Post
autor: R-9 Chełmska » 21 lut 2007, 20:27
Santos pisze:Co do 5254 to wisi mi to czy on zostanie na R11 czy nie

pierwszorzędną sprawą jest to,że powinien jeździć cały tydzień na całkach

NA RAZIE. Jak dla mnie po skasowaniu ostatniego lewara na R-11 5254 może wychodzić regularnie na całki
@Jamnik: Ostatnio mój znajomy dostał na całkę 2656. Powiedz mi, czym on sobie zasłużył na 9 godzin pracy takim czymś, kiedy 5254 równolegle wyjeżdża na 2 godziny
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32