Strona 5 z 5
Zmiany od czerwca 2026
: 21 cze 2026, 21:01
autor: ZielonyJamnik
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Zmiany od czerwca 2026
: 21 cze 2026, 21:17
autor: KR88
Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi
Zmiany od czerwca 2026
: 21 cze 2026, 22:23
autor: Flash8222
ZielonyJamnik pisze: ↑wczoraj, 21:01
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Ładowarki USB będą tak czy siak.