5254, a obsada wozów - 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 18 lut 2007, 16:28

R-9 Chełmska pisze:5254 NIE JEST wozem wyjątkowym.
Jak nie jest jak jest :P Wóz ma być w przyszłości wozem historycznym i dlatego jest oszczędzany.
R-9 Chełmska pisze:Za kilka lat okaże się, że SU15 mają więcej kilometrów za sobą, niż 5254.
I właśnie o to chodzi, by miał jak najmniej kilometrów na liczniku.
Karol pisze:Jakoś wolę klasyczny wzór a nie kolejną wersję i właśnie 2054 prędzej bym kiedyś widział w kolekcji KMKM.
Nigdy nie był i nie będzie typowany na wóz historyczny.

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 18 lut 2007, 20:53

Flash8222 pisze:Jak nie jest jak jest :P Wóz ma być w przyszłości wozem historycznym i dlatego jest oszczędzany.
A w przyszłości będe gadał wnukom "A tu drogie wnuczki stoi autobus z XXI wieku, który robił na dodatkach jak byłem mały" :D

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 18 lut 2007, 20:53

djmc100 pisze:
Flash8222 pisze:Jak nie jest jak jest :P Wóz ma być w przyszłości wozem historycznym i dlatego jest oszczędzany.
A w przyszłości będe gadał wnukom "A tu drogie wnuczki stoi autobus z XXI wieku, który robił na dodatkach jak byłem mały" :D
Jeżeli na Stalowej doczeka,takowych czasów to tak :lol:

[ Komentarz dodany przez: Siecool: 2007-02-20, 20:39 ]
Wycięcię części postu związanego z usuniętą dyskusją.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 18 lut 2007, 21:25

Santos pisze:Jeżeli na Stalowej doczeka,takowych czasów to tak :lol:
I w ten sposób sam sobie odpowiedziałeś, że dbanie o 5254 (oraz jego pozostanie na R-11) ma sens.

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 18 lut 2007, 22:05

Santos pisze:Jeżeli na Stalowej doczeka,takowych czasów to tak :lol:
A kto powiedział że 5254 będzie wiecznosc stał na Stalowej?

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 18 lut 2007, 22:18

Aleksander2634 pisze:Po za tym znajomy mój kiedyś dostał go na M15/512 i mówił, że wcale aż taki super to ten wóz nie był...
A co mu się w nim tak nie podobało :?:

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 18 lut 2007, 22:24

Jamnik pisze:A co mu się w nim tak nie podobało :?:
Może był to dla niego automat, jak każdy inny - smutne ale być może prawdziwe :dance:
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1209
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 20 lut 2007, 22:39

Santos pisze:świętobliwego przyjaciela ''Janka''
proponuje bez wycieczek do Pana Janka, ktory nawet o tej dyskusji zapewne nawet nie wie... poza tym nie rozumiem tego podniecenia... tak samo jak z rozdysponowaniem nowych su...
a moze 8233 powinnien zostac wypypowany na zabytek... ;)
@Santos i inni: pozyjemy zobaczymy, najwazniejsze ejst to ze kiero zajebiscie dba o swoj woz... a gdyby zmienil zajezdnie nie wiadomo na kogo by trafil...
pozdrawaim ;)
MOBILIS Ursus

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 21 lut 2007, 8:32

Gdyby 5254 miał odejść z Kleszczowej, to na zakładzie byłoby o tym głośno. A na razie nic nie słychać.
Poza tym 5254 jest podobno przypisany do R-11 i nawet nie trzeba wysyłać żadnych pism, żeby nie został przeniesiony.

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 21 lut 2007, 14:14

JacekM pisze:
Jamnik pisze:A co mu się w nim tak nie podobało :?:
Może był to dla niego automat, jak każdy inny - smutne ale być może prawdziwe :dance:
Tak też dokładnie było. Naprawde, sądzę, ze kierowców to akurat mało to obchodzi, który wóz bedzie historyczny itd. i jakoś nie ogarnia ich takie podniecenie jak tutaj. A są na R-11 kierowcy, którzy nawet nie poczuli zapachu automata, tylko ciągle pocinają lewarami.. ja na ich miejscu byłbym deczko wsciekły, że taki dobry wóz wyjeżdza na śmiesznie krótkie dodatki (np. 09/184 A czy 02/E-5 B) a oni dostają często na 10h calaki lewary (a każdy z was wie jakie sztrucle niektóre są na R-11). Moim zdnaiem dobrze się stało, że 5254 zaczał (mam nadzieje regularnie) wychodzić w soboty i niedziele.
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 21 lut 2007, 15:22

Aleksander2634 pisze:Moim zdnaiem dobrze się stało, że 5254 zaczał (mam nadzieje regularnie) wychodzić w soboty i niedziele.
to już w drugiej kolejności :P 5254 powinien wychodzić cały tydzień na calaki,bez żadnego wyjątku :P
Jamnik pisze:Gdyby 5254 miał odejść z Kleszczowej, to na zakładzie byłoby o tym głośno. A na razie nic nie słychać.
rzeczywiście,wiarygodne źródło informacji...plotki na zakładzie :D Co do 5254 to wisi mi to czy on zostanie na R11 czy nie :-$ pierwszorzędną sprawą jest to,że powinien jeździć cały tydzień na całkach :-$ =;

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 21 lut 2007, 15:40

Santos pisze:rzeczywiście,wiarygodne źródło informacji...plotki na zakładzie :D
Nie plotki, tylko informacje od kierownika, jego zastępcy lub innych kompetentnych osób.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 21 lut 2007, 20:27

Santos pisze:Co do 5254 to wisi mi to czy on zostanie na R11 czy nie :-$ pierwszorzędną sprawą jest to,że powinien jeździć cały tydzień na całkach :-$ =;
NA RAZIE. Jak dla mnie po skasowaniu ostatniego lewara na R-11 5254 może wychodzić regularnie na całki

@Jamnik: Ostatnio mój znajomy dostał na całkę 2656. Powiedz mi, czym on sobie zasłużył na 9 godzin pracy takim czymś, kiedy 5254 równolegle wyjeżdża na 2 godziny ](*,)
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 21 lut 2007, 20:39

R-9 Chełmska pisze:Ostatnio mój znajomy dostał na całkę 2656. Powiedz mi, czym on sobie zasłużył na 9 godzin pracy takim czymś.
Rączka nie odpadła przy zmianie biegów? Daruj sobie z takimi tekstami, może kolega lubi jeździć lewarkami albo ma słabe plecy na zakładzie.

Jožin z bažin
Posty: 1207
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 21 lut 2007, 20:50

Flash8222 pisze:albo ma słabe plecy na zakładzie
Sęk w tym, że stan wozów jakimi się jeździ powinien być dobry niezależnie od pleców na zakładzie.
xxx

Zablokowany