Zaplecze a stan techniczny taboru

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 20 kwie 2009, 11:42

TJ pisze:
Flash8222 pisze: Jednak przeliczyłeś się :P Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz? :]
Spokojnie Panowie. Kierownicy zajezdni nie są powoływani żeby można było ich zwolnić od tak. Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami. Inaczej osoba zwolniona wygra w sądzie pracy bez najmniejszych problemów. W tym przypadku argumenty takie mogą znaleźć się w raporcie pokontrolnym, takie jak zaniedbania kierownictwa oddziału. Poza tym jest jeszcze okres wypowiedzenia...
Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych :-?

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 11:42 ]
Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz? :]
3/4 etatu i nie stać Cię na piwko ? :lol:

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 20 kwie 2009, 11:46

Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4 :-k
Pierwsze dyżury są na 4:00 :)
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 14:07

Santos pisze:jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych
Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba =;

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 20 kwie 2009, 14:09

remont kadrowy mechaników
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 20 kwie 2009, 14:41

Aleksander2634 pisze:
Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4 :-k
Pierwsze dyżury są na 4:00 :)
Na Stalowej 3:30
5280

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 kwie 2009, 15:11

Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz? :]
Nie przyniosę, ponieważ się nie zakładaliśmy :dance: .

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:12 ]
TJ pisze:Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami.
Nie można kogoś zwolnić ot tak, ale można chyba odsunąć pracownika od pełnienia określonej funkcji, w tym wypadku kierownika?

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:13 ]
Santos pisze:Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych :-?
Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem ;-) . Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu ](*,) .

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 kwie 2009, 15:15

Stalowa to ma dziwne zwyczaje... :shock:

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 15:16

levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem.
A kto za nim przepada?

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 kwie 2009, 15:24

Może nikt go nie "kocha", ale zapewniam Cię, że są jego zwolennicy, dla których niekompetencja Zeta nie jest żadnym argumentem przeciwko niemu.

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 20 kwie 2009, 16:33

levar pisze:Stalowa to ma dziwne zwyczaje... :shock:
Tylko u nas bardzo duża ilość wyjazdów zaczyna sie przed 4. Więc 3.30 jest chyba uzasadniona?? :-k
5280

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 20 kwie 2009, 16:52

fraktal pisze:Natomiast jeśli to prawda o tej ciasnocie na Redutowej, to ciekawe, co się dzieje, jak dany kierowca sobie odblokuje już swój wóz zastawiony przez inne autobusy, a tu wóz nie chce mu odpalić bądź ruszyć itp.
Dosyć logiczną i rozsądną kolejnością jest najpierw odpalenie wozu, chociażby w celu "napompowania" go, a dopiero potem wykonywanie dalszych czynności (oczywiście z wyjątkiem sprawdzenia poziomu oleju).

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1082
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 20 kwie 2009, 17:48

Redutowa ma być na terenie zawartym w kwadracie ulic Redutowa,Nakielska, Norwida,Pustola. Plac przy Szulborskiej (2 plac) jest sprzedany lub będzie na razie wszystko jest po staremu, znika z planu zajezdni ta nieszczęsna kotłownia. :D

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 18:05 ]
A dyżury u nas to zaczynają się o 4:00, wozy zjeżżąją przed 2:00, a wyprawka robi się w kantorku między 1, a 2. Wyprawka ma być u dyspozytora o 2. Zanim po rozdziela wozy jest 3. Więc nie da się wystawić wozu i przygotować go przed wyprawką. I ten co ma wyjazd na pierwszego nie raz musi czekać na wóz no i papiery (karta drogowa). Nie którzy mają "swoje" fury ,które razem z "właścicielem" komputer wystawia do podziału z automatu, ale nieraz wozy lubią się psuć lub mieć przeglądy i dyspozytor na podstawie wyprawki od misia wystawia wozy i tu zagwostka przychodzi się i dostaje wielce niechciany złom lub innego odkurzacza. Fajnie wygląda jak na dodatek lub całodzienny n.p. 106 komputr wystawia twojego przeguba. :D

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 20:37

Racja, źle spojrzałem :oops:

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 20 kwie 2009, 20:38

pawcio pisze:Nie wjeżdża na samą pętlę. Bo i po co?
Bo i po co, skoro niema go w rozkładzie :D

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 20 kwie 2009, 22:19

BJ.2052 pisze:Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba =;
Połowę pomp to można zamknąć na Kleszczowej albo Redutowej, gdzie liczba wozów w ruchu jest mniejsza - a tu jedna z największych zajezdni w Warszawie i w czasie wzmożonych zjazdów wozów, około 20-21, korki sięgają prawie całej długości ulicy Woronicza. Kto odpowiedzialny jest za organizację modernizacji CPNu ? Dyspozytor, mechanik, a może Ty ? Jeśli nie widzisz błędów to daruj sobie te komentarze

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 22:26 ]
levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem ;-) . Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu ](*,) .
No ba :beer: Rozumiem, że ktoś może być nie kompetentną osobą na danym stanowisku, ale zazwyczaj z czasem nabiera doświadczenia i jakoś to idzie, ale ten człowiek akurat jest mocno niereformowalny od samego początku - już chyba nieco lepiej zastępca M. jest bardziej obczajony w temacie...

ODPOWIEDZ