Objazdy tramwajowe 2014

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 28 sty 2015, 21:23

Glonojad pisze:
fik pisze: Generalnie nie powinieneś się o wartości postów wypowiadać w sytuacji, gdy na post tłumaczący, że potrzebny jest dojazd z Jerozolimskich do M2C piszesz coś o 1 na Grójeckiej.
Ja rozumiem, że możesz moich postów nie czytać, ale swoje to może jednak?
fik pisze: (...)a z Grójeckiej tylko 1 kończąca w 1/3 ciągu. (...)
Jeśli piszę, że z Grójeckiej jest tylko 1 kończąca w 1/3 ciągu, to nie znaczy, że uważam, że 1 potrzeba wzmocnienia na tej 1/3 ciągu, tylko że nie podoba mi się, że 2/3 ciągu ma do M2C wielkie gówno, podobnie jak oba pozostałe ciągi. W kontekście tego, że a) piszę o trzech ciągach (dla ułatwienia: nie są nimi Grójecka, Grójecka i Grójecka), b) lepszą propozycją, choć mniej realną, jest dla mnie 127 (dla ułatwienia: nie dlatego, że to ładniejszy numerek, tylko lepszą trasę) i c) w poście otwierającym nie piszę ani słowa o Grójeckiej, za to piszę o Jerozolimskich powinno być to zrozumiałe nawet dla reserveda, ashira i reszty forumowej mentalnej gimbazy, więc miałbym prośbę, abyś przestał trollować, przeczytał ze skupieniem jeszcze raz całą dyskusję i wrócił do swojego stałego poziomu. Z góry dziękuję.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

reserved
Posty: 14640
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 28 sty 2015, 21:29

Powiem Ci coś stary. Ja z mentalności gimbazy wyrosnę. Gorsza jest za to własna duma, bo z niej trudniej wyjść. Kiedyś się w końcu na tym przejedziesz, to może nabierzesz trochę szacunku do innych ludzi.

Georg
Posty: 6036
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 28 sty 2015, 21:47

fik pisze:[...] powinno być to zrozumiałe nawet dla reserveda, ashira i reszty forumowej mentalnej gimbazy
A od kiedy na tym forum można tak swobodnie obrażać innych użytkowników? Bo po raz pierwszy widzę wpis tak otwarcie jadący po konkretnych użytkownikach. Jak chcesz obrażać innych to spadaj na inne forum. To, że nie każdy ma wiedzę o transporcie taką, jak Ty, nie oznacza, że można go obrazić. To forum jest między innymi po to, żeby wiedzę o komunikacji poszerzać i uczyć się od mądrzejszych.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sty 2015, 21:49

Weźcie wy wszyscy ochłońcie... :twisted:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Zablokowany