Eksploatacja jednotoru na Boernerowo

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 sty 2008, 21:45

17 nie było strzelone na wariata. Te częstotliwości zależą od tego, gdzie te tramwaje mają się mijać. Muszę tylko sprawdzić, czy to rzeczywiście 17.

@ Glon: akurat przez te dwa tygodnie miałem ze sprawą 20 do czynienia już nie raz. Nie wiem, co robi dyspozytor na Kole, ale skoro wypuszcza stamtąd wozy 3 minuty po poprzednich, to na co liczy?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 17 sty 2008, 21:47

Skoro miałeś do czynienia, to nie opowiadaj o nie wyrabianiu się. Od razu dajcie 6 minut może na ostatni odcinek i narzekajcie na "nie umiejące się wyrobić TW"...

[ Dodano: 2008-01-17, 21:53 ]
A dyspozytor dał ciała, bo powinien przepuścić kurs, bo przy zerowej rezerweie opóźnienia nie da się nadrobić. No, ale widać uważał, że spółka mniej straci na kursach spóźnionych niż niewykonanych.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 sty 2008, 22:04

inż. Glonojad pisze:Od razu dajcie 6 minut może na ostatni odcinek
Tu się przecież zgadzam, że powinno być 6. A zgadnij, Watsonie, skąd mi się wzięło 12? Mnie dodawania uczyli w podstawówce... :P
inż. Glonojad pisze:A dyspozytor dał ciała, bo powinien przepuścić kurs, bo przy zerowej rezerweie opóźnienia nie da się nadrobić.
Dziś, wczoraj, kilka dni temu... Tam się takie cuda dzieją na codzień, w tym sęk. Niewątpliwie coś tu jest niedogadane, nie twierdzę, że tylko z winy TW.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 17 sty 2008, 22:09

Bastian pisze:
inż. Glonojad pisze:Od razu dajcie 6 minut może na ostatni odcinek
Tu się przecież zgadzam, że powinno być 6. A zgadnij, Watsonie, skąd mi się wzięło 12? Mnie dodawania uczyli w podstawówce... :P
Cały odcinek cwaniaku, tam i z powrotem.

I to Ty pisałeś o tramwajach które "nie umieją' zrobić tego w 10 minut... przerażony jestem zmianami, jakie u Kolegi widzę ostatnio- czekam tylko na pierwsze pienia o wspaniałości trójskładów, których TW ze złośliwości czystej nie lubią :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 sty 2008, 22:15

Nie. Zwolennikiem trójskładów nie zamierzam zostać. Co nie zmienia faktu, że już wiem, skąd się wzięły. O ile to prawda, rzecz jasna :P

Co do tramwajów - ja się nie zgadzam, że "powinny się wyrobić w 10", bo sam spostrzegłem, że w rozkładzie jest 11. Przecież to ja proponuję 12 minut. 20 nic nie da, bo nie jest krotnością 6, chyba, że chcecie tam dodać brygadę.

Jeszcze jednym wyjściem jest częściowe przeniesienie postojów z Koła na Boernerowo, nad tym muszę się jeszcze zastanowić.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25359
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 sty 2008, 22:19

Nic Ci to nie da. Nie uciekniesz przed 15-minutowymi postojami na Kole, wiec dodatkowe postoje na Boernerowie będą tylko pożerać brygady.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2008, 22:21

a z czego wynikają 15-minutowe postoje na Kole?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25359
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 sty 2008, 22:22

Z przepisów Kodeksu pracy, a za chwilę (czyt. 01.01.2009) z Ustawy o czasie pracy kierowców.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 sty 2008, 22:24

pawcio pisze:Nie uciekniesz przed 15-minutowymi postojami na Kole
Ale sam widzisz, że one są 15-minutowe tylko w teorii.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25359
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 sty 2008, 22:25

A wiesz, że ww. wspomniane ustawy mają to w poważaniu?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2008, 22:26

pawcio pisze:Z przepisów Kodeksu pracy, a za chwilę (czyt. 01.01.2009) z Ustawy o czasie pracy kierowców.
i po każdym kółku 15 min przerwy?? to może rotacyjnych motorniczych wprowadzić tam...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25359
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 sty 2008, 22:27

Nie. Raz przed upływem 6 godzin pracy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2008, 22:29

No to może można uniezaleźnić wóz od motorniczego i problem postójów zniknie. Będzie miał nie przerwę z tramwajem, ale w budce dyspozytora.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 sty 2008, 22:30

Ha!...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25359
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 sty 2008, 22:32

Takie coś, to miałoby sens na 9, gdzie tych składów jest mnóstwo. W przypadku 20 to więcej zachodu niż to warte. Przecież nie zetniesz tych postojów do 8 minut, skoro z 15 się nie wyrabiają.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