Niepotrzebne przystanki

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25436
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 wrz 2008, 18:16

Dokładnie. Poczeka się na wymianę informacji przystankowej dla każdej z linii i przy okazji unażądowi Al. Wielkopolski.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 28 wrz 2008, 12:38

:arrow: Zgodnie z tematem do wyrzucenia następujące przystanki: "Tułowicka" i " Narwik". Bez urazy ale kto był tak ćwierćinteligentny aby kazać postawić przystanki jeden koło drugiego. tułowicka i dankowicka -> cm północny odległość 20 metrów, "Narwik" od "Górczewska" nie wiele mniej. :D

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 28 wrz 2008, 12:56

gregory5576 pisze::arrow: Zgodnie z tematem do wyrzucenia następujące przystanki: "Tułowicka" i " Narwik". Bez urazy ale kto był tak ćwierćinteligentny aby kazać postawić przystanki jeden koło drugiego. tułowicka i dankowicka -> cm północny odległość 20 metrów, "Narwik" od "Górczewska" nie wiele mniej. :D
Strzeleckiego i Magellana - identyczna sytuacja...
noidea

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 28 wrz 2008, 13:07

:arrow: A co z przystankami na Aluzyjnej dla linii 211 jak nie było tak dalej nie ma :?: :D

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 28 wrz 2008, 14:49

Mają być w 4 kwartale tego roku, który zaczyna się jak mniemam dopiero za kilka dni.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

konradek
Posty: 43
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:18
Lokalizacja: rejon ignorowany przez ZTM

Post autor: konradek » 09 paź 2008, 20:09

Adam G. pisze:
gregory5576 pisze: :arrow: Zgodnie z tematem do wyrzucenia następujące przystanki: "Tułowicka" i " Narwik". Bez urazy ale kto był tak ćwierćinteligentny aby kazać postawić przystanki jeden koło drugiego. tułowicka i dankowicka -> cm północny odległość 20 metrów, "Narwik" od "Górczewska" nie wiele mniej. :D
Strzeleckiego i Magellana - identyczna sytuacja...
tak samo śmigłowca i berestecka ](*,) , zajezdnia ursus płn i p. 7 panien , płużańska i techników lub niemcewicza/spiska i białobrzeska
buspasy to kara dla ludzi, że nie mają czegoś takiego jak E-4 lub :mewa:

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 10 paź 2008, 19:53

konradek pisze:, zajezdnia ursus płn i p. 7 panien
:arrow: przesadziłeś troszeczkę z tymi przystankami te są okey. :D

konradek
Posty: 43
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:18
Lokalizacja: rejon ignorowany przez ZTM

Post autor: konradek » 10 paź 2008, 21:11

gregory5576 pisze:
konradek pisze:, zajezdnia ursus płn i p. 7 panien
:arrow: przesadziłeś troszeczkę z tymi przystankami te są okey. :D
tam wsiada tak mało ludzi, że nie jest OK, tym bardziej, że blisko z.ursus płn jest też PKP ursus płn

PS. ty tamtędy często jeździsz, czy tylko widziałeś je na mapie
buspasy to kara dla ludzi, że nie mają czegoś takiego jak E-4 lub :mewa:

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 11 paź 2008, 8:18

konradek pisze:
gregory5576 pisze: :arrow: przesadziłeś troszeczkę z tymi przystankami te są okey. :D
tam wsiada tak mało ludzi, że nie jest OK, tym bardziej, że blisko z.ursus płn jest też PKP ursus płn

PS. ty tamtędy często jeździsz, czy tylko widziałeś je na mapie
:arrow: Bywam tam często (dość) a szczególmie 10 każdego prawie miesiąca i od przystanku POSAG 7 Panien do zajezdni mobilisu to jest spory kawałek drogi a ten przystanek został postawiony na "prośbę" tam tejszych kierowców i pracowników zajezdni przy pełnym wsparciu "Jechowych".

