Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 22 kwie 2009, 16:29
reserved pisze:
Jutro matma?
Angielski macie też?
AD1. Tak
D2. Tak.(w piątek)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Gacek
- Posty: 1445
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
-
Kontakt:
Post
autor: Gacek » 22 kwie 2009, 16:46
Hmm tak przejrzałem. Egzaminy są zdecydowanie prostsze niż te, które zdawałem po 8 klasie do liceum- co nie jest ich zaletą, ale i bardziej przystaja do rzeczywiśtości- co jest bardzo ważne.
W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał
A co do renomowanych liceów.... sam skończyłęm ŻMichowską,a le tylko ze względu na wykładowy francuski. Jakiejś szczególnej renomy na codzień nie odczuwałem

Nawet nie wiem która NArcyza jest teraz

Całuję Was w Wasze małe serduszka.
-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 22 kwie 2009, 17:07
Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał

Zauważ, że do tego dochodzi stres...
-
PiotrekP
- Posty: 2327
- Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17
Post
autor: PiotrekP » 22 kwie 2009, 18:27
reserved pisze:Jaki temat?
"Wyprawa, wędrówka, tułaczka - podróż niejedno ma imię”.
reserved pisze:Trudny?
Już wcześniej pisałem...

reserved pisze:Na ile siebie oceniacie?
Na pewno w granicach 40.
reserved pisze:Jutro matma?
Żeby tylko.
reserved pisze:Angielski macie też?
w piątek

-
jajcys
- Posty: 590
- Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
- Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa
Post
autor: jajcys » 22 kwie 2009, 18:30
reserved pisze:Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał

Zauważ, że do tego dochodzi stres...
haha powodzenia

ja caly czas podczas obydwu egzaminow nucilem sobie piosenki, smialem sie do siebie, wyluzowany ogolnie i mialem dodatkowa polewe ze spietych ludzi ;d i gitara
M-1 507 509 N22+N72
-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 22 kwie 2009, 18:38
Ta... a potem ci ludzie sprawdzając wyniki będą nucić sobie piosenki, śmiać się do siebie, wyluzowani ogólnie i będą mieli dodatkową polewę ze spiętego Ciebie.
Ja na szczęście rok temu nie pisałem angielskiego.

-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 22 kwie 2009, 18:42
18/20 z zamkniętych.

-
Frencher
- Zgryźliwy Tetryk
- Posty: 2390
- Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42
Post
autor: Frencher » 22 kwie 2009, 19:04
Przeczytałem ten test, nic szczególnego - dla osoby która się tego aktualnie uczy nie powinien sprawić problemu.
Natomiast szczególnie zaciekawiła mnie seria pytań dotycząca obrazu. Szczególnie pytanie co wyraża mina postaci na obrazie, a także co oświetla światło słoneczne na obrazie wydaje się być dość dziwne - odpowiedz może zależeć od interpretacji. Chyba że to pytania na znajomość dzieł sztuki, i wiedzę co autor konkretnego obrazu miał na myśli go malując.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą
-
jajcys
- Posty: 590
- Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
- Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa
Post
autor: jajcys » 22 kwie 2009, 19:19
reserved pisze:Ta... a potem ci ludzie sprawdzając wyniki będą nucić sobie piosenki, śmiać się do siebie, wyluzowani ogólnie i będą mieli dodatkową polewę ze spiętego Ciebie.
Ja na szczęście rok temu nie pisałem angielskiego.

ha, wyobraz sobie, przez caly okres nie miałem żadnej spiny, bo celowałem od początku w Prusa i byłem pewny, że tam zdam, a 98 pkt z egzaminu było tylko wisienką na torcie

dzięki tej wisience mogłem pokazać figę wszystkim nauczycielom ktorzy mieli mnie za gamonia
i czytaj ze zrozumieniem, nie mam 16 lat
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
M-1 507 509 N22+N72
-
Adam G.
- Posty: 4878
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: Adam G. » 22 kwie 2009, 19:21
reserved pisze:Gacek pisze:W kazdym razie egzamin gimnazjalny bym zdał

Zauważ, że do tego dochodzi stres...
stres na egzaminie gimnazjalnym? no cóż, może niektórzy się stresują
Grzesiek pisze:Jaki fajny temat rozprawki mieliście... Serio, szczególnie w porównaniu z ogrodami rocznika '91

no właśnie, sto razy bardziej wolałbym pisać o podróżowaniu niż o ogrodach...
noidea
-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 22 kwie 2009, 19:23
Adam G. pisze:stres na egzaminie gimnazjalnym? no cóż, może niektórzy się stresują

No może u Ciebie nie, ale moja klasa rok temu była zestresowana na maksa!
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 22 kwie 2009, 19:42
Od 1 do 27 włącznie straciłem 2 pkt, więc mogło być gorzej.
Szkoda tylko, że kompletnie spieprzyłem podanie.
Jutro marzę o 30 pkt

-
kitrak
- Posty: 242
- Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
- Lokalizacja: C-7 Moczydło
Post
autor: kitrak » 22 kwie 2009, 20:50
Ja miałem punktów 72. 42 z humanistycznego, ścisły - 30. Zawsze byłem geniuszem matematycznym.

-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 22 kwie 2009, 21:16
BJ.2052 pisze:Jutro marzę o 30 pkt

Pomarzyć fajna rzecz

Ja polegnę na wzorach z fizyki.
-
kitrak
- Posty: 242
- Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
- Lokalizacja: C-7 Moczydło
Post
autor: kitrak » 22 kwie 2009, 21:21
radeom pisze:Ja polegnę na wzorach z fizyki.
Oj, nie najlepsze podejście do sprawy.

Zepnij pośladki, jak to mawiał pewien nauczyciel w moim gimnazjum i do dzieła.
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)