Strona 6 z 6

: 01 lut 2008, 16:57
autor: Piotrek
Kra pisze:na tymże samym Pl. Wilsona w kierunku Chomików mamy 116 i 520 (i musisz wybierać).
Jeszcze dochodzi do tego 121.

: 01 lut 2008, 18:26
autor: MeWa
JacekM pisze:chodzi mi o to, że masz przed placem wspólny przystanek dla 116 i 520
i wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac? :D

: 01 lut 2008, 18:41
autor: Piotrek
i wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac? :D
MeWa - na tych ekranach zamiast kierunku Kabaty powinni pisać za ile będzie 116, a za ile 520 - gdzie szybciej ;)

A tak na serio to z obecnymi liniami ciężko o wspólny przystanek dla Chomiczówki (116,121,520,E-1)...

: 04 lut 2008, 9:38
autor: Kra
Piotrek pisze:
i wychodząc z metra, będziesz obchodził cały plac? :D
MeWa - na tych ekranach zamiast kierunku Kabaty powinni pisać za ile będzie 116, a za ile 520 - gdzie szybciej ;)

A tak na serio to z obecnymi liniami ciężko o wspólny przystanek dla Chomiczówki (116,121,520,E-1)...
Nie byłoby części tych problemów gdyby ktoś wybudował stację pod placem nie idąc na łatwiznę obok niego :D - na całe szczęście, może w tym roku kolejka pojedzie wreszcie do Huty (Młocin). Wiem, wiem plany są takie jakie są - ale dopóki nie ruszą pociagi nie uwierzę, jakoś trudno mi wierzyć (patrząc na info o takcie 10 min tramwajowym) w zapewnienia władz miasta.

: 04 lut 2008, 15:57
autor: Piotrek
Kra pisze:na całe szczęście, może w tym roku kolejka pojedzie wreszcie do Huty (Młocin).
To póki co nie rozwiąże problemu Chomiczówki :P

: 05 lut 2008, 8:50
autor: Kra
Piotrek pisze:
Kra pisze:na całe szczęście, może w tym roku kolejka pojedzie wreszcie do Huty (Młocin).
To póki co nie rozwiąże problemu Chomiczówki :P
Rozwiąże bo zostanie "zachęcona" do jeżdżenia przez M Młociny. ;-)

: 05 lut 2008, 20:09
autor: tarantula01
Powinny pojawić się linie poprzeczne do metra. Nie tylko do Młocin, ale i kolejnych niedługo oddawanych. A jak nie, to Chomiczówka dojedzie do Słodowca.

: 05 lut 2008, 21:42
autor: Bastian
Powinny.