Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 19:16
8205 pisze:Wybacz, ale MDL Cargo jest bliżej R7
Przez kilkanascie lat była obsługiwana przez R11,a potem do spółki z R6 i nikt nie myslał o R7, mimo tak bliskiej odległosci na MDL, to dlaczego teraz ma przejąc nagle całośc tej linii
8205 pisze: z Górczewskiej ewentualnie na R6 albo do zakładu PKSu Grodziska Mazowieckiego.
To dlaczego piszesz ze calosć R7,sam sobie zaprzeczasz, a PKS miał krótki epizod na tej linii, ale bez wiekszych sukcesów.
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 23 lut 2007, 19:21
Santos pisze:dzidek pisze:Man nadzieję, że niskie brygady na 186 nadal będzie posiadać R13 a ITS wejdzie na brygady wysokie

też mam taką nadzieje

żę ITS przejmie brygady Redutowej

R6 ma nadal probelmy taborowe,więc zapewne R6 pożegna 186

szkoda, że R6 mimo problemów taroborowych nie wysyła swoich krótkich wozów na 186. Może dlatego, że R7 wyrabia normy za swój zakład i zakład z Redutowej
Santos pisze:dzidek pisze:naszczęście niebawem te szroty zostaną zamienione na SU12
tylko czekałem jak to napiszesz

otóż dzidku będziesz musiał niestety zadowolić się tymi swoimi Kleszczowskimi szrotami solówkowymi

gdyż Kleszczowa nie dostanie żadnych U12 i U18

tak z pewnością. Szkoda, że już tyle krótkich Ikarusów poszło z tego powodu na odstrzał .
[ Dodano: 2007-02-23, 19:29 ]
Patrzę na rozkłady 175 i 512 i nadal nie wierzę własnym oczom
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Jak można dwie a zarazem jedyne linie jeżdżące co 10 minut z Rakowca do Centrum puszczać o tej samej porze
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Przecież gdyby zastosować koordynację to ładnie mogłyby utworzyć łączną częstotliwość 5 minut. Chyba, że ZTM założył, że 175 i tak będzie w szczycie się spóźniać. To miałoby nawet jakiś sens

-
fraktal
- Posty: 5579
- Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03
Post
autor: fraktal » 23 lut 2007, 20:48
Od 1 marca linia 132 będzie obsługiwana w 100 proc. taborem niskopodłogowym i to zarówno w DP, jak i DS. Ciekawe, czy linię tę w całości przejmuje ITS, czy zostaje Redutowa, która będzie musiała wysyłać gnioty... Inna ciekawa zmiana to zwiększenie kursów niskopodłogowych na 121 (Redutowa, czy Connex?), a także fakt, że 184 staje się w 100 proc. niskopodłogowa i to zarówno w DP, jak i DS. Znaczy to, że ze 184 znikają przeguby, tak, jak w wakacje z jednoczesnym pogorszeniem częstotliwości.
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 20:53
fraktal pisze:Od 1 marca linia 132 będzie obsługiwana w 100 proc. taborem niskopodłogowym i to zarówno w DP, jak i DS. Ciekawe, czy linię tę w całości przejmuje ITS, czy zostaje Redutowa, która będzie musiała wysyłać gnioty...
Mógłby zostać Its i ze dwa su15 Connexu w najbardziej obciążonych kursach.
fraktal pisze: Inna ciekawa zmiana to zwiększenie kursów niskopodłogowych na 121 (Redutowa, czy Connex),
Mógłby Connex wejsc z wieksza ilością su15, gdyz jest coraz więcej sygnałów o ścisku na 121.
fraktal pisze:Mam rozumieć, że jest to związane z uruchomieniem 106 i zmianą trasy 105?
Obawiam sie ze tak, ale nie jest to do konca przemyslana decyzja i dosyc szybko pewnikiem powrócą przeguby.
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 23 lut 2007, 20:55
jacek pisze:Mógłby Connex wejsc z wieksza ilością su15, gdyz jest coraz więcej sygnałów o ścisku na 121.
Ścisk jest, o ile 520 nie jechało w ciągu 7-10 minut przed nim...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
pawcio
- Posty: 24947
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 23 lut 2007, 20:55
Przecież na 184 przeguby były dość rzadko spotykane, albowiem Kleszczowa i tak tam upychała swoje nadwyżki Neoplanów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
fraktal
- Posty: 5579
- Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03
Post
autor: fraktal » 23 lut 2007, 20:56
Ostatnio (od października) coraz częściej były/są przeguby na dodatkach.

Choć nie na wszystkich.
-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 20:57
Na 012/184 popołudniu nawet często pojawiały się Ikarusy ale na innych brygadach faktycznie często widuje się Neoplany.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 23 lut 2007, 20:59
brawo wiedziałem ze nowe ITS wejdą na 156

,a co do 801 czy ich nie powaliło na głowe czy oni pomysleli jakie te autobusy bedą wracać z Legionowa chodzi mi o stan wybite szyby i wymazane w koło

Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo

-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 20:59
JacekM pisze:Ścisk jest, o ile 520 nie jechało w ciągu 7-10 minut przed nim...
Na te "o ile" nie zawsze mozna liczyć, a ostatnio widziałem gniota na pl.Wilsona, który ledwo odjechał z przystanku,gdyż chetnych bylo dużo więcej, aniżeli miejsca w tym wozie

-
R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Post
autor: R-9 Chełmska » 23 lut 2007, 21:00
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 21:01
fraktal pisze:Ostatnio (od października) coraz częściej były/są przeguby na dodatkach.

Choć nie na wszystkich.
Przy słabszej częstotliwości mogą okazać sie konieczne

-
fraktal
- Posty: 5579
- Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03
Post
autor: fraktal » 23 lut 2007, 21:02
Przy okazji wyrażę swoją dezaprobatę z powodu powrotu ZTM-u do dawnej praktyki nie zaznaczania niskich brygad ajentów na liniach okresowych i podmiejskich. (o ile informacje MZ-a się potwierdzą). Na 406 ITS już dość długo jeździ, a w rozkładzie ani śladu brygady niskopodłogowej... Szkoda, bo może ktoś chciałby skorzystać...
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 23 lut 2007, 21:03
Panowie patriotyzmu swoich zajezdni - spokojnie (to tylko zakłady). W szczególności Patriota Kleszczowy:)
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 23 lut 2007, 21:03
@fraktal: Ktoś kiedyś mówił, że to się za często zmienia. No ale jakby nie patrzeć, przydałoby się wpisać te brygady (chociażby, żebym wiedział, którym 406 nie jechać

)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.