Strona 5 z 10

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 9:06
autor: alojz

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 9:21
autor: Jurand
kmwaw pisze:
10 kwie 2026, 23:59
od 11.04 w DŚ
- 9 pojawi się annopol (tylko w dniach: 11-12.04)
- 13 wola 120N; praga 116N
- 24+72 całe na 134N
- 71 wola i annopol 120N
- 800 KMŁ 8,9m
- Z-1 4c MZA R11 Kleszczowa 18m

od 12.04 w DŚ
- 108 całe do Woronicza 10m
- 229
* bryg. 1, 3, 4 - MZA R10 Ostrobramska 12m
* bryg. 2 - MZA R-7 Woronicza 12m
- 521
* bryg. 4 - MZA R13 Stalowa 18m
* bryg. 1-3, 5, 6, 21-24 - MZA R10 Ostrobramska 18m
- ZS1 7c - Mobilis 18m

od 13.04 w DP
- 1 wola i mokotów
- 11 dodatkowe bryg. 021-023
- 13 wola 120N; praga 116N z niskich
- 22 praga i wola; bryg. 1, 9 - 120N; reszta 116N z niskich
- 24+72 całe na 134N
- 71 wola i annopol
- 74 całe Annopol
- 105 całe do MZA R11 Kleszczowa 18m
- 106 bryg. 08, 09 idą do MZA R11 Kleszczowa 12m
- 108 całe do Woronicza 10m
- 145 całe do MZA R13 Stalowa 18m bez bryg. 3
- 147 całki na 18m oraz bryg. 07, 09
- 157 stalowa i kleszczowa 18m
- 167 całe do Relobus 18m w tym bryg 745
- 190 całe do Relobus 18m
- 193 dodatki do MZA R-7. Woronicza 18m
- 210
* bryg. 1, 2, 6, 08 - MZA R11 Kleszczowa 12m
* bryg. 3-5, 7 - MZA R13 Stalowa 12m
- 229
* bryg. 1-3, 6, 8 - MZA R10 Ostrobramska 12m
* bryg. 4, 5, 7 - MZA R-7 Woronicza 12m
- 507 bryg. 6 do MZA R-7 Woronicza 18m
- 521
* bryg. 1, 3, 4, 7, 10, 13, 15, 16, 017-020, 022 - MZA R10 Ostrobramska 18m
* bryg. 2, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 021 - MZA R13 Stalowa 18m
(bryg. 204 zmienia się w 104 - brak łączenia z linia 521)
- 525 bryg. 1 do MZA R13 Stalowa 18m
- 707 do Mobilis 18m
- 719
* bryg. 06, 09 - Relobus 18m
* bryg. 1-5, 07, 08, 770 - MZA R11 Kleszczowa 18m
* bryg. 653, 656, 662 - Mobilis 12m
- 728 całe do Mobilis 18m
- Z-1 4c+2d - MZA R11 Kleszczowa 18m
- ZS1 7c+3d - Mobilis 18m
193 to całki na R7 z Arrivy przechodzą, dodatki obsługuje cały czas Woronicza.
Dodatki z R7 na 166 awansują na 18m.

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 9:43
autor: pawcio
kmwaw pisze:
11 kwie 2026, 8:51
Dodatkowo
w weekend 18-19.04
- 1 łaczenia z 74 - annopol, wola, mokotów
- 22 pojawi się żoliborz
- Z15 - 1c+1m - MZA R-7 Woronicza 12m

w dniu 19.04
- 266 3 maratony - MZA R13 Stalowa 12m
- 300 2 maratony - Mobilis 12m
1+74 to tylko w przyszłą niedzielę. W sobotę będzie normalnie.

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 11:20
autor: adamrozbicki
pawcio pisze:
11 kwie 2026, 9:43
kmwaw pisze:
11 kwie 2026, 8:51
Dodatkowo
w weekend 18-19.04
- 1 łaczenia z 74 - annopol, wola, mokotów
- 22 pojawi się żoliborz
- Z15 - 1c+1m - MZA R-7 Woronicza 12m

w dniu 19.04
- 266 3 maratony - MZA R13 Stalowa 12m
- 300 2 maratony - Mobilis 12m
1+74 to tylko w przyszłą niedzielę. W sobotę będzie normalnie.
266?

