Połączenie Berestecka - Centrum przez Dworzec Zachodni

Moderator: Wiliam

W drodze z Centrum na Dworzec Zachodni wybierzesz:

AUTOBUS
99
63%
KOMUNIKACJĘ KOLEJOWĄ
57
37%
 
Liczba głosów: 156

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 01 wrz 2008, 20:56

pawcio pisze: 127 nie wiem.
127 po przekierowaniu na Powiśle :p :idea:

Miałem dziś przyjemność skorzystania ze 158. Póki co ludzie patrzą nieco zdziwieni na tą linię. Najfajniejsza natomiast jest jazda linią zwykłą bez postojów między Placem Zawiszy a Dworcem Zachodnim. Wreszcie :!: :dance:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 01 wrz 2008, 23:05

wojtor pisze:Podobno właśnie zadzwonił jakiś Dyrektor Szostek z ZTM (może czyta nasze forum)
Dyrektorze Szostek, hi hi hi, ha ha ha. Dobra, dobra, może rzeczywiście nim jesteś lub będziesz
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

kin
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2008, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kin » 02 wrz 2008, 0:01

R-11 Kleszczowa pisze:Póki co ludzie patrzą nieco zdziwieni na tą linię{158}. Najfajniejsza natomiast jest jazda linią zwykłą bez postojów między Placem Zawiszy a Dworcem Zachodnim. Wreszcie :!: :dance:
czy nie moglo by tak 517 jezdzic.??? :!: :idea:
pojac tego nie moge :eek:

[ Dodano: Wto 02 Wrz, 2008 00:16 ]
R-11 Kleszczowa pisze:
Fikander pisze:Bo ludzie nie jeżdżą tłumnie z centrum do CHR, pisałem to dwa posty temu. :D
To skąd biorą się ludzie przez których często przy Dworcu Zachodnim nie można wsiąść do autobusu jadącego w kierunku Włoch :> :p
ludzia jada z Zawiszy na Zachodni (np127 bo sie do 517 nie idzie wcisnaca latem sie mozna udusic). potem wsiadaja "w cokolwiek" do Beresteckiej. i tam znowu tworza spory tlumek ktory bedzie chcial wskoczyc do jakiegos autobusu w kierunku Wloch lub Ursusa.
nie przecenialbym roli centrow handlowych w uzytkowaniu tych przystankow (chodzi mi o dw. Zach i Berestecka). to tylko miejsca przesiadek z koniecznosci.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 8:59

kin pisze: czy nie moglo by tak 517 jezdzic.??? :!: :idea:
Plac Narutowicza jest bardzo popularnym przystankiem na tej linii.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 02 wrz 2008, 9:44

Ursus ma tam 191. A wsadzenie tam 158 na zamianę mogłoby się tej linii na pewno przysłużyć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 9:53

Sęk w tym, że wysiadających z 517 w kierunku na Ursus też trochę jest.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 02 wrz 2008, 10:08

Wysiadających w kierunku na Ursus? Znaczy tych, co z Centrum przyjechali 517?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 10:10

Oui.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 02 wrz 2008, 10:12

To przeciez mają tramwaje
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 02 wrz 2008, 10:12

Tych bym obsłużył 158. Przecież mówię o zamianie ról. Ochota też się powinna ucieszyć, że dostaje linię własną, a nie ursuską.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 02 wrz 2008, 10:14

Tych należy postraszyć Polityką Transportową.

Istotniejsza jest jednak kwestia połączenia z Ursusem. 191 tam z Naruciaka wiezie, ale nie na Niedźwiadek.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 02 wrz 2008, 10:16

Bastian pisze:Istotniejsza jest jednak kwestia połączenia z Ursusem. 191 tam z Naruciaka wiezie, ale nie na Niedźwiadek.
Na Wawelskiej jest 187
PURA VIDA!

wojtor
Posty: 665
Rejestracja: 01 cze 2008, 12:01

Post autor: wojtor » 02 wrz 2008, 10:17

tarantula01 pisze:
wojtor pisze:Podobno właśnie zadzwonił jakiś Dyrektor Szostek z ZTM (może czyta nasze forum)
Dyrektorze Szostek, hi hi hi, ha ha ha. Dobra, dobra, może rzeczywiście nim jesteś lub będziesz
A kim jest ów Szostek?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 10:18

Bastian pisze:Tych należy postraszyć Polityką Transportową.
I nie tylko ich, oj nie tylko. W Ratuszu paru też by się znalazło, w ZDM też.
Istotniejsza jest jednak kwestia połączenia z Ursusem. 191 tam z Naruciaka wiezie, ale nie na Niedźwiadek.
187 nie wygniesz, 405 idzie (czy nie?) w pył...

Moim zdaniem 517 na obecnej trasie się sprawdza i nie ma co kombinować. Przy okazji łączy plac Narutowicza z Zachodnim, do którego tramwaju nie ma i wiele lat nie będzie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 02 wrz 2008, 10:23

wojtor pisze:A kim jest ów Szostek?
trzęsie całym niemal ZTMem ;-)

[ Dodano: Wto 02 Wrz, 2008 10:24 ]
inż. Glonojad pisze:Moim zdaniem 517 na obecnej trasie się sprawdza i nie ma co kombinować. Przy okazji łączy plac Narutowicza z Zachodnim, do którego tramwaju nie ma i wiele lat nie będzie.
i to, niestety, jest jedyny powod dla ktorego wciaz tam jest. 158 nie zamieni sie z 517 bo ta ostatnia nie obsłużyłaby wtedy przystanków w Alejach gdzie wyrastają nowe biurowce
PURA VIDA!

ODPOWIEDZ