: 03 gru 2011, 0:25
[offtop]Jeżeli kolega kolejarz to nie ma co się dziwićpaolo11051 pisze:Przepraszam, moja pomyłka - miałem na myśli opóźnienie, a napisałem +...Nie wiem jak to się stało
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
[offtop]Jeżeli kolega kolejarz to nie ma co się dziwićpaolo11051 pisze:Przepraszam, moja pomyłka - miałem na myśli opóźnienie, a napisałem +...Nie wiem jak to się stało
Dokładnie to +0:59 i -3.bartoni722 pisze:Nie. Bodajże minutę do przodu i trzy do tyłu.
Walas pisze:Dokładnie to +0:59 i -3.bartoni722 pisze:Nie. Bodajże minutę do przodu i trzy do tyłu.
wniósł, np. tyle, że się uśmiechnąłem:) koniec OT.reserved pisze:Twój post też tyle wniósł do tego tematu, że... Ale cóż. Każdy chce zwrócić na siebie uwagę.
Strona Solarisa mówi, że Alpino. Aczkolwiek w dziale Urbino mogę przeczytać o tych małych Solarisach.michał1984 pisze:Słuchajcie te solarisy z mobilisa A060-A082 to one są Alpino czy Urbino?Jak widze to w Poznaniu mają ten sam problem częste pytanie o to jest?
Toś mu pomógł... Tu trzeba kogoś, kto czytał dowód rejestracyjny jednego z nich.ashir pisze:Strona Solarisa mówi, że Alpino. Aczkolwiek w dziale Urbino mogę przeczytać o tych małych Solarisach.michał1984 pisze:Słuchajcie te solarisy z mobilisa A060-A082 to one są Alpino czy Urbino?Jak widze to w Poznaniu mają ten sam problem częste pytanie o to jest?