Strona 33 z 33
: 23 maja 2008, 18:13
autor: dzidek
Inteligente

Jak sobie wykopiesz tunel pod ogród to będziesz miał nawet własne metro

: 23 maja 2008, 22:24
autor: Lukasz436
Takim tokiem myślenia mamy wiele linii do odstrzału. A ile przegubów się zwolni...
: 23 maja 2008, 22:38
autor: Tm
Lukasz436 pisze:Takim tokiem myślenia mamy wiele linii do odstrzału. A ile przegubów się zwolni...
Pełna racja.
: 24 maja 2008, 0:55
autor: Bastian
Trochę przegubów w wakacje da się skołować, w przeciwieństwie do kierowców...
: 24 maja 2008, 1:40
autor: mozgow
Czy wie ktoś może od kiedy w DŚ* na 171 śmiga SU18 ? **
Zauważone dzisiaj i wczoraj.
* - być może w DP też ale jak dotąd nie udało mi się wypatrzyć
** - być może od zawasze ale do tej pory widywałem tylko Jelcze i Ikarusy
: 24 maja 2008, 16:47
autor: fraktal
mozgow pisze:Czy wie ktoś może od kiedy w DŚ* na 171 śmiga SU18 ? **
Chyba od lipca 2007, kiedy tę linię przejęła Woronicza.
: 24 maja 2008, 17:13
autor: Santos
Ktoś ''mądry'' wspominał o całodziennych brygadach w DŚ C9 i C10 na 189 z Kleszczowej,ale już o M11 i M12 z Woronicza dodać zapomniał

A z drugiej strony sporą niespodzianką w DŚ też jest M9/522 z R7,który przeznaczony jest na solówkę

I warta wspomnienia jest też zmiana w DP na 519,gdzie 09/519 staje się całodzienną brygadą 9/519 i w między szczytem jeździ jako wtyczka
Lukasz436 pisze:W dodatku w święto 2 brygady są na SU18.
Żeby nie było

1 i M2 są brygadami wielkopojemnymi,bez zakazu

A,że po zmianie rozkładu cały czas jeżdżą SU18 to już inna sprawa

: 27 maja 2008, 16:09
autor: jacek
ITS w DP stracił od 22 maja 1 lub 2 brygady na 146, na koszt R10.
Dobry strzał ,bo była, lub były to brygady startujące z Falenicy
