Zmiany od kwietnia 2026
: 11 kwie 2026, 9:06
Wiele wskazuje że Lembus.
https://www.przegladotwocki.pl/artykul/ ... -pasazerow
https://www.przegladotwocki.pl/artykul/ ... -pasazerow
193 to całki na R7 z Arrivy przechodzą, dodatki obsługuje cały czas Woronicza.kmwaw pisze: ↑10 kwie 2026, 23:59od 11.04 w DŚ
- 9 pojawi się annopol (tylko w dniach: 11-12.04)
- 13 wola 120N; praga 116N
- 24+72 całe na 134N
- 71 wola i annopol 120N
- 800 KMŁ 8,9m
- Z-1 4c MZA R11 Kleszczowa 18m
od 12.04 w DŚ
- 108 całe do Woronicza 10m
- 229
* bryg. 1, 3, 4 - MZA R10 Ostrobramska 12m
* bryg. 2 - MZA R-7 Woronicza 12m
- 521
* bryg. 4 - MZA R13 Stalowa 18m
* bryg. 1-3, 5, 6, 21-24 - MZA R10 Ostrobramska 18m
- ZS1 7c - Mobilis 18m
od 13.04 w DP
- 1 wola i mokotów
- 11 dodatkowe bryg. 021-023
- 13 wola 120N; praga 116N z niskich
- 22 praga i wola; bryg. 1, 9 - 120N; reszta 116N z niskich
- 24+72 całe na 134N
- 71 wola i annopol
- 74 całe Annopol
- 105 całe do MZA R11 Kleszczowa 18m
- 106 bryg. 08, 09 idą do MZA R11 Kleszczowa 12m
- 108 całe do Woronicza 10m
- 145 całe do MZA R13 Stalowa 18m bez bryg. 3
- 147 całki na 18m oraz bryg. 07, 09
- 157 stalowa i kleszczowa 18m
- 167 całe do Relobus 18m w tym bryg 745
- 190 całe do Relobus 18m
- 193 dodatki do MZA R-7. Woronicza 18m
- 210
* bryg. 1, 2, 6, 08 - MZA R11 Kleszczowa 12m
* bryg. 3-5, 7 - MZA R13 Stalowa 12m
- 229
* bryg. 1-3, 6, 8 - MZA R10 Ostrobramska 12m
* bryg. 4, 5, 7 - MZA R-7 Woronicza 12m
- 507 bryg. 6 do MZA R-7 Woronicza 18m
- 521
* bryg. 1, 3, 4, 7, 10, 13, 15, 16, 017-020, 022 - MZA R10 Ostrobramska 18m
* bryg. 2, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 021 - MZA R13 Stalowa 18m
(bryg. 204 zmienia się w 104 - brak łączenia z linia 521)
- 525 bryg. 1 do MZA R13 Stalowa 18m
- 707 do Mobilis 18m
- 719
* bryg. 06, 09 - Relobus 18m
* bryg. 1-5, 07, 08, 770 - MZA R11 Kleszczowa 18m
* bryg. 653, 656, 662 - Mobilis 12m
- 728 całe do Mobilis 18m
- Z-1 4c+2d - MZA R11 Kleszczowa 18m
- ZS1 7c+3d - Mobilis 18m
1+74 to tylko w przyszłą niedzielę. W sobotę będzie normalnie.
Doszły przystanki PKP Radość 54 i 51 przy tymczasowym peronie, Kazimierza Króla 51 i 52 przy tymczasowym przejeździe drogowo- kolejowym, PKP Anin 52 przy południowym wyjściu z peronu oraz nowym tymczasowym przejściu na stronę Anińską [ jedyne czynne będzie lub już jest]. A wcześniej Ciepielowska 51 i 52 [ tymczasowe przejście przez tory ] oraz Wiatraczna 03. Przez to zmienił się czas przejazdu a i może weryfikacja warunków w pierwszym tygodniu.
Chyba jednak zostaje ZS1 do 30 kwietnia bo jest problem ze sterowaniem ruchu i tylko 6 pociągów pojedzie do Otwocka bez S1...
Ups... Dzięki za info, jakoś to mnie ominęło...alojz pisze: ↑24 kwie 2026, 18:51Z komunikatów wynika, że kursowanie ZS1 zostanie utrzymane. Wykonawca się nie wyrobił z pracami.
https://www.facebook.com/KolejeMazowiec ... sYvJ6fxhsl