Strona 46 z 49
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 10 mar 2015, 18:10
autor: Bastian
Zakładasz, że lepsze mają jakąkolwiek szansę kiedyś wrócić?

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 10 mar 2015, 18:15
autor: pawcio
Jakieś na pewno. Ale nie wiem czy nie lepiej zacząć grać w totolotka. Jeżeli reforma 4/8 nie doprowadzi do rozwiązania przez kryzys faktycznie trzeba będzie się zająć filatelistyką.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 10 mar 2015, 21:18
autor: drobert
Autobus Czerwon pisze:Ale zobacz, na Puławskiej nie da się bardziej pociąć tych linii, a takie 9 się da...
Tramwajów zawsze będzie brakować jeśli np. 4 i 35 jadą razem przez pół trasy i trzeba ciąć 9 czy inne linie. Gdyby policzyć wszystkie brygady, które dublują się przez pół miasta okaże się, że tramwajów wcale nie brakuje.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 20:25
autor: Tranzystor
Pojawiły się już rozkłady
18 i
20. Ciekawie,
18 będzie zjeżdżać do zajezdni "Wola" ze Służewca, a
20 z Ronda Starzyńskiego na "Żoliborz".

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 20:39
autor: pawcio
Będą wyjazdy z Żoliborza na Boernerowo z nawrotem i minimalnym postojem na Kole.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 21:51
autor: Flash8222
Postoje po 30 minut na Służewcu

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 21:54
autor: Paweł D.
Żeby tylko motorowi z Żoliborza na jednotorowej sygnalizacji nie polegli

Trzymam kciuki w każdym razie za pomyślność.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 21:55
autor: Domas
Ja bym się bardziej martwił o motorowych z "Mokotowa".
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 22:05
autor: ashir
W końcu Żoliborz ostatnio ćwiczył Boernerowo jako
6.

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 22:34
autor: Szeregowy_Równoległy
Paweł D. pisze:Żeby tylko motorowi z Żoliborza na jednotorowej sygnalizacji nie polegli

Trzymam kciuki w każdym razie za pomyślność.
Żeby nie dać rady na jednotorze trzeba być konkretnym głąbem. Dalej nie ogarniam co tam jest takiego niesamowitego. Czerwone: stać. Zielone: jechać. No, cholera, do Mensy trzeba należeć, żeby to ogarnąć.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 12 mar 2015, 22:42
autor: Tranzystor
Niektórym się tak śpieszy, że mogą nie zauważyć albo nie wyhamować.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 13 mar 2015, 0:29
autor: Bastian
Szeregowy_Równoległy pisze:Paweł D. pisze:Żeby tylko motorowi z Żoliborza na jednotorowej sygnalizacji nie polegli

Trzymam kciuki w każdym razie za pomyślność.
Żeby nie dać rady na jednotorze trzeba być konkretnym głąbem. Dalej nie ogarniam co tam jest takiego niesamowitego. Czerwone: stać. Zielone: jechać. No, cholera, do Mensy trzeba należeć, żeby to ogarnąć.
Ehem... Naprawdę widziałeś gdzieś tam jakąś czerwień lub zieleń...?

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 13 mar 2015, 5:47
autor: pawcio
Tak. Sygnalizacja mijankowa kreski ma kolorowe.
Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 13 mar 2015, 7:19
autor: Bastian
A! Widzisz! To ja się wobec tego kompromituję

Rozkłady tramwajowe - sezon 2013/2014
: 13 mar 2015, 7:29
autor: pawcio
Prawo autokompromitacji i te rzeczy...