Strona 5 z 5

: 23 cze 2013, 10:54
autor: mobil one
Wyjątkowo się z Tobą zgodzę :)

: 23 cze 2013, 20:50
autor: Mateusz950
Klawisz pisze:Jak to jest z tymi naklejkami ZTMu? Bo czytam, że oni to kontrolują, a tymczasem z Ostrobramskiej widziałem je na jednym 8405, Mobilis nie ma, Kleszczowa chyba też. Na jakich zasadach te logo jest egzekwowane (jeżeli jest wymóg)?
Co ja widziałem, to całe MZA ma, u Grodzia są, u ITSa są przynajmniej w Lionsach.

: 23 cze 2013, 21:02
autor: ashir
Solówki z ITSu też są zainfekowane tymi naklejkami, jak również wozy z Mobilisu. Jednak nie są to zdecydowanie wszystkie wozy, nawet u MZA.

: 23 cze 2013, 23:39
autor: vernalisadonis
Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.

: 24 cze 2013, 18:30
autor: Szeregowy_Równoległy
vernalisadonis pisze:Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.
Na Starym Bemowie jest B-1 bez tabliczki a jeżdżą wszyscy, łącznie z taksówkami i rowerzystami. A nie powinien w sumie jeździć nikt, łącznie z autobusami.