: 10 lut 2013, 0:00
lewym,prawy to powiadomienie opuszczenia windypasażer pisze:Czyli to żadna nowość, po co go w takim razie sprowadzono? A tak a propo CG, to którym przyciskiem należy otwierać z zewnątrz drugie drzwi
lewym,prawy to powiadomienie opuszczenia windypasażer pisze:Czyli to żadna nowość, po co go w takim razie sprowadzono? A tak a propo CG, to którym przyciskiem należy otwierać z zewnątrz drugie drzwi