Strona 32 z 32

: 10 lut 2013, 0:00
autor: żółwik1975
pasażer pisze:Czyli to żadna nowość, po co go w takim razie sprowadzono? A tak a propo CG, to którym przyciskiem należy otwierać z zewnątrz drugie drzwi
lewym,prawy to powiadomienie opuszczenia windy

: 11 lut 2013, 7:38
autor: MJ
Tak masz w Jelczu, w MANie jest jeden nad drugim to chyba ten wyżej. Zresztą co to za problem zobaczyć co jest narysowane :!: :!: