Egzaminy gimnazjalne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 22 kwie 2009, 21:25

kitrak pisze:Zawsze byłem geniuszem matematycznym.
Ta, ja również jestem dobry w te klocki =P~

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 22 kwie 2009, 21:38

Włączcie tvn24

[ Dodano: |22 Kwi 2009|, 2009 21:45 ]
http://www.tvn24.pl/0,1596866,0,1,wycie ... omosc.html

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 22 kwie 2009, 21:52

Łatwe, miłe i przyjemne.
Tym, co źle poszło - nie przejmujcie się, matura ważniejsza!
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 22:10

jajcys pisze:i czytaj ze zrozumieniem, nie mam 16 lat
1. Wybacz.. zmęczenie po 8 ciężkich lekcjach. ;-)
2. Pisałem to tak ogólnikowo (równie dobrze może być to do każdego, kto podszedł do testów na luzie :P )
Zawsze byłem geniuszem matematycznym. :D
To ja chyba humanistycznym. ;-) 66: human 41 i mat... 25. ;-)

Awatar użytkownika
8917
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2007, 19:48
Lokalizacja: Łuków/Warszawa

Post autor: 8917 » 22 kwie 2009, 22:23

radeom pisze:Włączcie tvn24
No i za****ście ](*,) . Jeżeli to się potwierdzi to zapewne będziemy go musieli powtarzać. :killer: A dzisiejszy test był chyba najłatwiejszym jaki mógł się nam trafić!
Pozdrawiam.

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 22 kwie 2009, 22:33

8917 pisze:
radeom pisze:Włączcie tvn24
No i za****ście ](*,) . Jeżeli to się potwierdzi to zapewne będziemy go musieli powtarzać. :killer: A dzisiejszy test był chyba najłatwiejszym jaki mógł się nam trafić!
taki łatwy był ten test, o k***a

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 22 kwie 2009, 22:34

To ja chyba humanistycznym. ;-) 66: human 41 i mat... 25. ;-)
jak można mieć 66 pkt z dwóch części? -_-
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

Awatar użytkownika
kitrak
Posty: 242
Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
Lokalizacja: C-7 Moczydło

Post autor: kitrak » 22 kwie 2009, 22:35

reserved pisze:
Zawsze byłem geniuszem matematycznym. :D
To ja chyba humanistycznym. ;-) 66: human 41 i mat... 25. ;-)
Przeczytaj dokładnie, o co mi chodziło. :P (Prawda, mogłem słowo geniusz wziąć w cudzysłów. :P)

@jajcys:

66 to nic - u mnie w gimnazjum był taki egzemplarz, co łącznie miał... 17!

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 22 kwie 2009, 22:40

17 to jest juz jakas mega dysfunckja, ale dla mnie w pelni poczytalny i trzezwy gimnazjalista powinien miec co najmniej 80 pkt (i to w przypadku kiedy mial to w dupie jak napisze)

z drugie strony osoba ktora jest tępym kujonem, może liczyć na max 85
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 22 kwie 2009, 22:41

kitrak pisze:66 to nic - u mnie w gimnazjum był taki egzemplarz, co łącznie miał... 17!
U mnie za czasów gimnazjum najlepszy wynik z mojego rocznika to 6 pkt. Notabene koleś wszystko strzelał na chybił trafił.

Nie anulują tego testu zobaczycie :]

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 22:42

jajcys pisze:jak można mieć 66 pkt z dwóch części? -_-
Dałem z siebie wszystko.. byłem gdzieś w środku jeśli chodzi o moją klasę. :-k

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 22 kwie 2009, 22:44

jajcys pisze:ale dla mnie w pelni poczytalny i trzezwy gimnazjalista powinien miec co najmniej 80 pkt (i to w przypadku kiedy mial to w dupie jak napisze)
Ojej, no to jestem nietrzeźwy i niepoczytalny, i co gorsza - czuję się z tym dobrze. I ze szkołą, w której jestem (Fredro) też się czuję dobrze. IMHO ten test promuje przeciętność, co potem odbije się na studiach czy dorosłym życiu.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 22:49

Jacek jesteś teraz w 1 klasie? Jeśli tak to w której klasie? Pytam, bo moje koleżanki się dostały do Fredry i tak z ciekawości. ;-)

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 22 kwie 2009, 22:52

Nie jestem ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 22 kwie 2009, 22:53

radeom pisze:Ja polegnę na wzorach z fizyki.
wyuczyłem się dziś wszystkiego na blaszkie! O-) ale i tak cienko widzę jutrzejszy dzień... To będzie masakra po całości - mówię Wam. A co do anulowania humanistycznego - ganiajcie się, jedyny test z którego jestem pierwszy raz zadowolony! :P

ODPOWIEDZ