KM po ukończeniu budowy pierwszej linii Metra

Moderator: Wiliam

Doman
Posty: 109
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:18
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post autor: Doman » 04 sie 2008, 17:04

Kra pisze:520 kiedyś było dobrą, częstą linią i pobrzebało ją metro a raczej związane z tym cięcie rozkładu, i wtady ludzie zaczęli znikać tej linii bo ile można czekać na busa.
Dokłdnie bez ciecia rozkładu spowodowanego polityka ZTM 520 byłoby wciaz dobrą linią co za tym idzie mozna wysunac daleko idacy wniosek ze ZTM nie działa z korzyścia dla pasazera.

Co do przerzutu 520 na Trakt w tej chwili wiemy ze jest to niemożliwe, aczkolwiek mozna by wziac pod uwage rozwiazanie 520 przez Zeromskiego , JP II, Swiętokrzyska i Emilię do Centrum i dalej do Marysina, a na Broniewskiego 116.

A na Jelonki 515 zamiast 408 jak to juz od dawna było postulowane na forum przez Ostrobramską i 143 dla Rembertowa do Wiatracznej.

Tym bardziej że z zakładanej SKM do Marysina na razie nici, wiec Marysin powinien miec w miarę silnego pospiecha do Centrum.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 04 sie 2008, 17:20

Doman pisze:Oczywiście, Londyn chociażby
świetny przykład, zwłaszcza, że szybkie autobusy jadą nad metrem... :D
Doman pisze:Najwidoczniej jednak w Warszawie takich rozwiazań zastosowań nie mozna
gdyby były pieniądze...
Doman pisze: tylko chcę przypomnieć ze na siłę nikogo do pewnych pomysłow się nie zmusi
akurat myślę, że szanse, że przesiądą się do metra są największe, więc argument jakoś nietrafiony...
Doman pisze:Przykład wzrostu osób uzywajacych samochodów tylko podkresla, że potencjalni pasazerowie odchodza od pomysłow serwowanych przez "rządząca" ekipę.
zależność niepotwierdzona. Czy w tym czasie spadła liczba pasażerów korzystających z komunikacji publicznej? Metro naprzykład odnotowało wzrost...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 04 sie 2008, 18:17

Kra pisze:Tylko z mojego żoliborskiego punktu widzenia są dla mnie do niczego w większości.
Bo masz do Centrum metro. Tramwajem do metra i dalej metrem.
Doman pisze:Poza tym 520, podobnie jak E-4 do relacji 508, uzupełnia metro w relacji pl. Wilsona - Metro Politechnika w dodatku nie tylko w godzinach szczytu.
Metro nie poptrzebuje uzupełnień. Metro jest kręgosłupem komunikacyjnym i radzi sobie świetnie. Tandem E-4 i 508 jest spowodowany brakiem innej komunikacji na Tarchomin i jak ona się pojawi to E-4 jako uzupełnienie odejdzie do krainy wiecznych objazdów.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5303
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 04 sie 2008, 19:16

Kiedy konkrety? Miały być w przyszłym tygodniu. Już jest przyszły tydzień.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Dęboszczak
Posty: 1934
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 04 sie 2008, 19:19

Dziś jest poniedziałek, spokojnie....

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2008, 19:33

MisiekK pisze:
Kra pisze:Tylko z mojego żoliborskiego punktu widzenia są dla mnie do niczego w większości.
Bo masz do Centrum metro. Tramwajem do metra i dalej metrem.
Protestuję przeciwko redukowaniu roli tramwajów do dowozu do metra. Zwłaszcza z dzielnicy tak bliskiej Centrum, jak Żoliborz. (-(

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2008 19:33 ]
TGM pisze:Kiedy konkrety? Miały być w przyszłym tygodniu. Już jest przyszły tydzień.
Były w dzisiejszym Dzienniku, ktoś cytował. Obecnie prasa ma zawsze informacje wcześniej niż strona ZTM albo przewoźnicy, nawet zainteresowani...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 04 sie 2008, 19:40

ee to były tylko fragmenty zmian przeciez - tez czekam niecierpliwie na oficjalny projekt
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2008, 19:49

Jak prasa napisała o trójwagonowcach na 26 gdy w TW nic o tym nie wiedzieli (a wręcz przeciwnie), a się sprawdziło.

Jak prasa napisała o 36 na Banacha, w TW nic o tym nie wiedzieli, a się sprawdziło.

Albo prasa ma pyryjorytet, albo musze zmienic źródła w TW.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Krzysiek_S
Posty: 5092
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 04 sie 2008, 19:53

Były w dzisiejszym Dzienniku, ktoś cytował
Przepisane z forum Wawkom. 8-(

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 04 sie 2008, 21:34

Czerpiemy informacje z prasy, która czerpie informacje od nas. To się nazywa kreować własna rzeczywistość.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Dęboszczak
Posty: 1934
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 04 sie 2008, 22:05

Dodam, że planowanych zmian będzie znacznie więcej. Jak dobrze pójdzie nawet 5 linii zostanie skasowanych. Pojawi się za to mniej ale o lepszych częstotliwościach. No i to 114 w założeniu pojedzie do Młocin a nie tylko do Chomiczówki.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5303
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 04 sie 2008, 22:25

Dęboszczak pisze:Jak dobrze pójdzie nawet 5 linii zostanie skasowanych.
Normalnie śmiech przez łzy :| .
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

PiotrekP
Posty: 3498
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 04 sie 2008, 22:30

TGM pisze:
Dęboszczak pisze:Jak dobrze pójdzie nawet 5 linii zostanie skasowanych.
Normalnie śmiech przez łzy :| .
Boję się strzelać które.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2008, 22:36

Tm pisze:Czerpiemy informacje z prasy, która czerpie informacje od nas. To się nazywa kreować własna rzeczywistość.
O, to może wykreujemy kilka nowych inwestycji tramwajowych, jakieś przetarg na 200 prywatnych przegubowców i przekazanie torów kolejowych w granicach miasta na rzecz, bo ja wiem, ZDM?

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2008 22:37 ]
PiotrekP pisze:
TGM pisze: Normalnie śmiech przez łzy :| .
Boję się strzelać które.
Hm.

Pewnie E-1.

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2008 22:38 ]
TGM pisze:
Dęboszczak pisze:Jak dobrze pójdzie nawet 5 linii zostanie skasowanych.
Normalnie śmiech przez łzy :| .
Ani waż się krytykować, bo zostaniesz nazwany betonem... :|
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

195
Posty: 517
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:47

Post autor: 195 » 05 sie 2008, 11:42

inż. Glonojad pisze:Hm.

Pewnie E-1.
E-1 to napewno zosatnie skasowane :D
mysle ze tez odstrzelają linię 184 bo bedzie sie pokrywała w 80% z linią 106 i 112 8-(

ODPOWIEDZ