Strona 6 z 9
Zmiany od września 2025 r.
: 31 sie 2025, 20:35
autor: Jurand
KR88 pisze: ↑31 sie 2025, 19:21
Hemara od wczoraj otwarta... A raczej wczoraj można było już normalnie przejechać
Oficjalnie nie otwarta.
Dlatego pisałem że jutro powinni oficjalnie otworzyć skoro 152 wraca i Z52 znika.
Zmiany od września 2025 r.
: 31 sie 2025, 20:59
autor: KR88
To będzie uroczyste przecięcie wstęgi?
Re: Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 1:28
autor: bartoni722
Jurand pisze:KR88 pisze: ↑30 sie 2025, 18:04
Będę dzisiaj wracał późną nocą, to zobaczę jak 25 letni złom przejeżdża


aż się chętnie przejadę całym odcinkiem.
Btw Hemara już otwarta/przejezdna?
Jeszcze Hemara zamknięta, ciekawe czy jutro otworzą?
Cieślewskich przejezdna i od jutra 152 wraca na swoją trasę.
Czarno widzę natomiast Ostrodzką, nadal jedno kierunkowa, brakuje jednej warstwy asfaltu. Będzie się tam od jutra działo

https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2025/08/2 ... 326-i-332/
Ostródzka przedłużona.
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 6:34
autor: Walas
R-3 ma w DP 187/8
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 14:18
autor: Walas
Co to za dziwna numeracja dodatku na 107 jako 05?
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 16:32
autor: marko80
Na 187 nie ma tabliczek przystankowych z numerem linii na nowej trasie ani rozkładów jazdy. 187 jeździ na Stegny a ludzie nie mają o tym pojęcia bo rozkłady wciąż wiszą na pętli Chełmska oraz numerek linii na pętli Chełmska i ludzie czekają tam na 187 jak te guły nic dziwnego bo próżno szukać informacji przystankowej o zmianie trasy.
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 16:36
autor: Georg
Tyle zmian od 1.09. że nie ogarnęli. Zgłoś to poprawią. Ludzka rzecz się pomylić.
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 16:56
autor: KR88
Dzisiaj część przystanków na 152 też nie ogarnięta...
Zmiany od września 2025 r.
: 01 wrz 2025, 18:05
autor: ashir
W al. Jana Pawła II też rano wisiały nieaktualne rozkłady tramwajów.
Zmiany od września 2025 r.
: 03 wrz 2025, 13:27
autor: Jurand
KacpM pisze: ↑28 sie 2025, 0:58
AdamKlocusky pisze: ↑28 sie 2025, 0:43
Od 1 września linie 120 i 234 wracają na ul. Kąty Grodziskie.
To jak jest w końcu z tymi
progami?
No w praktyce jest nieciekawie, dziś miałem przyjemność je zdobywać
Przeguba trzeba podnieść i progi przejeżdzać okrakiem

Zmiany od września 2025 r.
: 03 wrz 2025, 13:39
autor: ZielonyJamnik
Zgłosiłeś?
Zmiany od września 2025 r.
: 03 wrz 2025, 14:29
autor: KR88
Dzisiaj w ramach kolejnego zastępstwa za Kleszczową debiut Płochocińskiej na linii 188. (7726)
Zmiany od września 2025 r.
: 03 wrz 2025, 14:37
autor: mb112
KR88 pisze: ↑03 wrz 2025, 14:29
Dzisiaj w ramach kolejnego zastępstwa za Kleszczową debiut Płochocińskiej na linii 188. (7726)
Za Ostrobramską, Kleszczowa ma ostatnio 188 tylko w DS.
Zmiany od września 2025 r.
: 03 wrz 2025, 14:38
autor: KR88
mb112 pisze: ↑03 wrz 2025, 14:37
KR88 pisze: ↑03 wrz 2025, 14:29
Dzisiaj w ramach kolejnego zastępstwa za Kleszczową debiut Płochocińskiej na linii 188. (7726)
Za Ostrobramską, Kleszczowa ma ostatnio 188 tylko w DS.


Zmiany od września 2025 r.
: 06 wrz 2025, 10:09
autor: Jurand
Dzisiejsze dziwadła w postaci zakładu R14 na 6,7/107 za R7 i 1,5/197 za R11 to również zmiana stała do odwołania, czy tylko dziś i jutro jakaś nagła zmiana/wpadka ?