Ostatnio byłem na dyspozytorni i były wypisane linie megapojemne i 710 i 727 nie byłodzidek pisze:Santos pisze:co do linii 710 i 727 to zakazu wysyłania U15 nie maTo czemu w Maximum ZTMu na Styczeń jest dokładnie zaznaczony zakaz (na wybrane brygady) ??
Zakazy taborowe - 2006/2007
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
w takim razie jest bardzo źle jeśli około 30 wozów ze 125 nie może wyjechać na miastoSantos pisze:oj i tu się myliszdzidek pisze:Poprostu część dyspozytorzy wysyłają nie tam gdzie trzebaDyspozytorzy sie starają jak mogą...a że duża liczba wozów jest w złym stanie technicznym,wyjeżdzaja sprawne deskorolki
[ Dodano: 2007-01-08, 21:02 ]
z planu ZTMu wynika, że wszystkie brygady w DP na 710 powinno być obsługiwane przez wozy mega a na 727 jeden dodatek.Colony pisze:Przegub pojawia się jedynie na 727 i jednej brygadzie z 710. Pozostałe niskacze to U15, tak więc trudno tu mówic o zakazie.dzidek pisze:co do linii 710 i 727 to zakazu wysyłania U15 nie ma
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Dlaczego więc nie można mieć optimum - SU18 - i ciepło i bez sprzeczności z zakazami taborowymi. Zresztą z przegubami nie jest chyba tak źle, jak ciągle coraz to lepsze lewary na 08/185 wychodzą, a na E-2 SU15... Pamietajmy, że na E-2 jest zakaz, a na 185 nie ma...Colony pisze:. Ludzie zresztą wolą ciepłą solarke od makabrycznie zimnych lewarów.
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Tak, to jest naprawde bardzo śmieszne. Ja również wolę jechać starym, zimnym Ikarusem (w końcu po coś się ciepło ubieram) niż patrzeć jak ciepły, niezgodny z planem Solaris odjeżdża, a ja muszę czekać na następny...Santos pisze:pewnie,że wolą ciepłą solarkę,tylko z tym,że muszą poczekać kilka minut na następna
- Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
- Kontakt:
SU18 to też jest solarka.Jamnik pisze:A ci ludzie, którzy nie mieszczą się do autobusu i zostają na przystanku, również wolą "ciepłą solarkę"
Jak zwykle kwestia zracjonalizowania rozkładu taboru. Czyli problem dyspozytorów, którzy na R-7 wyjątkowo często świrują.R-9 Chełmska pisze:Dlaczego więc nie można mieć optimum - SU18 - i ciepło i bez sprzeczności z zakazami taborowymi. Zresztą z przegubami nie jest chyba tak źle, jak ciągle coraz to lepsze lewary na 08/185 wychodzą, a na E-2 SU15... Pamietajmy, że na E-2 jest zakaz, a na 185 nie ma...
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)