: 01 lut 2008, 16:57
Jeszcze dochodzi do tego 121.Kra pisze:na tymże samym Pl. Wilsona w kierunku Chomików mamy 116 i 520 (i musisz wybierać).
Jeszcze dochodzi do tego 121.Kra pisze:na tymże samym Pl. Wilsona w kierunku Chomików mamy 116 i 520 (i musisz wybierać).
i wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac?JacekM pisze:chodzi mi o to, że masz przed placem wspólny przystanek dla 116 i 520
MeWa - na tych ekranach zamiast kierunku Kabaty powinni pisać za ile będzie 116, a za ile 520 - gdzie szybcieji wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac?
Nie byłoby części tych problemów gdyby ktoś wybudował stację pod placem nie idąc na łatwiznę obok niegoPiotrek pisze:MeWa - na tych ekranach zamiast kierunku Kabaty powinni pisać za ile będzie 116, a za ile 520 - gdzie szybcieji wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac?
A tak na serio to z obecnymi liniami ciężko o wspólny przystanek dla Chomiczówki (116,121,520,E-1)...
To póki co nie rozwiąże problemu ChomiczówkiKra pisze:na całe szczęście, może w tym roku kolejka pojedzie wreszcie do Huty (Młocin).
Rozwiąże bo zostanie "zachęcona" do jeżdżenia przez M Młociny.Piotrek pisze:To póki co nie rozwiąże problemu ChomiczówkiKra pisze:na całe szczęście, może w tym roku kolejka pojedzie wreszcie do Huty (Młocin).