Zmiany obsługowe - marzec 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 19:16

8205 pisze:Wybacz, ale MDL Cargo jest bliżej R7
Przez kilkanascie lat była obsługiwana przez R11,a potem do spółki z R6 i nikt nie myslał o R7, mimo tak bliskiej odległosci na MDL, to dlaczego teraz ma przejąc nagle całośc tej linii :?:
8205 pisze: z Górczewskiej ewentualnie na R6 albo do zakładu PKSu Grodziska Mazowieckiego.
To dlaczego piszesz ze calosć R7,sam sobie zaprzeczasz, a PKS miał krótki epizod na tej linii, ale bez wiekszych sukcesów.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 23 lut 2007, 19:21

Santos pisze:
dzidek pisze:Man nadzieję, że niskie brygady na 186 nadal będzie posiadać R13 a ITS wejdzie na brygady wysokie [-o<
też mam taką nadzieje [-o< żę ITS przejmie brygady Redutowej :smile: R6 ma nadal probelmy taborowe,więc zapewne R6 pożegna 186 :smile:
szkoda, że R6 mimo problemów taroborowych nie wysyła swoich krótkich wozów na 186. Może dlatego, że R7 wyrabia normy za swój zakład i zakład z Redutowej ;)
Santos pisze:
dzidek pisze:naszczęście niebawem te szroty zostaną zamienione na SU12
tylko czekałem jak to napiszesz ;-) otóż dzidku będziesz musiał niestety zadowolić się tymi swoimi Kleszczowskimi szrotami solówkowymi O-) gdyż Kleszczowa nie dostanie żadnych U12 i U18 =P~
tak z pewnością. Szkoda, że już tyle krótkich Ikarusów poszło z tego powodu na odstrzał .

[ Dodano: 2007-02-23, 19:29 ]
Patrzę na rozkłady 175 i 512 i nadal nie wierzę własnym oczom ](*,) Jak można dwie a zarazem jedyne linie jeżdżące co 10 minut z Rakowca do Centrum puszczać o tej samej porze ](*,) Przecież gdyby zastosować koordynację to ładnie mogłyby utworzyć łączną częstotliwość 5 minut. Chyba, że ZTM założył, że 175 i tak będzie w szczycie się spóźniać. To miałoby nawet jakiś sens ;)

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 23 lut 2007, 20:48

Od 1 marca linia 132 będzie obsługiwana w 100 proc. taborem niskopodłogowym i to zarówno w DP, jak i DS. Ciekawe, czy linię tę w całości przejmuje ITS, czy zostaje Redutowa, która będzie musiała wysyłać gnioty... Inna ciekawa zmiana to zwiększenie kursów niskopodłogowych na 121 (Redutowa, czy Connex?), a także fakt, że 184 staje się w 100 proc. niskopodłogowa i to zarówno w DP, jak i DS. Znaczy to, że ze 184 znikają przeguby, tak, jak w wakacje z jednoczesnym pogorszeniem częstotliwości.

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 20:53

fraktal pisze:Od 1 marca linia 132 będzie obsługiwana w 100 proc. taborem niskopodłogowym i to zarówno w DP, jak i DS. Ciekawe, czy linię tę w całości przejmuje ITS, czy zostaje Redutowa, która będzie musiała wysyłać gnioty...
Mógłby zostać Its i ze dwa su15 Connexu w najbardziej obciążonych kursach.
fraktal pisze: Inna ciekawa zmiana to zwiększenie kursów niskopodłogowych na 121 (Redutowa, czy Connex),
Mógłby Connex wejsc z wieksza ilością su15, gdyz jest coraz więcej sygnałów o ścisku na 121.
fraktal pisze:Mam rozumieć, że jest to związane z uruchomieniem 106 i zmianą trasy 105?
Obawiam sie ze tak, ale nie jest to do konca przemyslana decyzja i dosyc szybko pewnikiem powrócą przeguby.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 23 lut 2007, 20:55

jacek pisze:Mógłby Connex wejsc z wieksza ilością su15, gdyz jest coraz więcej sygnałów o ścisku na 121.
Ścisk jest, o ile 520 nie jechało w ciągu 7-10 minut przed nim...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 lut 2007, 20:55

Przecież na 184 przeguby były dość rzadko spotykane, albowiem Kleszczowa i tak tam upychała swoje nadwyżki Neoplanów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 23 lut 2007, 20:56

Ostatnio (od października) coraz częściej były/są przeguby na dodatkach. ;-) Choć nie na wszystkich.

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 20:57

Na 012/184 popołudniu nawet często pojawiały się Ikarusy ale na innych brygadach faktycznie często widuje się Neoplany.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 23 lut 2007, 20:59

brawo wiedziałem ze nowe ITS wejdą na 156 :grin: :grin: ,a co do 801 czy ich nie powaliło na głowe czy oni pomysleli jakie te autobusy bedą wracać z Legionowa chodzi mi o stan wybite szyby i wymazane w koło =;
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 20:59

JacekM pisze:Ścisk jest, o ile 520 nie jechało w ciągu 7-10 minut przed nim...
Na te "o ile" nie zawsze mozna liczyć, a ostatnio widziałem gniota na pl.Wilsona, który ledwo odjechał z przystanku,gdyż chetnych bylo dużo więcej, aniżeli miejsca w tym wozie :D

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 23 lut 2007, 21:00

,a co do 801 czy ich nie powaliło na głowe czy oni pomysleli jakie te autobusy bedą wracać z Legionowa chodzi mi o stan wybite szyby i wymazane w koło =;
:shock: #-o
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 21:01

fraktal pisze:Ostatnio (od października) coraz częściej były/są przeguby na dodatkach. ;-) Choć nie na wszystkich.
Przy słabszej częstotliwości mogą okazać sie konieczne :-k

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 23 lut 2007, 21:02

Przy okazji wyrażę swoją dezaprobatę z powodu powrotu ZTM-u do dawnej praktyki nie zaznaczania niskich brygad ajentów na liniach okresowych i podmiejskich. (o ile informacje MZ-a się potwierdzą). Na 406 ITS już dość długo jeździ, a w rozkładzie ani śladu brygady niskopodłogowej... Szkoda, bo może ktoś chciałby skorzystać...

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 23 lut 2007, 21:03

Panowie patriotyzmu swoich zajezdni - spokojnie (to tylko zakłady). W szczególności Patriota Kleszczowy:)

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 23 lut 2007, 21:03

@fraktal: Ktoś kiedyś mówił, że to się za często zmienia. No ale jakby nie patrzeć, przydałoby się wpisać te brygady (chociażby, żebym wiedział, którym 406 nie jechać :D )
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Zablokowany