Połączenie Berestecka - Centrum przez Dworzec Zachodni

Moderator: Wiliam

W drodze z Centrum na Dworzec Zachodni wybierzesz:

AUTOBUS
99
63%
KOMUNIKACJĘ KOLEJOWĄ
57
37%
 
Liczba głosów: 156

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 29 sie 2008, 18:06

Fikander pisze:A co z dowozem pracowników do biur wokół?
Jest to kwestia wyznaczenia godziny, od której 158 zaczynałoby kursować do Reduty, dodatkowo relacja Centrum - Berestecka jest w tym czasie przeciwpotokiem dla wielu linii.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 29 sie 2008, 19:20

geograf pisze:W przypadku 158 pod BC weź poprawkę na psychologiczne podłoże w stylu: "linia jedzie na około i ma dwa przystanki więcej w drodze do celu niż 127".
Nie lekceważyłbym subtelnych odczuć przeciętnego pasażera.
Plus przejście podziemne. Spodziewam się, że obecnie dla znacznej liczby pasażerów 130 nie zapewnia żadnego dojazdu do Reduty, w ogóle go tam dla nich nie ma.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 21:47

O ile jeszcze uwierzę, że ktoś z Centrum jeździ do BC, o tyle w dojazd do Reduty nie uwierzę; zresztą - jest WKD.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sie 2008, 21:49

Fikander pisze:O ile jeszcze uwierzę, że ktoś z Centrum jeździ do BC, o tyle w dojazd do Reduty nie uwierzę; zresztą - jest WKD.
I strasznie dogodne dojście od WKD do Reduty :bredzisz:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 21:50

R-11 Kleszczowa pisze:
Fikander pisze:O ile jeszcze uwierzę, że ktoś z Centrum jeździ do BC, o tyle w dojazd do Reduty nie uwierzę; zresztą - jest WKD.
I strasznie dogodne dojście od WKD do Reduty :bredzisz:
Olaboga, całe 200 metrów.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sie 2008, 21:52

To czemu ludzie tłumnie nie korzystają z tego wariantu :>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 21:55

Bo ludzie nie jeżdżą tłumnie z centrum do CHR, pisałem to dwa posty temu. :D
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sie 2008, 21:56

Fikander pisze:Bo ludzie nie jeżdżą tłumnie z centrum do CHR, pisałem to dwa posty temu. :D
To skąd biorą się ludzie przez których często przy Dworcu Zachodnim nie można wsiąść do autobusu jadącego w kierunku Włoch :> :p
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 21:56

R-11 Kleszczowa pisze:To skąd biorą się ludzie przez których często przy Dworcu Zachodnim nie można wsiąść do autobusu jadącego w kierunku Włoch :> :p
a) z Ochoty
b) jadą do BC
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 29 sie 2008, 21:56

Przede wszystkim to chyba mało kto wie jak od WKD dojść do CH (znaczy jakby już skorzystał to by trafił, ale wydaje się, że peron jest na strasznym zadupiu). Zresztą w moim odczuciu to raczej w Reducie są same atrakcje (wpłatomat mBanku i Decathlon), a BC nic ciekawego, no ale z Centrum zbyt często tam nie jeżdżę.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 21:58

Tm pisze:Przede wszystkim to chyba mało kto wie jak od WKD dojść do CH (znaczy jakby już skorzystał to by trafił, ale wydaje się, że peron jest na strasznym zadupiu). Zresztą w moim odczuciu to raczej w Reducie są same atrakcje (wpłatomat mBanku i Decathlon), a BC nic ciekawego, no ale z Centrum zbyt często tam nie jeżdżę.
Decathlon jest też w CHT, a bezpośredniego połączenia z centrum liczonego w dziesiątkach kursów na godzinę w szczycie niet. W ogóle niet.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 29 sie 2008, 21:59

Fikander pisze:Decathlon jest też w CHT, a bezpośredniego połączenia z centrum liczonego w dziesiątkach kursów na godzinę w szczycie niet. W ogóle niet.
Nie ma, bo wszyscy z Centrum jeżdżą do Reduty :P.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sie 2008, 22:00

Fikander pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:To skąd biorą się ludzie przez których często przy Dworcu Zachodnim nie można wsiąść do autobusu jadącego w kierunku Włoch :> :p
a) z Ochoty
To mieszkańcy Ochoty wsiadają do autobusów do BC w Centrum. Interesujące :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27449
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2008, 22:01

R-11 Kleszczowa pisze:To mieszkańcy Ochoty wsiadają do autobusów do BC w Centrum. Interesujące :-k
Litości, obawiam się, że przy tak wybiórczym cytowaniu i rozumieniu moich postów nie mamy o czym dyskutować.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sie 2008, 22:08

Fikander pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:To mieszkańcy Ochoty wsiadają do autobusów do BC w Centrum. Interesujące :-k
Litości, obawiam się, że przy tak wybiórczym cytowaniu i rozumieniu moich postów nie mamy o czym dyskutować.
To przepraszam, że zdarza mi się ledwo zmieścić się do autobusu przy Centralnym :oops:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