowana na maksa!

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 22 kwie 2009, 19:42

Od 1 do 27 włącznie straciłem 2 pkt, więc mogło być gorzej.
Szkoda tylko, że kompletnie spieprzyłem podanie.

Jutro marzę o 30 pkt :razz:

Awatar użytkownika
kitrak
Posty: 242
Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
Lokalizacja: C-7 Moczydło

Post autor: kitrak » 22 kwie 2009, 20:50

Ja miałem punktów 72. 42 z humanistycznego, ścisły - 30. Zawsze byłem geniuszem matematycznym. :D

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 22 kwie 2009, 21:16

BJ.2052 pisze:Jutro marzę o 30 pkt :razz:
Pomarzyć fajna rzecz :D Ja polegnę na wzorach z fizyki.

Awatar użytkownika
kitrak
Posty: 242
Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
Lokalizacja: C-7 Moczydło

Post autor: kitrak » 22 kwie 2009, 21:21

radeom pisze:Ja polegnę na wzorach z fizyki.
Oj, nie najlepsze podejście do sprawy. ;) Zepnij pośladki, jak to mawiał pewien nauczyciel w moim gimnazjum i do dzieła. :]

ODPOWIEDZ