Strona 343 z 344

O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 10:07
autor: person
PKP IC zaczęło rozdawać vouchery do Warsu w ramach „podziękowań za zapisanie się do programu lojalnościowego”.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.

Re: O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 12:09
autor: Łukasz
person pisze:PKP IC zaczęło rozdawać vouchery do Warsu w ramach „podziękowań za zapisanie się do programu lojalnościowego”.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.
Było wyżej

O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 16:35
autor: ashir
person pisze:
13 maja 2026, 10:07
PKP IC zaczęło rozdawać vouchery do Warsu w ramach „podziękowań za zapisanie się do programu lojalnościowego”.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.
Hmm, kiedyś PKP Intercity "rozdawało" vouchery do Warsu na kwotę 50 zł, a produkty były nieporywalnie tańsze. Wtedy ta kwota wystarczała mi na dwudaniowy obiad i jeszcze na kanapkę na później. ;-)

O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 20:30
autor: person
Kiedy rozdawało i z jakiej okazji?

O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 21:23
autor: ashir
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/ ... rcity.html

Vouchery po 50 zł do Warsu to były akurat jedną z nagród z puli dla 200 najszybszych osób danego dnia. Co ciekawe nagrodę samemu się wybierało przez telefon i szybciej schodziły koszulki czy jakieś maskotki niż te vouchery. Z puli dla 25 osób najbardziej kreatywnych danego dnia wygrywało się bilet na kwotę do 150 zł na dowolną podróż pociągiem PKP Intercity, w praktyce była możliwa nawet podróż 1 klasą EIC lub EIP, jeżeli bilet był odpowiednio tani. W konkursie można było brać udział wielokrotnie. ;-)

O spółce PKP Intercity

: 13 maja 2026, 22:01
autor: person
Czy ty właśnie porównałeś konkurs z nagrodami dla wybranych (a nawet: pojedynczych osób) z programem lojalnościowym dającym voucher -dziesięciu tysiącom ludzi...?

O spółce PKP Intercity

: 14 maja 2026, 6:10
autor: ashir
Hmm, konkurs był 10 lat temu, można było brać udział wielokrotnie i bez wielkiego wysiłku wielokrotnie zdobyć nagrody, które były bardziej wartościowe niż obecnie, gdzie może dostaniesz, a może nie, jednorazowy voucher na zawrotną kwotę 10 zł. Faktycznie nie ma czego porównywać. :-)

O spółce PKP Intercity

: 14 maja 2026, 9:50
autor: person
Wciąż: czy Ty porównujesz konkurs do czegoś… innego? Jabłka do gruszek?

O spółce PKP Intercity

: 14 maja 2026, 10:23
autor: ashir
A niby czemu nie? Czy Ty w ogóle pamiętasz ten "konkurs"? Wysiłek był porównywalny, jak przy zarejestrowaniu się do programu lojalnościowego, a nagroda w zasadzie gwarantowana.

A teraz to jak jest? Niby dla każdego, ale nawet w porę nie został przygotowany regulamin, wiele osób i tak z tego nie skorzysta, albo zapomni/przeoczy maila. Mi przykładowo nic jeszcze nie przysłali, ale jak nie prześlą to też nie będę płakał, za 10 zł i tak nic w Warsie nie kupię. A jak będę chciał to skorzystam i bez vouchera. ;-)

O spółce PKP Intercity

: 14 maja 2026, 16:17
autor: person
Ten konkurs był tak istotnym wydarzeniem w moim życiu, że oczywiście, że go nie pamiętam.

Po prostu zastanawiam się, czy jednorazowe wydarzenie można porównać do długofalowego programu lojalnościowego.

O spółce PKP Intercity

: 14 maja 2026, 16:20
autor: ashir
Vouchery do Warsu też są jednorazowym wydarzeniem.

O spółce PKP Intercity

: 24 cze 2026, 10:35
autor: ashir
Składy w których wagony mają wózki 4ANcS mają na stałe zwolnić do 150 km/h, czyli są to m.in. wagony typu 111A-20, 141A-20, 140A-z czy 113Aa. :/
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 53385.html

O spółce PKP Intercity

: 24 cze 2026, 11:05
autor: vernalisadonis
Odbije to się jakoś na rozkładzie jazdy (opóźnienia)?
To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży.

O spółce PKP Intercity

: 24 cze 2026, 11:12
autor: Łukasz
vernalisadonis pisze:Odbije to się jakoś na rozkładzie jazdy (opóźnienia)?
To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży.
Raczej różnice minutowe, w większości powinny się mieścić w rezerwach - na 150 km to są 32 minuty vs 30, a chyba tylko na CMK jest sztywne 160+ na całości. Kiedyś rezerwa to były 3 minuty na 100 km.

O spółce PKP Intercity

: 24 cze 2026, 12:56
autor: TranslatorPS
W takich przypadkach i tak się zamawia rozkład jazdy na 150 km/h, przez co znika temat kar za wydłużony czas jazdy.