Babice i okolice

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 30 maja 2006, 16:14

8315 pisze:A że w przyrodzie nic nie ginie ów brygada 729 pochodzi z 719...
:arrow: nic z tego kolego,r-5 "oddaje, jeden z dodatków na 719 do Conexu, dzisaj się dowiedziałem na "Górczewskiej" od ekspedytora. i tylko ma być 729, a o 730 nic nie było w telefonogramie. :!: :-k p.s to na obecną chwilę
:arrow: Pokazały się wywieszki w wozach: Od dnia 1-06-06 nastąpi zmiana rozkładów na linii 719.

[ Dodano: 2006-05-30, 16:18 ]
R-9 Chełmska pisze:Nie, na 719 w DS nadal będą 2 brygady...
:arrow: Są 3-y brygady całodzienne i 2-a dodatki (1,2,3,04,05) :-k

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 30 maja 2006, 20:00

"Na oko" w DP się 719 nie pogorszyło, za to w DS jeździ co godzine zamiast co 50 minut. Biorąc pod uwagę, że np. tramwaje na Górczewską dojeżdżają co 15 minut, to w sumie nie jest to takie złe rozwiązanie.
Szkoda tylko, że 729 jeździ tak rzadko, bo w sumie, chociaz ładnie między kursy 719 wpasowane, to jednak częstotliwość PKSowa...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 20:05

inż. Glonojad pisze:częstotliwość PKSowa...
Widać niepotrzebna większa. Jednak ludzie na wsi żyją innym rytmem, są przyzwyczajeni, że jak się chce do miasta, to się ma autobus o takiej to a takiej godzinie. Tam pewnie bardziej korzystny dla nich będzie bilet sieciowy, niż zagęszczenie kursów...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 30 maja 2006, 20:22

Najlepsze na 729 są postoje w DS - w Wólce za każdym razem 24 minuty, a na os.Górczewska za każdym razem 30 minut. Wspomnę tylko, że rozkładowy czas przejazdu w DS to 30 minut w obu kierunkach...

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 30 maja 2006, 20:24

Proboszcz pisze:Najlepsze na 729 są postoje w DS - w Wólce za każdym razem 24 minuty, a na os.Górczewska za każdym razem 30 minut. Wspomnę tylko, że rozkładowy czas przejazdu w DS to 30 minut w obu kierunkach...
Widocznie za tyle wozokm. zapłacono i ramowe godziny również, więc jest jak jest.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 maja 2006, 20:24

Proboszcz pisze:Najlepsze na 729 są postoje w DS - w Wólce za każdym razem 24 minuty, a na os.Górczewska za każdym razem 30 minut. Wspomnę tylko, że rozkładowy czas przejazdu w DS to 30 minut w obu kierunkach...
Trochę za dużo...Szczególnie w Wólce.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 maja 2006, 1:51

Proboszcz pisze:Najlepsze na 729 są postoje w DS - w Wólce za każdym razem 24 minuty, a na os.Górczewska za każdym razem 30 minut. Wspomnę tylko, że rozkładowy czas przejazdu w DS to 30 minut w obu kierunkach...
W DS w jedną stronę 34, w drugą 32. To raz.
Dwa, jeśli dzięki temu uzyskuje się równą częstotliwość 120 minut, a nie 107 czy równie ciekawe 134, to jest to korzystne dla pasażera.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 31 maja 2006, 7:35

Bastian pisze:
inż. Glonojad pisze:częstotliwość PKSowa...
Widać niepotrzebna większa. Jednak ludzie na wsi żyją innym rytmem, są przyzwyczajeni, że jak się chce do miasta, to się ma autobus o takiej to a takiej godzinie. Tam pewnie bardziej korzystny dla nich będzie bilet sieciowy, niż zagęszczenie kursów...
Na jakieś wsi? Toż to są przecież regularne suburbia...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 31 maja 2006, 9:47

inż. Glonojad pisze:
Bastian pisze: Widać niepotrzebna większa. Jednak ludzie na wsi żyją innym rytmem, są przyzwyczajeni, że jak się chce do miasta, to się ma autobus o takiej to a takiej godzinie. Tam pewnie bardziej korzystny dla nich będzie bilet sieciowy, niż zagęszczenie kursów...
Na jakieś wsi? Toż to są przecież regularne suburbia...
Regularnymi suburbiami to może są Piastów i Józefów, ale raczej nie Koczargi Nowe :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 maja 2006, 10:26

Ani Koczargi (byłem, widziałem), ani pewnie Wólka. To są wsie, a nie żadne suburbia. Co innego Babice, czy Klaudyn, tu bym mógł dyskutować.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 31 maja 2006, 10:29

No tak, ale Koczargi czy Wólka to jedynie pętla, a po drodze są obsługiwani pasażerowie z Babic, czy Bliznych (Blizen? Bliznów?).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 maja 2006, 10:30

Ale ci są obsługiwani głównie innymi liniami i nie zależą od rozkładu 729.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 31 maja 2006, 10:35

Ale ci są obsługiwani głównie innymi liniami i nie zależą od rozkładu 729.
Też mi się tak wydaje. To raczej jest linia dla mieszkańców Wólki i Mariewa. I dla nich pewnie dobry i ten rozkład.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 31 maja 2006, 10:52

Bastian pisze:Ale ci są obsługiwani głównie innymi liniami i nie zależą od rozkładu 729.
Tyle że te głównie inne linie jeżdżą co godzine w DS :p
Więc jak będzie 719 co 15/20/20, to pogadamy...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 31 maja 2006, 11:39

Chyba nie do końca rozumiem do czego zmierza Glon? Powinien ZTM zdjąć bygady z 517, żeby dać na 729 :?: :shock:

ODPOWIEDZ