: 18 lis 2007, 15:26
Szkoda bo gdy R7 wysyła na N32 swoje Jelcze to R10 często wystawia SU12, które na trasie Dw.Centralny - Lotnisko są jak najbardziej wskazane.
Ciepły guzik działa normalnie, czyli zaraz po załączeniu. Mam dwa wytłumaczenia dla takiego działania CG.solaris8315 pisze:Ja tak się zastanawiam, co za geniusz wymyślił ciepły guzik w tych jelczach. Bo jak mam 5 sekund czekać po naciśnięciu przycisku jak z łaski swojej drzwi się otworzą to coś nie tak...
Jechałem wozem 4901. Ogólnie masz rację kierowca odpalał guzior od razu po zatrzymaniu. Ale i tak na każdym oglądałem naciskanie przycisków przez pasażerów i czekanie te 5 sekund... (ja też musiałem na jednym)Ciepły guzik działa normalnie, czyli zaraz po załączeniu. Mam dwa wytłumaczenia dla takiego działania CG.
1. Kierowca po takim czasie dopiero załączał go na przystanku.
2. Jeśli to był wóz 4900 to tam CG nie działał, a raczej raz działał raz nie. Czasem trzeba było kilkukrotnie nacisnąć przycisk załączający CG, aby on zadziałał, a czasem nie było innej opcji jak otworzyć drzwi "normalnie".
Tak powinno być w kazdym autobusie ( mowie o nowych niskopodłogowcachKozik pisze:Jechałem wczoraj 4901 na 6/156.
WEWNĄTRZ:......................przyciski do otwierania drzwi, sygnalizacja głosowa zamykania drzwi i po wciśnięciu przycisku na żądanie oraz gorącego guzika (wtedy po zatrzymaniu autobusu i uaktywnieniu przez kiermana funkcji gorący guzik drzwi, przy których został on wciśnięty otworzą się automatycznie.
A dlaczego nie od 4000???beni pisze:Dodam tylko tyle że w jelczu stoją gotowe do odbioru wozy 4903 4904 4905 4906 oraz 4100 4101 4102 dla zakładu ostrobramska . Pozdrawiam . Dostawa w najbliższym tygodniu .
Ciekawe jak MZA uzasadnia dostarczenie części nowych Mastero do Ostrobramskiej?beni pisze:4100 4101 4102 dla zakładu ostrobramska
Nie pomyliłem tematów.Flash8222 pisze:pomyliłeś tematy.
Temat dotyczy nowych MASTERO a nie MAESTRO!Kozik pisze:Nie pomyliłem tematów.Flash8222 pisze:pomyliłeś tematy.
Ten temat dotyczy nowych Maestro i pisałem o nowych Maestro.
A czy dowiedziałeś się może jaka jest trzecia opcja rozdysponowania nowych Maestro![]()
Kiermani ze Stalowej uparcie twierdzą, że nie ostrobramska, tylko kleszczowa ma dostać dużo nowych Maestro, ale pewni na 100% nie byli.
Słuchaj tylko tego co mówią kierowcy to świetnie na tym wyjdzieszKozik pisze:Kiermani ze Stalowej uparcie twierdzą, że nie ostrobramska, tylko kleszczowa ma dostać dużo nowych Maestro, ale pewni na 100% nie byli.
To była tylko jedna z informacji, które do mnie dotarły. Z treści mojego posta w żaden sposób nie wynika, że słucham tylko kierowców.Proboszcz pisze:Słuchaj tylko tego co mówią kierowcy to świetnie na tym wyjdziesz
O rozdysponowaniu taboru piszemy w temacie "Rozdysponowanie taboru w MZA". Czasem warto posłuchać userów, mających nieco dłuższy staż na forum, bo myśmy już to wielokrotnie przerabiali.Kozik pisze:Nie pomyliłem tematów.
Ten temat dotyczy nowych Mastero i pisałem o nowych Mastero.