Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 20 kwie 2009, 11:42
TJ pisze:Flash8222 pisze:
Jednak przeliczyłeś się

Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Spokojnie Panowie. Kierownicy zajezdni nie są powoływani żeby można było ich zwolnić od tak. Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami. Inaczej osoba zwolniona wygra w sądzie pracy bez najmniejszych problemów. W tym przypadku argumenty takie mogą znaleźć się w raporcie pokontrolnym, takie jak zaniedbania kierownictwa oddziału. Poza tym jest jeszcze okres wypowiedzenia...
Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 11:42 ]
Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
3/4 etatu i nie stać Cię na piwko ?

-
Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Post
autor: Aleksander2560 » 20 kwie 2009, 11:46
Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4

Pierwsze dyżury są na 4:00

Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 20 kwie 2009, 14:07
Santos pisze:jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych
Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba

-
Domino2001
- Posty: 1468
- Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
- Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)
Post
autor: Domino2001 » 20 kwie 2009, 14:09
remont kadrowy mechaników
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.
-
5280
- Posty: 879
- Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25
Post
autor: 5280 » 20 kwie 2009, 14:41
Aleksander2634 pisze:Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4

Pierwsze dyżury są na 4:00

Na Stalowej 3:30
5280
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 20 kwie 2009, 15:11
Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Nie przyniosę, ponieważ się nie zakładaliśmy

.
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:12 ]
TJ pisze:Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami.
Nie można kogoś zwolnić ot tak, ale można chyba odsunąć pracownika od pełnienia określonej funkcji, w tym wypadku kierownika?
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:13 ]
Santos pisze:Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych

Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem

. Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
.
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 20 kwie 2009, 15:15
Stalowa to ma dziwne zwyczaje...

-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 20 kwie 2009, 15:16
levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem.
A kto za nim przepada?
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 20 kwie 2009, 15:24
Może nikt go nie "kocha", ale zapewniam Cię, że są jego zwolennicy, dla których niekompetencja Zeta nie jest żadnym argumentem przeciwko niemu.
-
5280
- Posty: 879
- Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25
Post
autor: 5280 » 20 kwie 2009, 16:33
levar pisze:Stalowa to ma dziwne zwyczaje...

Tylko u nas bardzo duża ilość wyjazdów zaczyna sie przed 4. Więc 3.30 jest chyba uzasadniona??

5280
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 20 kwie 2009, 16:52
fraktal pisze:Natomiast jeśli to prawda o tej ciasnocie na Redutowej, to ciekawe, co się dzieje, jak dany kierowca sobie odblokuje już swój wóz zastawiony przez inne autobusy, a tu wóz nie chce mu odpalić bądź ruszyć itp.
Dosyć logiczną i rozsądną kolejnością jest najpierw odpalenie wozu, chociażby w celu "napompowania" go, a dopiero potem wykonywanie dalszych czynności (oczywiście z wyjątkiem sprawdzenia poziomu oleju).
-
gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
-
Kontakt:
Post
autor: gregory5576 » 20 kwie 2009, 17:48
Redutowa ma być na terenie zawartym w kwadracie ulic Redutowa,Nakielska, Norwida,Pustola. Plac przy Szulborskiej (2 plac) jest sprzedany lub będzie na razie wszystko jest po staremu, znika z planu zajezdni ta nieszczęsna kotłownia.
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 18:05 ]
A dyżury u nas to zaczynają się o 4:00, wozy zjeżżąją przed 2:00, a wyprawka robi się w kantorku między 1, a 2. Wyprawka ma być u dyspozytora o 2. Zanim po rozdziela wozy jest 3. Więc nie da się wystawić wozu i przygotować go przed wyprawką. I ten co ma wyjazd na pierwszego nie raz musi czekać na wóz no i papiery (karta drogowa). Nie którzy mają "swoje" fury ,które razem z "właścicielem" komputer wystawia do podziału z automatu, ale nieraz wozy lubią się psuć lub mieć przeglądy i dyspozytor na podstawie wyprawki od misia wystawia wozy i tu zagwostka przychodzi się i dostaje wielce niechciany złom lub innego odkurzacza. Fajnie wygląda jak na dodatek lub całodzienny n.p. 106 komputr wystawia twojego przeguba.

-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 20 kwie 2009, 20:37
Racja, źle spojrzałem

-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 20 kwie 2009, 20:38
pawcio pisze:Nie wjeżdża na samą pętlę. Bo i po co?
Bo i po co, skoro niema go w rozkładzie

-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 20 kwie 2009, 22:19
BJ.2052 pisze:Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba

Połowę pomp to można zamknąć na Kleszczowej albo Redutowej, gdzie liczba wozów w ruchu jest mniejsza - a tu jedna z największych zajezdni w Warszawie i w czasie wzmożonych zjazdów wozów, około 20-21, korki sięgają prawie całej długości ulicy Woronicza. Kto odpowiedzialny jest za organizację modernizacji CPNu ? Dyspozytor, mechanik, a może Ty ? Jeśli nie widzisz błędów to daruj sobie te komentarze
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 22:26 ]
levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem

. Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
.
No ba

Rozumiem, że ktoś może być nie kompetentną osobą na danym stanowisku, ale zazwyczaj z czasem nabiera doświadczenia i jakoś to idzie, ale ten człowiek akurat jest mocno niereformowalny od samego początku - już chyba nieco lepiej zastępca M. jest bardziej obczajony w temacie...