Ta, ja również jestem dobry w te klockikitrak pisze:Zawsze byłem geniuszem matematycznym.
Egzaminy gimnazjalne
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
Włączcie tvn24
[ Dodano: |22 Kwi 2009|, 2009 21:45 ]
http://www.tvn24.pl/0,1596866,0,1,wycie ... omosc.html
[ Dodano: |22 Kwi 2009|, 2009 21:45 ]
http://www.tvn24.pl/0,1596866,0,1,wycie ... omosc.html
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Ojej, no to jestem nietrzeźwy i niepoczytalny, i co gorsza - czuję się z tym dobrze. I ze szkołą, w której jestem (Fredro) też się czuję dobrze. IMHO ten test promuje przeciętność, co potem odbije się na studiach czy dorosłym życiu.jajcys pisze:ale dla mnie w pelni poczytalny i trzezwy gimnazjalista powinien miec co najmniej 80 pkt (i to w przypadku kiedy mial to w dupie jak napisze)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
