Strona 44 z 457

: 03 gru 2011, 0:25
autor: m72
paolo11051 pisze:Przepraszam, moja pomyłka - miałem na myśli opóźnienie, a napisałem +...Nie wiem jak to się stało :p
[offtop]Jeżeli kolega kolejarz to nie ma co się dziwić :D[/offtop]

: 03 gru 2011, 20:29
autor: tompop2
autobus może być +/- 3 min ;-)

: 03 gru 2011, 20:43
autor: bartoni722
Nie. Bodajże minutę do przodu i trzy do tyłu.

: 04 gru 2011, 8:50
autor: Walas
bartoni722 pisze:Nie. Bodajże minutę do przodu i trzy do tyłu.
Dokładnie to +0:59 i -3.

: 04 gru 2011, 10:14
autor: JKTpl
Walas pisze:
bartoni722 pisze:Nie. Bodajże minutę do przodu i trzy do tyłu.
Dokładnie to +0:59 i -3.
Obrazek

: 04 gru 2011, 10:24
autor: reserved
Twój post też tyle wniósł do tego tematu, że... Ale cóż. Każdy chce zwrócić na siebie uwagę.

: 04 gru 2011, 11:45
autor: blinski
reserved pisze:Twój post też tyle wniósł do tego tematu, że... Ale cóż. Każdy chce zwrócić na siebie uwagę.
wniósł, np. tyle, że się uśmiechnąłem:) koniec OT.

: 04 gru 2011, 11:56
autor: reserved
Ale chodzi mi o to, że wniósł do tematu.
Bo tak to ja sobie mogę tu jakiś kawał dać. Część osób się uśmiechnie, część z pogardą spojrzy na mnie i wyskoczy z tekstem o sucharze, ale do tematu to on nic nie wniesie.

Ode mnie też EOT.

: 04 gru 2011, 22:37
autor: zigirin
Z moich obserwacji wynika, że Grodzio zawładnął dziś linią 724 Z Wilanowskiej przez Konstancin do Piaseczna. Pytanie czy to jakieś uzupełnienie weekendowe, czy juz stała zamiana?

: 04 gru 2011, 22:49
autor: levar
No przecież nie zasilenie. Jeśli rzeczywiście Grodzio jeździł na 724, to pewnie w weekend dostał jedyną brygadę... :szok:

: 04 gru 2011, 23:23
autor: kocur
owszem, dostał, było o tym:
viewtopic.php?p=701321&highlight=724#701321

: 11 gru 2011, 15:13
autor: michał1984
Słuchajcie te solarisy z mobilisa A060-A082 to one są Alpino czy Urbino?Jak widze to w Poznaniu mają ten sam problem częste pytanie o to jest?

: 11 gru 2011, 15:18
autor: ashir
michał1984 pisze:Słuchajcie te solarisy z mobilisa A060-A082 to one są Alpino czy Urbino?Jak widze to w Poznaniu mają ten sam problem częste pytanie o to jest?
Strona Solarisa mówi, że Alpino. Aczkolwiek w dziale Urbino mogę przeczytać o tych małych Solarisach. :razz:

: 11 gru 2011, 15:20
autor: JKTpl
ashir pisze:
michał1984 pisze:Słuchajcie te solarisy z mobilisa A060-A082 to one są Alpino czy Urbino?Jak widze to w Poznaniu mają ten sam problem częste pytanie o to jest?
Strona Solarisa mówi, że Alpino. Aczkolwiek w dziale Urbino mogę przeczytać o tych małych Solarisach. :razz:
Toś mu pomógł... Tu trzeba kogoś, kto czytał dowód rejestracyjny jednego z nich.

: 11 gru 2011, 15:25
autor: ashir
No na stronie w danych technicznych jest wpisany typ Alpino. Wynika z tego, że Alpino należy do rodziny Urbino.

Solaris Alpino