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 11:49
autor: alojz
adamrozbicki pisze:
11 kwie 2026, 11:20
266?
Tu masz rozkład:
https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/? ... wtp_ln=266

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 22:40
autor: Plesim
pawcio pisze:
11 kwie 2026, 9:43
kmwaw pisze:
11 kwie 2026, 8:51
Dodatkowo
w weekend 18-19.04
- 1 łaczenia z 74 - annopol, wola, mokotów
- 22 pojawi się żoliborz
- Z15 - 1c+1m - MZA R-7 Woronicza 12m

w dniu 19.04
- 266 3 maratony - MZA R13 Stalowa 12m
- 300 2 maratony - Mobilis 12m
1+74 to tylko w przyszłą niedzielę. W sobotę będzie normalnie.
Czemu tylko w niedziele jak zamknięcie jest dwudniowe?

Zmiany od kwietnia 2026

: 11 kwie 2026, 23:46
autor: Bywalec
W niedzielę będzie jednokierunkowe zamknięcie Waszyngtona a więc zmiana trasy 9 i 74.

Zmiany od kwietnia 2026

: 18 kwie 2026, 9:53
autor: fafik
213 zmniejszenie liczby brygad z 5 do 4 w DS. Zmiana spowodowana zmianą trasy. W DP także spadek z 5c +1d na 4c. Obsługa bez zmian PKS.
161 w DP będzie od poniedziałku 5c.

Zmiany od kwietnia 2026

: 18 kwie 2026, 10:09
autor: Krzysiek_S
A na 521 dochodzi w DP 17 brygada całodzienna. I tym samym wszystkich brygad z dodatkami jest 22/23 gdzie A/B. Ostrobramska wystawia dodatkową brygadę.

Re: Zmiany od kwietnia 2026

: 18 kwie 2026, 15:39
autor: Łukasz
521 nie dało rady?

Zmiany od kwietnia 2026

: 18 kwie 2026, 20:50
autor: Krzysiek_S
Łukasz pisze:
18 kwie 2026, 15:39
521 nie dało rady?
Doszły przystanki PKP Radość 54 i 51 przy tymczasowym peronie, Kazimierza Króla 51 i 52 przy tymczasowym przejeździe drogowo- kolejowym, PKP Anin 52 przy południowym wyjściu z peronu oraz nowym tymczasowym przejściu na stronę Anińską [ jedyne czynne będzie lub już jest]. A wcześniej Ciepielowska 51 i 52 [ tymczasowe przejście przez tory ] oraz Wiatraczna 03. Przez to zmienił się czas przejazdu a i może weryfikacja warunków w pierwszym tygodniu.

Zmiany od kwietnia 2026

: 24 kwie 2026, 18:34
autor: wincenty
Ktoś już coś wie o zmianach obsługowych od poniedziałku po likwidacji ZS1?

Zmiany od kwietnia 2026

: 24 kwie 2026, 18:50
autor: Krzysiek_S
wincenty pisze:
24 kwie 2026, 18:34
Ktoś już coś wie o zmianach obsługowych od poniedziałku po likwidacji ZS1?
Chyba jednak zostaje ZS1 do 30 kwietnia bo jest problem ze sterowaniem ruchu i tylko 6 pociągów pojedzie do Otwocka bez S1...
Aktualizacja 16:00. Więc ZTM jeszcze nie ogarnął.
Co do 521 to jeśli już zajdą zmiany z przywróceniem ruchu planowanego od 27.04 to zostaje 11c, i 6-7 d w DP. W DS chyba 6-7 brygad.Co 7-8/15/15*. * W weekend kursy co 30 minut do Wiatraka i co 30 minut do Centralnego[ koordynacja 14-16 i 15-15], a w tygodniu dodatkowo co 30 minut kursy do Centralnego, oprócz tych normalnych 7-8/15/...
Pozostałe linie wawerskie raczej bez zmian. Mobilis nie wiem.

Zmiany od kwietnia 2026

: 24 kwie 2026, 18:51
autor: alojz
Z komunikatów wynika, że kursowanie ZS1 zostanie utrzymane. Wykonawca się nie wyrobił z pracami.
https://www.facebook.com/KolejeMazowiec ... sYvJ6fxhsl

Zmiany od kwietnia 2026

: 24 kwie 2026, 18:57
autor: wincenty
alojz pisze:
24 kwie 2026, 18:51
Z komunikatów wynika, że kursowanie ZS1 zostanie utrzymane. Wykonawca się nie wyrobił z pracami.
https://www.facebook.com/KolejeMazowiec ... sYvJ6fxhsl
Ups... Dzięki za info, jakoś to mnie ominęło...