Strona 45 z 268

: 07 mar 2011, 14:13
autor: fe91
Ostatnio na ZP Radiowa-WAT trwają intensywne pomiary/badania (czy co tam jest - na pewno stoi sobie jakaś osoba i coś notuje). Mam nadzieję, że wykażą to, że WAT jednak korzysta z komunikacji miejskiej (np w mojej grupie samochodami dojeżdża w porywach 5 osób, reszta różne kombinacje komunikacji miejskiej).
Pozdrowienia dla S_R który nieświadomie mnie przewiózł z WAT do Radiowa (i byłem świadkiem zabawy z 220 - dziś raczej więcej większość wolała/musiała poczekać na 'opóźniony' kurs 410 :D)

: 07 mar 2011, 18:17
autor: Szeregowy_Równoległy
Odnośnie tych pomiarów... pomiarowcy stoją na przystanku RADIOWA-WAT w stronę Starego Bemowa od rana do około 12, po czym już ich nie widać, więc popołudniowy bałagan pozostaje niezauważony. Odnośnie samych dzisiejszych pomiarów też mam uczucia mieszane, podjechałem na pierwszego, za mną 523, ode mnie wyszło coś około 20-30 osób, z 523 podobnie, i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że panowie pomiarowcy (albo pan pomiarowiec z kolegą) akurat grzebali pod maską Golfa z jakąś śmieszną rejestracją w którym wcześniej siedzieli, a ludźmi i tym, że coś podjechało zainteresowali się jak już i 410 i 523 wyjechały z zatoki. Mam wątpliwości czy to co zapisali ma wiele wspólnego ze stanem faktycznym, chyba że w masce Golfa się wszystko odbijało.

: 07 mar 2011, 19:03
autor: MeWa
potem pomiary wykażą, że maksymalne zapełnienie wyniosło 36% i nic nie trzeba poprawiać :D

: 07 mar 2011, 19:07
autor: mariow
a tak mi dziś przyszło do głowy, że jeżeli Grzybowska zastapi Swiętokrzyską jako ciag dla zbiorkomu to przydałyby się przystanki na JP II przy Grzybowskiej dla celów przesiadkowych ...... choć nie wiem czy to jakkolwiek wykonalne (trzebaby zapewne zabrac po pasie jezdni)

: 07 mar 2011, 19:27
autor: Bastian
Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
Szeregowy_Równoległy pisze:panowie pomiarowcy
Dziwne, wątpię, by wysyłano tam dwóch pomiarowców. Może coś innego badali? :-k

: 07 mar 2011, 19:33
autor: Szeregowy_Równoległy
Bastian pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:panowie pomiarowcy
Dziwne, wątpię, by wysyłano tam dwóch pomiarowców. Może coś innego badali? :-k
Reagowali na przyjeżdżające autobusy i liczyli ludzi, o ile nie zajmowali się czymś innym w danym momencie. Moim zdaniem jeden pomiarowiec w towarzystwie. Nie przeszkadza mi to, że w towarzystwie, rozumiem to nawet, bo zajęcie do najbardziej pasjonujących nie należy, ale jak już przyjechał to niech robi to co powinien, a nie zajmuje się swoim samochodem.

: 07 mar 2011, 19:37
autor: primoż
Bastian pisze:Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
Rozumiem, że Rondo ONZ na ten czas out?

: 07 mar 2011, 19:56
autor: Bastian
Nic o tym nie wiem.

: 07 mar 2011, 20:00
autor: Łukasz
primoż pisze:
Bastian pisze:Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
Rozumiem, że Rondo ONZ na ten czas out?
Tzn. te wszystkie biurowce się zapadną?

: 07 mar 2011, 20:13
autor: MichalJ
Bastian pisze:Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
Oczywiście słusznie będą, ale już widzę naciski, żeby zostały...

: 07 mar 2011, 20:40
autor: Bastian
MichalJ pisze:Oczywiście słusznie będą, ale już widzę naciski, żeby zostały...
Gdzie, na pasach jezdni?

A jak się przebuduje i zwęzi, to się można będzie zastanowić.

: 07 mar 2011, 20:46
autor: mariow
Bastian pisze:Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
o proszę ;)
MichalJ pisze:Oczywiście słusznie będą, ale już widzę naciski, żeby zostały...
na czas budowy stacji ONZ i tak bedą zwęzenia wiec sytuacja bedzie wygladała inaczej. a czy potem zostaną to watpię, chyba że przebudują JP II

: 08 mar 2011, 6:22
autor: JotPeCet
Bastian pisze:Mają być. Tak, wypłytowanie na lewych pasach.
Nic o tym nie wiem. :>

: 08 mar 2011, 8:21
autor: Bastian
O, już ma nie być? :shock:

No to bez sensu, powinny być.

: 08 mar 2011, 9:12
autor: mariow
panowie, skoordynujcie sie :P
albo lepiej wasi pracodawcy :-$