: 17 sie 2011, 9:45
Godziny szczytu. Normalka.
Od której strony wjeżdżałeś?
Od której strony wjeżdżałeś?
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Ta. I dwa różne ronda:) Jeśli reszta informacji jest przytaczana równie rzetelnie jak nazwa tego ronda, to chyba nie ma wątpliwosci, komu wierzyć...MeWa pisze:Dwie gazety i zupełnie inny obraz rzeczywistości...
Od strony Okopowej jechałem.person pisze:Godziny szczytu. Normalka.
Od której strony wjeżdżałeś?
Może coś ze światłami, bo akurat od Okopowej stało się najkrócej (5 minut).person pisze:Godziny szczytu. Normalka.
Od której strony wjeżdżałeś?
Wczoraj stał każdy wjazd na Rondo - ale w dosłownym znaczeniu stał. Kolega donosił że z Arkadii nie można było wyjechać.Łukasz pisze:Może coś ze światłami, bo akurat od Okopowej stało się najkrócej (5 minut).person pisze:Godziny szczytu. Normalka.
Od której strony wjeżdżałeś?
PS jakby wpuszczać na rondo 1 samochód, to bezpieczeństwo zwiększyłoby się jeszcze bardziej!
Wczoraj misiaków tam nie było.Paweł_K pisze:policja bawi się w kierowanie ruchem na skrzyżowaniu z Międzyparkową.
dedek pisze:Załóżmy, że od centrum jadę lewym pasem i ktoś środkowym.
Jadąc środkowym pasem, może pojechać prosto lub w prawo, a nie w Okopową. Więc nie bezkarnie.dedek pisze:on uzna że sobie jednak pojedzie do okopowej...
Jak w Ciebie wjedzie to powie, że chciał zjechać na lewy pas w stronę żoliborza.Bastian pisze:dedek pisze:Załóżmy, że od centrum jadę lewym pasem i ktoś środkowym.Jadąc środkowym pasem, może pojechać prosto lub w prawo, a nie w Okopową. Więc nie bezkarnie.dedek pisze:on uzna że sobie jednak pojedzie do okopowej...
Jeśli na rondzie, to taki manewr (zmiana pasa w lewo) w ogóle nie powinien być możliwy.dedek pisze:Jak w Ciebie wjedzie to powie, że chciał zjechać na lewy pas w stronę żoliborza.
Woli dostać karę za wjechanie na czerwonym, w tym czasie świecącym się na Słomińskiego?dedek pisze:Równie dobrze może powiedzieć, że jechał od strony ul. Słomińskiego i chciał dojechać do ul. Okopowej.
Nie chodzi o zmianę pasa w lewo, tylko o wybór lewego pasa na wylocie.Bastian pisze:Jeśli na rondzie, to taki manewr (zmiana pasa w lewo) w ogóle nie powinien być możliwy.dedek pisze:Jak w Ciebie wjedzie to powie, że chciał zjechać na lewy pas w stronę żoliborza.