Obwodnica ekspresowa Warszawy: S2-S7/S8-S17

Moderator: Wiliam

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 11 wrz 2008, 17:58

Jeszcze mały widoczek z góry. Jeżeli to, co się dzieje na terenie to budowa toru zastępczego, to będzie on przebiegał mniej więcej tak:
Załączniki
dywizjonu303-radiowa.jpg
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 wrz 2008, 18:15

Hm. A czy przejazd jezdnią z Obozowej w Radiową ma być utrzymany, czy nie?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10153
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 11 wrz 2008, 18:15

A jest taki? :>
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 wrz 2008, 18:16

Poprzez Dywizjonu 303 jest, widać go na obrazku powyżej :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 11 wrz 2008, 19:04

Bastian pisze:A czy przejazd jezdnią z Obozowej w Radiową ma być utrzymany, czy nie?
HGW. Nie interesowałem się tym, ale nie jestem pewien, czy nie czytałem gdzieś o wyłączeniu całego tego odcinka z ruchu kołowego.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 11 wrz 2008, 19:49

Zgodnie z moimi czarnymi snami śpiące misie z władz Bemowa totalnie mają w rzyci
cały ten bajzel komunikacyjny na Bemowie . Wniosek jest jeden - trzeba wybrać TLG jako radnego w najbliższych wyborach samorządowych na Bemowie !
ZUS fundatorem emigracji

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 11 wrz 2008, 21:20

a/p TALENT pisze:wybrać TLG jako radnego w najbliższych wyborach samorządowych na Bemowie !
Ojej, dlaczego mi tak źle życzysz? :D
a/p TALENT pisze:śpiące misie z władz Bemowa totalnie mają w rzyci
cały ten bajzel komunikacyjny na Bemowie
Nie jest tak źle, zwłaszcza, że udało się wywalczyć to torowisko zastępcze. Wstępnie w ogóle Bemowo miało być całkowicie odcięte z tej strony. A mi brak Dywizjonu 303 to tak szczerze mówiąc zwisa i powiewa, bo 167 nie jeżdżę. Ponadto myślę, że tutaj nawet gdyby władze dzielnicy jak Reytan zaczęłyby rwać szaty to niewiele by to dało Jednak to jest plac budowy, a każde dodatkowe utrudnienie (w postaci np. kolejnej jezdni zastępczej) mogłoby spowodować, że prace się przedłużą.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 wrz 2008, 21:32

No i bardzo dobrze, po otwarciu dwujezdniowej Górczewskiej połączenie przez Dywizjonu należy traktować jako wyłącznie lokalne.
Im bardziej się Bemowo od niego odzwyczai, tym lepiej dla niezbędnego ucywilizowania Obozowej i Młynarskiej, które musi oznaczać ograniczenie przepustowości dla samochodów.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 11 wrz 2008, 21:44

Im bardziej się Bemowo od niego odzwyczai, tym lepiej dla niezbędnego ucywilizowania Obozowej i Młynarskiej, które musi oznaczać ograniczenie przepustowości dla samochodów.
Powiedz to pracownikom Inżyniera Ruchu. ;-)

Awatar użytkownika
Kozik
Posty: 692
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Kozik » 12 wrz 2008, 1:38

Ta trasa S8 na tej mapce TLG to chyba trochę szersza będzie. Tak mi się wydaje. Czy ul. Dywizjonu 303 na całej długości będzie miała drugą jezdnię? Czy tylko nowy kawałek od Radiowej do Maryninu?
pozdrawiam Kozik

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 12 wrz 2008, 6:07

a/p TALENT pisze:Zgodnie z moimi czarnymi snami śpiące misie z władz Bemowa totalnie mają w rzyci cały ten bajzel komunikacyjny na Bemowie .
Zawsze byli przeciwni S8, nawet węzeł PŚ uwalili, to obecna postawa jest kontynuacją wcześniejszych poczynań.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 12 wrz 2008, 8:04

tarantula01 pisze:
a/p TALENT pisze:Zgodnie z moimi czarnymi snami śpiące misie z władz Bemowa totalnie mają w rzyci cały ten bajzel komunikacyjny na Bemowie .
Zawsze byli przeciwni S8, nawet węzeł PŚ uwalili, to obecna postawa jest kontynuacją wcześniejszych poczynań.
Przecież władze Bemowa się zupełnie w tej kadencji zmieniły.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 12 wrz 2008, 9:04

Pomysł, TLG na radnego jest bardzo racjonalny, bo kolega ma odpowiednie podejście do tej funkcji. Np. radny TLG wypełniając swój mandat może potraktować GDDKiA lub ZDM jak np. klona na WAWKOMIE. Co może zaowocować ciekawymi i niekonwencjonalnymi rezultatami.
ZUS fundatorem emigracji

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 12 wrz 2008, 17:33

a/p TALENT pisze:radny TLG wypełniając swój mandat może potraktować GDDKiA lub ZDM jak np. klona na WAWKOMIE
Oj, nie wiem czy masowa eksterminacja urzędników z "gdaki" czy ZDMu to jest najlepszy pomysł :D
a/p TALENT pisze:Pomysł, TLG na radnego jest bardzo racjonalny, bo kolega ma odpowiednie podejście do tej funkcji.
Masz na myśli moje skłonności do nadużywania alkoholu? Nie jestem pewien czy to wystarczy :rotfl:
a/p TALENT pisze:Co może zaowocować ciekawymi i niekonwencjonalnymi rezultatami.
"Nowobemowska masakra piłą łańcuchową" EOT, ja się na radnego nie nadaję.
Kozik pisze:Ta trasa S8 na tej mapce TLG to chyba trochę szersza będzie.
Akurat ta mapka jest czysto ilustracyjna, tak samo jak ten przebieg torowiska zastępczego, który jest oparty wyłacznie na moich domniemaniach. Toteż nie przykładałbym do tego aż takiej wagi merytorycznej.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 12 wrz 2008, 19:19

Komentując mojego posta napisałeś przebojowy, choć radykalny program na kampanię wyborczą . Przypomnę się za 2 lata O-)
ZUS fundatorem emigracji

ODPOWIEDZ