Strona 46 z 46

Biletomaty na przystankach

: 04 lis 2024, 16:31
autor: person
michael112 pisze:
04 lis 2024, 16:09
Ale co będzie teraz z tymi automatami? Będą stać i pachnieć?
Sytuacja jest nieprzyjemna, tym bardziej w sytuacji kiedy właśnie jesteśmy informowani że do końca roku całkowicie mają zniknąć kioski Ruchu.
Btw. mam ostatnio problem ze znalezieniem mapy automatów biletowych.
1) Wciąż jest 578 automatów Mennicy i Mery. Założę się, że płatność gotówką stanowi mniej niż 15% liczby transakcji. Srsly, nie ma po czym płakać.
2) Zdaje się, że mapa została usunięta ze strony ;) Zabawne, że na mapach Googla tylko część automatów jest pokazywana...

Biletomaty na przystankach

: 04 lis 2024, 16:46
autor: Autobus Czerwon
Czemu ZTM zamiast tworzyć własną sieć automatów z jednym brandem ma (miał) co najmniej kilka różnie wyglądających automatów (dla przyjezdnych to nie jest logiczne że w każdym można kupić to samo), w dodatku obsługiwanych? przez kilka różnych firm? Jakoś taka Trenitalia ma wszędzie od Sycylii po Mediolan ten sam model, który wygląda tak samo i ma ten sam soft...

Biletomaty na przystankach

: 04 lis 2024, 16:55
autor: HubAN
person pisze:
04 lis 2024, 16:31
michael112 pisze:
04 lis 2024, 16:09
Btw. mam ostatnio problem ze znalezieniem mapy automatów biletowych.
Zdaje się, że mapa została usunięta ze strony ;)
Dalej można się dokopać do mapy na stronie WTP. :wink: Tylko, że domyślnie biletomaty się nie wyświetlają.
https://um-warszawa.maps.arcgis.com/app ... bar=metric

Biletomaty na przystankach

: 04 lis 2024, 21:59
autor: Robert 514
michael112 pisze:
04 lis 2024, 16:09
Ale co będzie teraz z tymi automatami? Będą stać i pachnieć?
Sytuacja jest nieprzyjemna, tym bardziej w sytuacji kiedy właśnie jesteśmy informowani że do końca roku całkowicie mają zniknąć kioski Ruchu.
Btw. mam ostatnio problem ze znalezieniem mapy automatów biletowych.
Niestety moje kioski na siłę zostały zlikwidowane a pisanie przez klientów do prezydenta Warszawy nic nie dało. Znajomym kazał się wynosić bo przed domem chce zasnąć trawkę bo lubi zieleń a kioski to przecież wg niego XX wiek odpisał że teraz zakupy w galeriach się robi a Watszawa m być deptakiem dla turystów

Biletomaty na przystankach

: 05 lis 2024, 9:51
autor: person
ale Ruch i tak sam zamknął wszystkie kioski - żadne trawki, czy inne deptaki nie mają nic do rzeczy:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,31 ... osk%C3%B3w.

Mam dziwne wrażenie, że wchodzimy na poziom dziwnych żali...

Biletomaty na przystankach

: 05 lis 2024, 12:17
autor: KM
person pisze:
04 lis 2024, 16:31
michael112 pisze:
04 lis 2024, 16:09
Ale co będzie teraz z tymi automatami? Będą stać i pachnieć?
Sytuacja jest nieprzyjemna, tym bardziej w sytuacji kiedy właśnie jesteśmy informowani że do końca roku całkowicie mają zniknąć kioski Ruchu.
Btw. mam ostatnio problem ze znalezieniem mapy automatów biletowych.
Zdaje się, że mapa została usunięta ze strony ;) Zabawne, że na mapach Googla tylko część automatów jest pokazywana...
Mapa przywrócona na stronę.

Biletomaty na przystankach

: 06 lis 2024, 10:27
autor: Robert 514
person pisze:
05 lis 2024, 9:51
ale Ruch i tak sam zamknął wszystkie kioski - żadne trawki, czy inne deptaki nie mają nic do rzeczy:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,31 ... osk%C3%B3w.

Mam dziwne wrażenie, że wchodzimy na poziom dziwnych żali...
Nie sam. Polityka też tu odegrała dużą rolę

Biletomaty na przystankach

: 06 lis 2024, 10:58
autor: person
Ruch był nieopłacalny i znikał jeszcze za PiSu - nie bez powodu kupił go Orlen. To nie była próba ratowania. To była uporczywa terapia.

Biletomaty na przystankach

: 02 sty 2025, 21:00
autor: vernalisadonis
Tak się ostatnio zastanawiałem.
Czy w biletomatach będzie kiedyś możliwość płacenia blikiem?