Misiek997
Zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:54
Lokalizacja: nie interesuj się

Post autor: Misiek997 » 11 paź 2008, 9:09

konradek pisze:tam wsiada tak mało ludzi, że nie jest OK, tym bardziej, że blisko z.ursus płn jest też PKP ursus płn

PS. ty tamtędy często jeździsz, czy tylko widziałeś je na mapie
To jest przystanek dla kierowców. Ten przystanek nie wydłuża czasu przejazdu siódemek ponieważ między posag 7 panien a zajezdnia ursus płn. jest 0 min.... Ja mogę powiedzieć że zajezdnia redutowa też jest wykorzystywany niezbyt często (jak jest fala zjazdowa i dojazdowa) tylko. To z tego powodu też byś skasował ten przystanek? Pomyśl trochę. Chociaż sądząć po twoim podpisie w sprawie zmian trasy to niewykonalne....

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 paź 2008, 9:19

Jak jest wykorzystywany falowo to może być okresowy albo warunkowy.

I co to za bzdura, że "nie wydłuża czasu jazdy siódemek"? Oczywiście że wydłuża, to że się mieści czas przejazdu w tej samej minucie nie znaczy, że w tej samej sekundzie. Przecież to są podstawowe prawa fizyki!
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 11 paź 2008, 10:39

Glonojad pisze:Jak jest wykorzystywany falowo to może być okresowy albo warunkowy.

I co to za bzdura, że "nie wydłuża czasu jazdy siódemek"? Oczywiście że wydłuża, to że się mieści czas przejazdu w tej samej minucie nie znaczy, że w tej samej sekundzie. Przecież to są podstawowe prawa fizyki!
:arrow: Sory ale pracownicy z "Danona "za przystanek n.ż zjedli by kogoś, a z resztą z tego przystanku korzystają kierowcy , gdzie zawsze ktoś czeka. Kończą i zaczynają tam nie które brygady ze 154.

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 07 sty 2010, 1:43

Dziwne że nikt tu nie pisał od ponad półtora roku ale napiszę (ew podklei ktoś do "świeżego" tematu)

Dziś się dowiedziałem że na al. Zielenieckiej po przebudowie pojawi się "tramwajowy przystanek okresowy"

Stad mam pytanie, czy mnie dało by się podobnej okresowości na niektórych przystankach tramwajowych zorganizować? czytaj, przed 7 i po 18 część przystanków tramwajowych była by nieczynna - głównie te "w polu" i pozbawione sygnalizacji która i tak by mogła spowalniać ruch. Przecież taki Cm. Prawosławny również mógłby być przystankiem okresowym - np tylko w weekendy.
Takich przystanków jest całkiem sporo, np spora część od Żerania FSO do Starzyńskiego, Lipowczana, Wybrzeże Helskie, Most Gdański, Nocznickiego, Zgrupowania AK. Kampinos.

Swoja droga czemu służy przystanek tramwajowy na M Ratusz w stronę Żoliborza ale za skrzyżowaniem?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36681
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 07 sty 2010, 8:01

Teokryt pisze:Dziś się dowiedziałem że na al. Zielenieckiej po przebudowie pojawi się "tramwajowy przystanek okresowy"

Stad mam pytanie, czy mnie dało by się podobnej okresowości na niektórych przystankach tramwajowych zorganizować?
Na Zielenieckiej będzie oddzielny, boczny tor. Czy ta odpowiedź wystarczy?
Teokryt pisze:Swoja droga czemu służy przystanek tramwajowy na M Ratusz w stronę Żoliborza ale za skrzyżowaniem?
Przesiadkom z metra. Powstał, przypominam, gdy Ratusz był ostatnią czynną stacją. Tym niemniej także i obecnie wielu pasażerów z niego korzysta.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2277
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 07 sty 2010, 9:10

Kiedyś padł pomysł likwidacji przystanku Rondo Starzyńskiego dla 500. Czy coś wiadomo czy nadal jest to aktualne.

ODPOWIEDZ